Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Zla skusenost s jednym z nas - palkonicht.

2Bera
Zaslal: 12.11.2009, 9:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
dobre moze sa stat ze sa niekto sekne v cisle uctu ale ked pisal ze mu neodpisoval na ss...hmm

vatsinu riesim kes poslanim na ucet a zatial vpohode..

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
jopal
Zaslal: 12.11.2009, 9:50 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
2Bera napísal:
dobre moze sa stat ze sa niekto sekne v cisle uctu ale ked pisal ze mu neodpisoval na ss...hmm..

Ked sa niekto sekne v cisle uctu, su 3 moznosti:
1.Posle na dobry ucet znamemu - znamy ho kontaktuje co su to za peniaze, ak nie, urcite reagujem na 1. ss
2. Posle na pomyleny ucet neznamemu cloveku - toto beriem, ten sa nemusi ozvat - ale reagujem na 1. ss a okamzite to preverim s osobnym ospravedlnim sa dotycnemu.
3. Poslem na neexistujuce cislo uctu a banka mi to vrati (alebo rovno prikaz nezoberie...) a ked si to nevsimnem, reagujem na 1. ss... Idea
Jo a matulo: Nikto ta neziadal citat inym ss, len zistit, ci boli odoslane a precitane a to mi nepripada ako velky zasah do sukromia Ale uz necakam, ze napises v tomto pripade k veci...

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marek BB
Zaslal: 12.11.2009, 19:07 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
jopal napísal:
2Bera napísal:
dobre moze sa stat ze sa niekto sekne v cisle uctu ale ked pisal ze mu neodpisoval na ss...hmm..

Ked sa niekto sekne v cisle uctu, su 3 moznosti:
1.Posle na dobry ucet znamemu - znamy ho kontaktuje co su to za peniaze, ak nie, urcite reagujem na 1. ss
2. Posle na pomyleny ucet neznamemu cloveku - toto beriem, ten sa nemusi ozvat - ale reagujem na 1. ss a okamzite to preverim s osobnym ospravedlnim sa dotycnemu.
3. Poslem na neexistujuce cislo uctu a banka mi to vrati (alebo rovno prikaz nezoberie...) a ked si to nevsimnem, reagujem na 1. ss... Idea
Jo a matulo: Nikto ta neziadal citat inym ss, len zistit, ci boli odoslane a precitane a to mi nepripada ako velky zasah do sukromia Ale uz necakam, ze napises v tomto pripade k veci...


tak som si to tu precital. v podstate teraz suhlasim s jopalom. navrhoval spravnu a celkom logicku vec. casto krat sa tu admin vrta do veci, do ktorych sa ani nemusi, ale ked by sa to od neho ocakavalo tak pise od veci. mna by tiez zaujimalo ci tam bol isty sklon k podvodu. dalo sa to zistit tym, ci si dotycny dane sprave precital a ci boli dost "zrozumitelne" pre neho aby sa situacia vyriesila. tak ako to navhoval jopal, jednoducho to overit. tu nejde o vrtanie sa do veci a robenie rozhodcu. inokedy ste az prilis aktivny a teraz ziadny zaujem.
velmi cudne Idea

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xtp
Zaslal: 12.11.2009, 19:51 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Matulko moj jediny sfetovany... Si na omamnych latkach alebo co? V kazdej teme pises ine kraviny... Mne to bolo uplne jedno ci dal peniaze alebo nedal, reagoval som na prispevok od 2beru ktory myslel uplne ineho cloveka, napisal som, ze by mu bolo dobre dat po papuli. A to by spravil kazdy normalny clovek, ktoremu niekto dlhuje peniaze a nieje mu ochotny ich vyplatit. Alebo co by si spravil? Poslal mu SS ze ho povies mame? Alebo ho povies majovy a on ho vytrieska po zadku?
Ked chces uz o mne pisat tak aspon zrozumitelne veci... Alebo ako povedal sam najvacsi boss tejto hyundai planety, veci so mnou ries cez SS HAWK...

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
palkonicht
Zaslal: 12.11.2009, 20:36 Odpovedať s citátom
Založený: 07 apríl 2009 Príspevky: 40 Bydlisko: BA 1996 Honda Civic
pre zaujimavost prachy odoslane dufam že už spravne plus niečo navyše za to nedorozumenie...

nerad robim niekomu problem a nie to vôbec sebe takže tak

a čo sa týka toho dat niekomu popapuli nech sa pači dlho som sa nezabaval na niekom
pre mna za mna dajte mi ban je mi to jedno tu v tejto teme som skončil
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 12.11.2009, 20:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
xtp napísal:
Matulko moj jediny sfetovany... Si na omamnych latkach alebo co? V kazdej teme pises ine kraviny... Mne to bolo uplne jedno ci dal peniaze alebo nedal, reagoval som na prispevok od 2beru ktory myslel uplne ineho cloveka, napisal som, ze by mu bolo dobre dat po papuli. A to by spravil kazdy normalny clovek, ktoremu niekto dlhuje peniaze a nieje mu ochotny ich vyplatit. Alebo co by si spravil? Poslal mu SS ze ho povies mame? Alebo ho povies majovy a on ho vytrieska po zadku?
Ked chces uz o mne pisat tak aspon zrozumitelne veci... Alebo ako povedal sam najvacsi boss tejto hyundai planety, veci so mnou ries cez SS HAWK...


Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Performance
Zaslal: 12.11.2009, 21:33 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
palkonicht napísal:
pre zaujimavost prachy odoslane dufam že už spravne plus niečo navyše za to nedorozumenie...

nerad robim niekomu problem a nie to vôbec sebe takže tak

a čo sa týka toho dat niekomu popapuli nech sa pači dlho som sa nezabaval na niekom
pre mna za mna dajte mi ban je mi to jedno tu v tejto teme som skončil


Mohol si aspoň vysvetliť prečo si na Jurecove SS nereagoval a na Maťulovú áno a nie sa tu hrať na urazeného! Rolling Eyes

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 12.11.2009, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
xtp napísal:
Matulko moj jediny sfetovany... Si na omamnych latkach alebo co?


btw co si mu predal za sracky? Laughing Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
xtp
Zaslal: 12.11.2009, 22:35 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
palkonicht napísal:
pre zaujimavost prachy odoslane dufam že už spravne plus niečo navyše za to nedorozumenie...

nerad robim niekomu problem a nie to vôbec sebe takže tak

a čo sa týka toho dat niekomu popapuli nech sa pači dlho som sa nezabaval na niekom
pre mna za mna dajte mi ban je mi to jedno tu v tejto teme som skončil


To dat niekomu po papuli som nemyslel konkretne na teba to za prve. Za druhe suhlasim s performance, mal si to tu vysvetlit a nie robit zo seba chudatko...

Co sa tyka mojho 'datia po papuli' som pisal vo vyzsom prispevku...

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
xtp
Zaslal: 12.11.2009, 22:35 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
2Bera napísal:
xtp napísal:
Matulko moj jediny sfetovany... Si na omamnych latkach alebo co?


btw co si mu predal za sracky? Laughing Laughing


Od kedy ma na tomto fore zatracuju, tak zhanam len pre fiat a bmw klub Very Happy

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
jopal
Zaslal: 13.11.2009, 8:18 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Performance napísal:
...Mohol si aspoň vysvetliť prečo si na Jurecove SS nereagoval a na Maťulovú áno a nie sa tu hrať na urazeného! Rolling Eyes

Na tom niet co vysvetlovat. Arrow (mozno keby matulo napisal, ze mu telefonoval, este mohol povedat, ze ss zo zasady necita... Confused )

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Jurec
Zaslal: 13.11.2009, 10:18 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 174 Bydlisko: Trnava 1994 Honda Civic
Dost bolo rozkose, nasadme si sedanky. Peniaze prisli, dakujem Palkonicht.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
HMT
Zaslal: 13.11.2009, 11:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
xtp: tak toto si naozaj prahnal. A ako inak, 2bera to este musel 2x zacitovat.
Dobri ste chlapci... klobuk dole. Ukazujete tu svoju uroven.
Je mi z toho smutno. Spravate sa ako male rozmaznane a nevychovane deti.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
xtp
Zaslal: 13.11.2009, 11:13 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Samozrejme plne ta chapem .... Je to vsetko v tej krize...

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist