Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Slovakiaring 7.novembra 2009

M&R
Zaslal: 08.10.2009, 12:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
V pripade ,ze niekto je registrovany a nezaplatil tak doporucujem zaplatit aby bola jeho registracia uplne potvrdena,lebo niektore kategorie su uz skoro plne a ti co skor zaplatia ti budu jazdit!

Este su posledne miesta volne na registraciu,najma doobeda je to dost volnejsie.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
emrik
Zaslal: 08.10.2009, 14:22 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 51 Bydlisko: 906team 2005 Honda S2000
...pripajam nejake to motivacne videjko Smile

http://www.youtube.com/watch?v=lO3aq1mCAgU

http://www.youtube.com/watch?v=ws9ZyXON5mM
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 08.10.2009, 14:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
emrik: ak si mal transponder, za kolko si dal najlepsie kolo? Uz viem ake casy robia motorky, tak som zvedavy na auto..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 08.10.2009, 15:02 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
M&R napísal:
V pripade ,ze niekto je registrovany a nezaplatil tak doporucujem zaplatit aby bola jeho registracia uplne potvrdena,lebo niektore kategorie su uz skoro plne a ti co skor zaplatia ti budu jazdit!

Este su posledne miesta volne na registraciu,najma doobeda je to dost volnejsie.


koľko je ešte cca voľných miest doobeda a poobede keď máš aký-taký prehľad?

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
emrik
Zaslal: 08.10.2009, 15:03 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 51 Bydlisko: 906team 2005 Honda S2000
HMT napísal:
emrik: ak si mal transponder, za kolko si dal najlepsie kolo? Uz viem ake casy robia motorky, tak som zvedavy na auto..


Transponder som nemal ale tak z videa som nameral cca 2:45. Moj svagor ma na motorke 2:18... Veru je co dohanat... Tie casy by sa mali zlepsovat lebo na zaciatku to bolo dost smyklave... Uz je to medzicasom trochu viac nagumovane
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 08.10.2009, 19:45 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
[quote="Semir"]
M&R napísal:


koľko je ešte cca voľných miest doobeda a poobede keď máš aký-taký prehľad?


To sa neda povedat,lebo nevieme kto zaplati a kto nie.Preto je dolezite aj zaplatit cim skor,nie len sa registrovat.
Ale na doobedie je cca o polovicu menej ludi registrovanych.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 08.10.2009, 23:33 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
[quote="M&R"]
Semir napísal:
M&R napísal:


koľko je ešte cca voľných miest doobeda a poobede keď máš aký-taký prehľad?


To sa neda povedat,lebo nevieme kto zaplati a kto nie.Preto je dolezite aj zaplatit cim skor,nie len sa registrovat.
Ale na doobedie je cca o polovicu menej ludi registrovanych.


Dobre teda,tak kolko ludi je zaregistrovaných doteraz,spolu aj s tými čo nezaplatili ešte ,keďže sa už počet napĺňa???

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
komar
Zaslal: 08.10.2009, 23:35 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
musi tam ostat aspon jedno miesto... co ked sa mi podari spojku vymenit... ???? SmileSmileSmile

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 08.10.2009, 23:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Semir napísal:


Dobre teda,tak kolko ludi je zaregistrovaných doteraz,spolu aj s tými čo nezaplatili ešte ,keďže sa už počet napĺňa???


Fakt takto to z hlavy neviem,ale jedno miesto pre komara drzim Smile Smile .
Cislo ti aj tak nic nepovie,lebo sa to deli na 3 kategorie a na doobedie a poobedie.

Ale nie,este sa da registrovat aj ked je skoro plno,lebo kto sa registruje a zaplati ten jazdi.

Najma doobeda to bude dost volne,lepsie sa bude jazdit najma tym co este nejazdili nikdy.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 09.10.2009, 0:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
komar napísal:
musi tam ostat aspon jedno miesto... co ked sa mi podari spojku vymenit... ???? SmileSmileSmile


komarko,viem,ze si velky chlap,ale zase dvakrat si sa registrovat nemusel Smile Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
duddox
Zaslal: 09.10.2009, 6:54 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 16 júl 2008 Príspevky: 1176 Bydlisko: BA,SC,PN 2000 Honda Accord
komar napísal:
musi tam ostat aspon jedno miesto... co ked sa mi podari spojku vymenit... ???? SmileSmileSmile



dve Evil or Very Mad kedze napravnicu urcite zozeniem a stihnem dovtedy vymenit Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Semir
Zaslal: 09.10.2009, 9:31 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
M & R: iná možno sť ako 4x20min neni? Keby som chcel ísť napr: len 2x20?

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 09.10.2009, 10:18 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
semir, ty tu kluku asi lubis ked sa tak o nu bojis Laughing inak ja idem jazdit stylom jedno kolo naplno a druhe pozvolna, nech sa to stiha dochladzovat, plus je aj nizsia teplota, pocitam ze cez den nebude viac jak 8 stupnov.. Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
duddox
Zaslal: 09.10.2009, 15:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 16 júl 2008 Príspevky: 1176 Bydlisko: BA,SC,PN 2000 Honda Accord
vticko napísal:
semir, ty tu kluku asi lubis ked sa tak o nu bojis Laughing inak ja idem jazdit stylom jedno kolo naplno a druhe pozvolna, nech sa to stiha dochladzovat, plus je aj nizsia teplota, pocitam ze cez den nebude viac jak 8 stupnov.. Wink


a ked pojdes pozvolna druhe kolo tak usetris na spotrebe Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 09.10.2009, 15:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Dnes sa dalsie CTRko registrovalo,zeby CTR01 ? Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 12 z 36
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 34, 35, 36  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist