Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Jarný zraz Hondaclubu- Devín 24.4.09

M&R
Zaslal: 23.04.2009, 12:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Snad aj niekto pride.

Zajtra o 19.00 pod Devinom.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
KoCi
Zaslal: 23.04.2009, 14:47 Odpovedať s citátom
Založený: 02 december 2008 Príspevky: 77 Bydlisko: BA 1997 Honda Civic
uf.. no uvidim, o siestej koncim.. Tam pod devinom sa dalo niekde aj nahltat ze ano Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 23.04.2009, 20:14 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
no neviem ci je to dobry napad... je hokej zajtra o osmej...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Denka
Zaslal: 24.04.2009, 9:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Ja nepridem, co mi je luto, ale zmena pracovnych hodin Sad no kazdpadne vam zelam pekny vecer Smile

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
MaroK
Zaslal: 24.04.2009, 9:11 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
pa1ec napísal:
no neviem ci je to dobry napad... je hokej zajtra o osmej...


jj ja kukam hokej v podniku pri pive s kamosmi urcite Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 24.04.2009, 10:41 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
kto by chcel kukat este hokej tak ja budem asik od pol omej na vezi... hore na kolibe... Wink

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
komar
Zaslal: 24.04.2009, 11:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
ja vecer lestim preludu, tiez nepridem

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Papek
Zaslal: 24.04.2009, 12:01 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
aj ja vecer lestim Laughing

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 24.04.2009, 12:18 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Lestite az v sobotu ,nech mate pekne auto v nedelu Smile .

Myslim,ze to mozeme zrusit pokial niekto nenapise ,ze naozaj pride a aj to neviem ci sa niekomu oplati kvoli 1-2 dvom ludom trepat do Devina a vratit sa naspat na 20 kukat hokej niekam,ja to mam 1 minutu od domu tak tam mozem ist vyvencit psa..

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
komar
Zaslal: 24.04.2009, 12:43 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
ja to davam prelestit masinou, renovujem lak a som objednany. Jasne, ze si to znova nalestim aj v sobotu SmileSmile a mozno aj stihnem dnes do vecera prist, uvidim ako bude sused sikovny Smile chcel to robit dnes vecer a presny cas este neviem..

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M150
Zaslal: 24.04.2009, 15:26 Odpovedať s citátom
Založený: 05 február 2007 Príspevky: 233
no tak asi serem na to lebo by som tam asi saskoval sam...

_________________
Accord '06, 2,4 Executive
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
komar
Zaslal: 24.04.2009, 15:53 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
uplne to nevychadza, vidime sa vsetci v NEDELU NA AUTOSALONE od 9:00 doSkakavenia. Snad sa podari spravit vyhradene parkovisko Hondaclubu Smile hlavne treba nase kuzelky Very Happy

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 24.04.2009, 23:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
komar napísal:
uplne to nevychadza, vidime sa vsetci v NEDELU NA AUTOSALONE od 9:00 doSkakavenia. Snad sa podari spravit vyhradene parkovisko Hondaclubu Smile hlavne treba nase kuzelky Very Happy


Komarov tam bolo dost Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist