Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Vakuove vyrovnavanie/vytahovanie .........

hondacivicracer
Zaslal: 27.02.2008, 21:56 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 79 Bydlisko: BA
....... davam kontakt na manika co vakuovo vytahuje preliaciny napr . po krupoch ,rozne prehnutia a pod, ale aj vatsie poskodenia . Drobne alebo nie ostre prevaleniny sa daju aj bez puknutia laku Exclamation Exclamation Exclamation ....

nemam zatial osobnu skusenost , dostal som len doporucenie a pozrel si foto galeriu co manik vyrovnal ze som tomu ani nechcel verit ,,,bude mi robit kapotu ,,,tak potom zhodnotim....

kontakt Miso 0908584362 adresa BA Ovsiste ...treba sa tel. dohodnut. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 27.02.2008, 22:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Rado, myslim ze by bolo lepsie dat sem ten kontakt az ked s chalanom budes mat osobnu skusenost... Nehame to zatial tak, ale urcite sem nezabudni napisat Tvoje skusenosti.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 27.02.2008, 22:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...podla mna je to normalna vec...vacsina dobrych klampiarov to uz robi normalne...bezne.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
marcus
Zaslal: 01.10.2009, 11:30 Odpovedať s citátom
Založený: 14 november 2008 Príspevky: 48 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Civic
Ja som tam bol a mozem odporucit. Majitel je velmi ochotny a vie co robi. Mal som na dvoch miestach pozdrav z parkoviska, z toho jeden na profile blatnika. Po zasahu je to na nerozoznanie, teda keby nebol predtym zodraty aj lak. A bolo to navyse dost rychle.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peterge
Zaslal: 05.11.2009, 21:45 Odpovedať s citátom
Založený: 24 október 2009 Príspevky: 5 Bydlisko: ba
caff a co si platil za tie preliaceniny?
mne robil chalan 4preliaceniny jedna na kapote na hrane a stalo ma to 100E. ale spravil to pekne. Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 21.11.2009, 14:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
pridavam skusenost, aj ked nie vlastnu... kamarat, ktoremu na SlovakiaRingu pri vyprostovani gurtnou pomackali blatnik, to daval robit u tohto cloveka... s chlapikom a jeho robotou maximalna spokojnost...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
LastV8
Zaslal: 23.11.2009, 12:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
matulo napísal:
pridavam skusenost, aj ked nie vlastnu... kamarat, ktoremu na SlovakiaRingu pri vyprostovani gurtnou pomackali blatnik, to daval robit u tohto cloveka... s chlapikom a jeho robotou maximalna spokojnost...

nevies orientacnu cenu takeho zakroku?

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 23.11.2009, 12:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
neviem...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist