Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  MotorCar vs CMC alebo OMNIA

romanza
Zaslal: 07.02.2007, 20:59 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2006 Príspevky: 301 Bydlisko: Pezinok 2009 Honda Civic
Uaau pekne sa tu rozprudila tato tema autorizovaneho servisu, to ma tesi... Smile a pripojil sa aj spravny clovek (blink9). Musim naozaj povedat, ze som z prvej navstevy v motorcar nemal dobry pocit fakt neviem ci je vsetko ok po mojej navsteve na servis po 80tis km, ked na fakture su len diely co sa vymienali a ziadne vyrozumenie, ze ostatne veci co boli kontrolovane a ci vobec boli kontrolovane. Viem, ze sa to da krasne zneuzivat ze si servis vymysli, ze treba vymenit to a to, ale keby aspon nejaky protokl o kazdom kroku technika bol, mal by som lepsi pocit.
Po zaplateni faktury som este potreboval nejake doplnky objednat na moj model, len horsie je ze uz nemate katalog doplnkov cize nada sa zistit cislo tovaru podla ktoreho by sa to dalo objednat (model civic coupe 2001), mimochodom v CMC ho maju alebo mali, bolo by to fajn keby sa dostal aj k vam aspon v oscanovanej podobe aby sa dalo nieco objednat alebo aby ste aspon zakaznikom s takymi autami mohli nieco ponuknut - vynovit ich auto pokial cakaju na servis alebo nieco podobne... pripajam aspon link k anglickemu katalogu co sa mi podarilo zohnat http://romanz.szm.sk/Civic_coupe.pdf Pokusil som sa hladat s pracovnickou co ma na starosti doplnky hladat to co by som chcel len podarilo sa mi iba objednat --Rear Seat Back Boot Tidy-- pretoze to je aj k novym civicom tak kod nebol problem, ale ked uz som chcel --Door Step Garnish-- tak uz bol problem pretoze nemala odkial zistit kod tovaru. Blink9 ak by sa ti chcelo mi v tomto pomoct nasiel som na ruskych strankach hondy ze kod na ten tovar zacina na 08f0501 , bohuzial komplet kody tam niesu... rad tvoju pomoc privitam Wink Pevne verim ze ten papierik s kodom na tu tasku do kufra co pislal tvoja kolegina ze ho niekam neodfuklo ked ho nechal na stole cloveku co to mal objednat.... Smile je to divne ale taketo veci by nebolo lepsie objednavat mailom teda mailom to poslat zodpovednemu cloveku ?? Nemal by zakaznik lepsi pocit ? pripadne dat do cc mailu aj mail zakaznika.... ale to by som uz asi vela chcel... Smile tak hodne zdaru a rozvijajucemu sa slovensku zvlast, snad sa konecne podari pochopit predajcom kto je zakaznik... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
blink9
Zaslal: 08.02.2007, 23:11 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 21 2006 Honda Civic
romanza napísal:
Uaau pekne sa tu rozprudila tato tema autorizovaneho servisu, to ma tesi... Smile a pripojil sa aj spravny clovek (blink9). Musim naozaj povedat, ze som z prvej navstevy v motorcar nemal dobry pocit fakt neviem ci je vsetko ok po mojej navsteve na servis po 80tis km, ked na fakture su len diely co sa vymienali a ziadne vyrozumenie, ze ostatne veci co boli kontrolovane a ci vobec boli kontrolovane. Viem, ze sa to da krasne zneuzivat ze si servis vymysli, ze treba vymenit to a to, ale keby aspon nejaky protokl o kazdom kroku technika bol, mal by som lepsi pocit.
Po zaplateni faktury som este potreboval nejake doplnky objednat na moj model, len horsie je ze uz nemate katalog doplnkov cize nada sa zistit cislo tovaru podla ktoreho by sa to dalo objednat (model civic coupe 2001), mimochodom v CMC ho maju alebo mali, bolo by to fajn keby sa dostal aj k vam aspon v oscanovanej podobe aby sa dalo nieco objednat alebo aby ste aspon zakaznikom s takymi autami mohli nieco ponuknut - vynovit ich auto pokial cakaju na servis alebo nieco podobne... pripajam aspon link k anglickemu katalogu co sa mi podarilo zohnat http://romanz.szm.sk/Civic_coupe.pdf Pokusil som sa hladat s pracovnickou co ma na starosti doplnky hladat to co by som chcel len podarilo sa mi iba objednat --Rear Seat Back Boot Tidy-- pretoze to je aj k novym civicom tak kod nebol problem, ale ked uz som chcel --Door Step Garnish-- tak uz bol problem pretoze nemala odkial zistit kod tovaru. Blink9 ak by sa ti chcelo mi v tomto pomoct nasiel som na ruskych strankach hondy ze kod na ten tovar zacina na 08f0501 , bohuzial komplet kody tam niesu... rad tvoju pomoc privitam Wink Pevne verim ze ten papierik s kodom na tu tasku do kufra co pislal tvoja kolegina ze ho niekam neodfuklo ked ho nechal na stole cloveku co to mal objednat.... Smile je to divne ale taketo veci by nebolo lepsie objednavat mailom teda mailom to poslat zodpovednemu cloveku ?? Nemal by zakaznik lepsi pocit ? pripadne dat do cc mailu aj mail zakaznika.... ale to by som uz asi vela chcel... Smile tak hodne zdaru a rozvijajucemu sa slovensku zvlast, snad sa konecne podari pochopit predajcom kto je zakaznik... Wink




Ahoj Romanza,

stym protokolom a fakturou stebou musim suhlasit. Je tu ale jeden problem, nase dealerstvo fici na systeme Motor-Car-u (teda to co pouziva Mercedes, Jeep atd) a ten je zial uplne uplne iny ako system ktory pouzivaju ostatne dealerstva Hondy. Vo velmi blizkej buducnosti prechadzame na novy system a zase sa vsetko uplne zmeni, obavam sa ale , ze zo zaciatku to bude pekny chaos Smile

Ohladne tych doplnkov. Je pravda ze my nato katalogy nemame pretoze zial fungujeme len od roku 2005. Na objednanie orig. prislusenstva na tvoju Hondicku budem ale potrebovat cele objednavacie cislo, len cast mi nepomoze. Ak si dobre pamatam, myslim ze by som niekde este nasiel katalok prislus. maximalne tak na 7.generaciu pre faceliftom. Ale to neveiem ci nam pomoze.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
romanza
Zaslal: 09.02.2007, 9:48 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2006 Príspevky: 301 Bydlisko: Pezinok 2009 Honda Civic
Model auta co mam ja sa vyrabal do roku 2003 potom nastupil mierny facelift, ale vela veci sa tam nemenilo a tie sa vyrabali az do roku 2006 kedy nastupila nova generacia civic aj v europe a aj v usa. Cize ak mas niekde katalog 7. generacie civic coupe 2D pripadne sedan 4D, tak to by mohlo pomoct.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
blink9
Zaslal: 09.02.2007, 22:50 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 21 2006 Honda Civic
romanza napísal:
Model auta co mam ja sa vyrabal do roku 2003 potom nastupil mierny facelift, ale vela veci sa tam nemenilo a tie sa vyrabali az do roku 2006 kedy nastupila nova generacia civic aj v europe a aj v usa. Cize ak mas niekde katalog 7. generacie civic coupe 2D pripadne sedan 4D, tak to by mohlo pomoct.



Tak to by sme mozno mohli nieco poriesit, mrknem sa v robote...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vti
Zaslal: 17.02.2007, 22:34 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
mna trapi zasadna otazka - kto prebral zavazky firmy CMC ?
lebo od CMC a p. Jesenskeho ako konatela mi prisiel novorocny pozdrav, kde som sa docital, ze koncia a ze by som mal v buducnosti navstevovat firmu MotorCar. obavam sa ale, ze tato firma len zlizla smotanu a prebrala klientelu, nie vsak zavazky (cize pripadne reklamacie).
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
VIR
Zaslal: 02.03.2007, 16:08 Odpovedať s citátom
Založený: 02 marec 2007 Príspevky: 1
blink9 napísal:
daysleeper napísal:
citácia:
Ahoj daysleeper,

vyznelo by to asi dost blbo keby som tu zacal ospevovat Motor car a nepriznal by som , ze som jeho zamestnanec (co tu mnoho ludi omne vie). Dost ma mrzi tvoja zla skusenost s nasim servisom. Ako si sam pisal, tvoj zazitok sa stal zhruba pred rokom, co znamena ze nase stredisko bolo vtedy otvorene cca pol roka. Dufam, ze ak navstivis nas servis znovu, budes mat aspon o trosicku lepsi dojem. Tiez sa ucime na vlastnych chybach, a trvalo nejaku dobu nez sme sa do toho dostali. Velmi rad ta privitam v nasom showroome a verim ze ani kupa vozidla u nas, by nebola pre teba horor:-)...Rad ta obsluzim osobne, a ked nebudes spokojny, mozes mi to tu otrieskat o hlavu

Rad stebou o tom pokecam aj osbne na zraze


Ahoj Blink9

Budem velmi rad, ak mas naozaj pravdu a za posledny rok nastali v Motorcare kardinalne zmeny k lepsiemu v profesionalite pristupu k zakaznikovi a vseobecnych znalosti problematiky. Dufam, ze tych chyb a preslapov na zaklade ktorych ste sa ucili je uz naozaj menej. Len ma tak ale napada, ze predsa len uz nejaky cas pred tym ako ste zacali s Hondou, ste predavali a servisovali Mercedes. Takze z toho co hovoris mi len tak vyplyva to, ze si radsej ani nepredstavuem aka bola uroven, ked ste zacinali s Mercedesom bez predchadzajucich skusenosti s inou znackou, v porovnanim s urovnou sluzieb po zacati s Hondou a skusenostami s Mercedesu....

Ale nechajme minulost minulostou a pohladme do buducnosti.
Dufam, ze aj tuto jar bude servisna kampan s technickou prehliadkou gratis. Rad teda pridem a budem zvedavy ako sa zmenil spominany pristup. Napriklad ak bude akcia na casti vyfukoveho systemu ako po minule roky, rad ju vyuzijem lebo mi uz pomaly dosluhuje zadny vyfukovy tlmic.
Ak by som ho objednaval cez Vasu firmu, bohate mi k spokojnosti bude stacit ak sa Vam podari splnit tri veci:
1. ze objednany diel bude dodany max. do dvoch tyzdnov, bez toho aby som po troch tyzdnoch musel volat, ze kde to viazne a nakoniec sa dozviem, ze sa na to akosi zabudlo a treba to objednavat znova
2. ak diel ktory dodate bude skutocne ten, ktory som objednaval a teda bude pasovat na moj model...
3. ak ma nebude nikto silou-mocou presviedcat, ze treba menit na aute plno veci, ktore su v poriadku a bezproblemov funkcne a hlavne tie ktore som menil nedavno a pritom mi ani nebude vediet vysvetlit, ze z akeho dovodu. Lebo na papieriku napisane od technika "Nutna vymena spojky", bez zadefinovania problemu, nefunkcnosti alebo poruchy je argument naozaj nie hodny autorizovaneho servisu...

Dufam, ze to nie su take narocne poziadavky.Smile Peace

Aj ja rad pokecam na zraze....

Uz len pre upresnenie: Spominany zazitok, ktory som opisal v predch. prispevku sa stal 12.7.2005.



Caves,

uz len posledny dodatok ku minulosti... Ludia ktori robia Hondu nemali v minulosti nic spolocne s Mercedesom rovnako ako ja...My niesme z Mercedesu...Ale to je jedno...Viem ze ja sam pristup osttnych zamestnancov ku zakaznikovi nezmenim... Ale jedno viem urcite, robim maximum co mozem a teda ked budes cokolvek potrebovat,ci servis alebo nahradny diel, ci nebodaj nove afto, daj mi vediet a poriesime to.Ohladne tych tvoji 3 poziadaviek,

1. to ci ti diel pride do max 2 tyzdnov niekedy nieje mozne ovplivnit, pokial nieje ani na sklade v Belgicku, je to problem. Ja ti mozem zarucit akurat to, ze budem stat s palicou nad skladnikom a cakat kym to objedna:-)

2. to, ci bude diel pasovat by malo byt zarucene tym, ze sa objednava na zaklade VIN cisla z tvojej karoserie na tvoje konkretne auto. Ak by nepasoval ani v tomto pripade, potom je problem v Honda systeme a nie na danom dilerstve (Ci uz je to Motor-Car, Omnia alebo nebohe CMC)

3. Ohladne tohoto bodu sa mozem pokusit pre teba urobit jedine...Vybavit ti aby si mohol stat pri mechanikovy ked ti bude prezerat auto..



Ale pochop prosim aj ty mna, nemozem robit robotu za ostatnych.

Prides v Sobotu na zraz? Ak bude poobede tak ja zial nemozem prist (robota, robota a robota). Ale pokial by bol o 21:30, budem tam.




ne že bych chtěl dělat vlny,ale v hondě ostrava ,když díl objednávaj,tak ho maj za 3 dny i když se mi stalo,že v pondělí objednávali a ve středu se omlouvali ,že bude až ve čtvrtek.nebyl totiž v rakousku ve skladu a tak letěl z japonska

jinak nechápu tu belgii,centrální sklad pro evropu je v rakousku
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 05.03.2007, 9:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
...tak som asi pred dvomi tyzdnami poslal e-mail s dotazom na nahradny diel do MOTORCAR. A nikto mi zatial neodpovedal. Sprava k nim bola dorucena...
Tak co chlapci? Je tu niekto z tejto uzasne ochotnej firmy???
Alebo je tam ten e-mail na stranke len tak na paraaaaaadu?
Chtiac-nechtiac som skoncil v OMNII. Islo iba o sproste gumove koberceky inak...chapete, ze som chcel origo.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vti
Zaslal: 05.03.2007, 9:41 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
HMT napísal:
...tak som asi pred dvomi tyzdnami poslal e-mail s dotazom na nahradny diel do MOTORCAR. A nikto mi zatial neodpovedal. Sprava k nim bola dorucena...
Tak co chlapci? Je tu niekto z tejto uzasne ochotnej firmy???
Alebo je tam ten e-mail na stranke len tak na paraaaaaadu?
Chtiac-nechtiac som skoncil v OMNII. Islo iba o sproste gumove koberceky inak...chapete, ze som chcel origo.


toto poznam, na mail mi odpovedali akurat tak v omnii. v cmc ani motorcare asi este nevedia, ze taka vec existuje.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pajo
Zaslal: 05.03.2007, 9:49 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
cez: http://honda.sk/feedback.asp
alebo info@honda.sk mi odpovedali vzdy takmer okamzite, tak skuste tak Rolling Eyes

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 05.03.2007, 10:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Odoslany e-mail. Dnes (5.3.) o 10:02. Tak som zvedavy. Budem informovat.



Dnes je 7.3., 10:57 - reakcia na moj e-mail veskeraaaaa zaaaaadna.


Naposledy upravil HMT dňa 12.03.2007, 15:20, celkom upravené 2 krát.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pajo
Zaslal: 07.03.2007, 11:10 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
asi zalezi na tom, co sa ich pytas Smile))

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 07.03.2007, 11:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
pajo napísal:
asi zalezi na tom, co sa ich pytas Smile))


pytal som sa na orig. nahradny diel. Napisal som vsetky mozne udaje o aute - EK3, sedan, 1996, 1,5 Vtec.
Chcel som vediet cenu a ci je na sklade, alebo treba objednat, pripadne zlozit zalohu...

Myslim, ze by nemalo byt take tazke odpovedat.......
Jednoducho: Vy*ebali sa na mna..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 12.03.2007, 15:20 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
.....................
.....................
12.3.2007, 15:20. Ziadna odpoved. Mozno do Vianoc nieco bude...
Rano som poslal mail znova...a z 3-och roznych serverov....

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 12.03.2007, 20:14 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
HMT napísal:
.....................
.....................
12.3.2007, 15:20. Ziadna odpoved. Mozno do Vianoc nieco bude...
Rano som poslal mail znova...a z 3-och roznych serverov....


a ked ti neodpisu co spravis???a dal si tam kontakt na seba okrem mailu???

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pajo
Zaslal: 13.03.2007, 9:21 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
skus toto, tento clovek mi vzdy odpise: Aurel.Klatik@honda-eu.com

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist