Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  OLEJ na www.olejposta.sk

VlooMan
Zaslal: 14.04.2009, 13:49 Odpovedať s citátom
Založený: 27 júl 2008 Príspevky: 109 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Civic
Podelim sa aj ja o ZLU skusenost.

8.4 (streda) som si objednal tovar za cca 2500 SK, vybral som si Expresnu zasielku (vraj do 15h) aby som to vsetko mal do vikendu a mohol veci pomenit..

V ten den mi volali ze nemaju jeden produkt a tak sme ho vymenili za iny a opytal som sa ci to do vikendu bude a ujistili ma ze ano, ze uz na dalsi den pride. Tak som spokojny cakal.. Ale tovar neprisiel..

Boli sviatky, a tak dnes 14.4 im volam, ze co sa deje s tovarom kedze som ho nevedel trackovat v trackovacom systeme posty. Oni mi nato povedia ze dnes zasielku odoslu a zajtra by mala byt u mna! To iste mi povedali aj pred tyzdnom.. Tak ma nasrdili.. Vraj zabudli, potom povedali ze nebol jeden z produktov a preto ju neodoslali (ale neozvali sa samozrejme), potom to zas pomenili ze v stvrtok (9.4) uz zasielky neodosielali.. Hlavne ze ma den predtym ujistovali ze vsetko pride vcas..

Su to amateri.. Verim ze sa chyby stavaju ale aj ten ich pristup.. Proste v telefone to znelo tak ze ved sa nic nestalo.. No jo.. Tot moja neprijemna skusenost Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
DadAN
Zaslal: 14.04.2009, 14:00 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
jo nakoniec si este vlastne ty ten debil co otravuje s kravinami.. Evil or Very Mad

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
niio
Zaslal: 14.04.2009, 14:13 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
VlooMan napísal:
Podelim sa aj ja o ZLU skusenost.

8.4 (streda) som si objednal tovar za cca 2500 SK, vybral som si Expresnu zasielku (vraj do 15h) aby som to vsetko mal do vikendu a mohol veci pomenit..

V ten den mi volali ze nemaju jeden produkt a tak sme ho vymenili za iny a opytal som sa ci to do vikendu bude a ujistili ma ze ano, ze uz na dalsi den pride. Tak som spokojny cakal.. Ale tovar neprisiel..

Boli sviatky, a tak dnes 14.4 im volam, ze co sa deje s tovarom kedze som ho nevedel trackovat v trackovacom systeme posty. Oni mi nato povedia ze dnes zasielku odoslu a zajtra by mala byt u mna! To iste mi povedali aj pred tyzdnom.. Tak ma nasrdili.. Vraj zabudli, potom povedali ze nebol jeden z produktov a preto ju neodoslali (ale neozvali sa samozrejme), potom to zas pomenili ze v stvrtok (9.4) uz zasielky neodosielali.. Hlavne ze ma den predtym ujistovali ze vsetko pride vcas..

Su to amateri.. Verim ze sa chyby stavaju ale aj ten ich pristup.. Proste v telefone to znelo tak ze ved sa nic nestalo.. No jo.. Tot moja neprijemna skusenost Sad



tak toto je uplny standard, by som sa cudoval, keby to pride vcas Very HappyVery HappyVery Happy, takychto skusenosti mam vela
edit: aby to bolo jednoznacne, tak takychto skusenosti mam vela so vsetkymi inet obchodmi. Je v pohode, ked to nejaky ten den meska, radsej to, ako ked poslu uplne iny tovar a clovek to zisti, az ked ho pouzije....

co sa tyka olejposty, tak mam iba dobru skusenost a nemozem sa stazovat. v mojom pripade je ale dolezita cena a ked to maju inde lacnejsie, tak to kupim tam...


Naposledy upravil niio dňa 14.04.2009, 14:46, celkom upravené 1 krát.

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
niio
Zaslal: 14.04.2009, 14:19 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
inac ked chcete lacne oleje, tak pozrite aj tu
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=75632#75632

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
VlooMan
Zaslal: 14.04.2009, 14:43 Odpovedať s citátom
Založený: 27 júl 2008 Príspevky: 109 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Civic
Skoda Sad Objednavku som zrusil a najdem nieco ine kde si cenia svojich zakaznikov.. A dik za link.. pozrem to tam.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
palio74
Zaslal: 15.04.2009, 19:03 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2008 Príspevky: 1169 2010 Honda Accord
Moja skúsenosť je, že pokiaľ objednávam a majú všetko na sklade nie je problém a expedujú na druhý deň. Pokiaľ neboli filtre skladom zavolali, či chcem poslať náhradu. Nechcel som a chcel som počkať tých 1-7 dní, ale samozrejme sa čakalo 14 dní. Teraz som im písal, že chcem peľový filter, ale že v systéme vyhľadávania majú len na model s klímou a ja potrebujem bez. Napísal som im, že aké rozmery potrebujem ale ho neviem nájsť a prosil, nech mi pošlú odpoveď, či majú taký. Zatiaľ ubehlo 5 dní a odpoveď žiadna.

_________________
What good is dreaming it if you don't actually do it?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist