Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W:AutoUmyvarka v Ruzomberku

artimo
Zaslal: 07.06.2007, 20:33 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
Nedá mi to neopísať taký je to zážitok .

Ahojte
..
Mám niečo čo určite patrí do whitelistu ...

Umýval som svoje auto na "benzínkovej" umyvárke už niekoľko-desiatok-krát, na rôznych miestach...aj v maďarsku, aj v Budapešti, aj na východnom aj na západnom slovensku atď..

Ale umyvárku a to najlepši za akú som kedy cvakal som objavil a potvrdil sa v nej opäť som objavil v RUŽOMBERKU na OMV benzínke pri vjazde do mesta od ďalnice, teda od LM...

Umýva to hádam 15 minút .. stojí to síce prachy, ale ja som vždy hľadal naj naj v takýchto službách, keďže nemám vždy čas umývať auto..a ak umývať a cvakať za to, nech to stojí za to ... tu to stojí 229 korún, ale dvakrát šamponuje, sám ostrieka vysokým tlakom ... keď umýva podvozok je to tak silný prúd, že päť metrov od auta zbieram kvapky vody do rúk ... neuveriteľnééé !!! ... po nanesení vosku prvýkrát leští kefami ... a nakoniec vosk ešte raz a suší ...

Skúste to, zaručujem spokojnosť Smile ale odporúčam predtým narušiť(poškrabať)tú kopu chrobákov a hmyzu na prednom okne, predku auta aj na bočných oknách ak niečo tam zaschlo alebo dokonca pripieklo na slnku (Ako mne Very Happy )... lebo to všetko oškrabať nemusí ...

A

//2Bera...skoro vystizny nazov si tomu dal..ale tentok bude lepsi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist