Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W:Automotoklub JAP Racing Trnava

CIVICej9
Zaslal: 06.04.2009, 17:28 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 405 Bydlisko: trnava 1999 Honda Civic
no uz som aj naspet...mozem potvrdit ze prijemny chlapik Smile a ten neporiadok je tam jak hovorite..Smile zajtra im idem dat vymenit obe tycky stabilizatora....za robotu 20 eur.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 06.04.2009, 18:46 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Juro napísal:
presne tak,je tam trosku bordel,ale aj tak presne vedia co kde maju,a maju tam toho ozaj kupu.. maju tam nosu nahradnych dielov.. A ten civic turbo? no ten teda je super,hlavne tie obrovske kolesa a vyfuk.. Smile ak si dobre pametam,tusim je na nahradne diely...

Nie,im to tam niekdo doniesol ze to dotiahol z USA aj s nitrom a pustil nitro a vraj to bolo nekvalitne spravene tak mu to roz*rbkalo piest a par ventilov a odvtedy sa mu vraj majitel neozval tak nevie co s tym lebo nevie ci ho nahodou nezavreli...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Juro
Zaslal: 06.04.2009, 19:10 Odpovedať s citátom
Založený: 20 január 2009 Príspevky: 463 Bydlisko: Trnava - Smolenice 1998 Honda Aerodeck
hej hej,aj ja som pocul ze to bolo zle spravene.. to auto sa vraj pokazilo pocas prevozu,lebo sa na nom vozili a skusali co dokaze,a pritom sa stala ta nehoda s piestom Very Happy vtedy povedal,ze nevie co s nim,ze asi na nahradne diely.. preto som to tak napisal..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sedrik
Zaslal: 08.04.2009, 8:10 Odpovedať s citátom
Založený: 14 august 2008 Príspevky: 37 Bydlisko: trnava
Chlapi , odporúčam Jara , nie je lepšieho hondamechanika v Trnave a možno aj v blízkom okolí. Ja iba k nemu !!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 29.04.2009, 6:55 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
no ja mozem len purka poxvalit...neni lepsieho cloveka...sadne,zapocuje hrkotanie,blbi pohib a hnet vie co je v tom...mne tak odstanil plno veci..nenil som tam podvozok skoro komplet, motor mi robil a spokojnost...a ked pri opravax....pato, to je elektrikal..uplne ze profi pristup...prehorel mi hlavni kabel, od riadiacej cez poistkovu skrinu az do motora...opravil to,radio mi robil, repraki...motor spojaznil...to su xlapi...odporucam

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
780622
Zaslal: 23.10.2009, 8:59 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
noo, viem ze toto vlakno bolo uz vytvorene davno a uz sa mozno ani nikdo nevenuje rieseniu PURKOveho servisu v modranke ale ja uz som zmenil trosku nazor... chodieval som k nim, chodil som spolu mozno 10rokov do servisu len k purkovi, a nie len s hondou... ale sa to tam zmenilo, purko je asi najlepsi mechanik co poznam, ale co ked on uz neopravuje... ma tam este luba, co to tam aspon trosku riadi a potom ma asi 4 - 5 ucnov... bol som tam minuly mesiac a s robotou som nebol spokojny, nebudem to tu rozpisovat, chcem to len takto anonymne... no proste keby robil jaro este stale tak je to parada, ale on sa zacal venovat dovozu aut, suciastkam a pod a asi uz tolko nestiha v servise...


Naposledy upravil 780622 dňa 15.12.2009, 15:12, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 23.10.2009, 12:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
780622 napísal:
noo, viem ze toto vlakno bolo uz vytvorene davno a uz sa mozno ani nikdo nevenuje rieseniu PURKOveho servisu v modranke ale ja uz som zmenil trosku nazor... chodieval som k nim, chodil som spolu mozno 10rokov do servisu len k purkovi, a nie len s hondou... ale sa to tam zmenilo, purko je asi najlepsi mechanik co poznam, ale co ked on uz neopravuje... ma tam este luba, co to tam aspon trosku riadi a potom ma asi 4 - 5 ucnov co robia... bol som tam minuly mesiac a s robotou som nebol spokojny, nebudem to tu rozpisovat, chcem to len takto anonymne... no proste keby robil jaro este stale tak je to parada, ale on sa zacal venovat dovozu aut, suciastkam a pod... a na servis ma inych ludi takze uz tam nepojdem a hladam novy servis v tt alebo ba... moj nazor...


Vsak to rozpis,na to tu ta tema je,v com je a bol problem.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 23.10.2009, 12:38 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
No problém je v tom Učni. A vieme že veľa z mas bolo učnami a keď za nami nestál niekto kto nás šibol po guliach tak sa často niečo fláklo. Asi v tom bude problém

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Juro
Zaslal: 23.10.2009, 15:30 Odpovedať s citátom
Založený: 20 január 2009 Príspevky: 463 Bydlisko: Trnava - Smolenice 1998 Honda Aerodeck
mozno tam je problem.. ale zase vsetko co robia ucni, jaro alebo lubo kontroluje, vzdy dava na nich pozor co robia a ako to robia.. iba on im povie co maju robit a ako to maju robit.. aj ja som zvedavy v com bol problem,hm?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
780622
Zaslal: 23.10.2009, 20:56 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
pani prepacte ale ja tu nebudem rozoberat co sa stalo... ja som s purkom spokojny a aj s lubom... co sa tyka ucnov?, mozno su dobry a chcu si ich jaro a lubo naucit ale zatial to neny ONO... a len tak pre info jednalo sa o to ze ci treba menit isty diel v motori a oni ze neee a teraz ho je treba po 3 tyzdnoch menit a sakra sa mi to dost predrazilo...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 23.10.2009, 21:11 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
no mam tam uz termin,tak sa hadam nic zle nestane,lebo ludi co sa ucili na mojom aute som uz mal dost,teraz som chcel nieco na inej urovni,ale dokym som necital tieto posledne prispevky,tak som mal pocit,ze auto davam do ruk skusenym ludom.Aj dost odporucani som mal na tento servis,tak hadam sa uz konecne na mna usmeje stastie a vsetko dobre dopadne bez vaznejsich komplikacii.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
780622
Zaslal: 23.10.2009, 21:22 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
servis bol vzdy dobry... ja tam chodim - chodil som cez 10 rokov... aaale vzdy sa venoval autam jaro (purko - majitel) a teraz robia pre neho ucni... asi tak... DRZIM TI PALCE, bohuzial s mojim autom to nevyslo a skoncil som v autorizovanom servise...

Satikk napísal:
no mam tam uz termin,tak sa hadam nic zle nestane,lebo ludi co sa ucili na mojom aute som uz mal dost,teraz som chcel nieco na inej urovni,ale dokym som necital tieto posledne prispevky,tak som mal pocit,ze auto davam do ruk skusenym ludom.Aj dost odporucani som mal na tento servis,tak hadam sa uz konecne na mna usmeje stastie a vsetko dobre dopadne bez vaznejsich komplikacii.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 23.10.2009, 21:40 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
vsetci ucni su dementi Smile staci ked vidim co sa deje u nas..pretoosobne by som nikdy nechcel mat ucna na krku...ze patrick Very HappyVery HappyD:D:

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
780622
Zaslal: 23.10.2009, 21:52 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
vies ja som tam dlho teraz v servise nebol lebo secko bolo s autom OK a teraz neny s autom secko ok.... haha, co uz, nic nenarobim... 150eu bez papieru v honde ma to stalo navyse a secko malobyt ok... a fakt je purko dobry majster a tiez asi aj lubo + pato mikulka (naj elektronik cez auta) a tiez aj peter kovac v modranke co robi folie je dobry.... SAKRA LEN KEBY MI NEROBILI TO MOJE AUTO UCNI A BOLI BY ROBILI AUTO AZ PO MOJOM...ALE ONI HO ROBILI...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 23.10.2009, 21:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ked su ucni tak robia vsetky auta co dojdu... Rolling Eyes


prihoda od nas Very Happy

Ucen:mozem nahodit dozadu puklice?
Cs:dotiahol si kolesa?
Ucen:nie..
Cs:tak na keru p*cu chces nahadzovat puklice?

Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist