Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Sobota 13.10. stretko, Stara IKEA, BA, 18:00 - (fotky str.4)

matulo
Zaslal: 12.10.2007, 13:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
keby nas odtial naaaaaahodou niekto chcel vyhodit, tak alternativne miesto je krizom cez cestu, na strane Kuchajdy.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blink9
Zaslal: 12.10.2007, 15:55 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 21 2006 Honda Civic
vieme tak predbezne odhadnut ucast na zraze?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 12.10.2007, 15:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
blink9 napísal:
vieme tak predbezne odhadnut ucast na zraze?


no ja by som si netrufal odhadovat ucast... ale co viem, bude to jeden z vacsich zrazov za posledne obdobie. vyznamne je aj to, ze nas planuju poctit svojou navstevou vsetci clenovia vedenia (co sa hadam v historii HK este nestalo Very Happy )...

edit: sorrac, na pa1ca som zabudol... o tom neviem ci planuje prist...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 12.10.2007, 17:57 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
matulo napísal:
keby nas odtial naaaaaahodou niekto chcel vyhodit, tak alternativne miesto je krizom cez cestu, na strane Kuchajdy.


ak tam nebude bordel nevidim dovod stresovat

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
svobie
Zaslal: 12.10.2007, 18:07 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
2bera dufam ze prinesies ten zazrak,lebo budeme vsetci Mad ,uz len kvoli tebe ocakavaj vysoku ucast Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 12.10.2007, 18:12 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
svobie napísal:
2bera dufam ze prinesies ten zazrak,lebo budeme vsetci Mad ,uz len kvoli tebe ocakavaj vysoku ucast Very Happy


neviem..ale nic neslubujem....vyfuk je len tak nastrknuty a nejde mi ventilator chladenia...takze stym behat nebudem dovtedy kym to nepojdem tak ako ma...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 12.10.2007, 18:13 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ale ked tak dojdem s ciernym kupakom

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 12.10.2007, 21:06 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
matulo napísal:
blink9 napísal:
vieme tak predbezne odhadnut ucast na zraze?


no ja by som si netrufal odhadovat ucast... ale co viem, bude to jeden z vacsich zrazov za posledne obdobie. vyznamne je aj to, ze nas planuju poctit svojou navstevou vsetci clenovia vedenia (co sa hadam v historii HK este nestalo Very Happy )...

edit: sorrac, na pa1ca som zabudol... o tom neviem ci planuje prist...

matulo, kto povedal ze pridem aj ja???
inak uz sa to par krat stalo... ale nevaaaa... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
svobie
Zaslal: 13.10.2007, 7:20 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
2b skoda,ale vsak zima bude celkom dost Very Happy chladit budes rychlostou Very Happy tak snad o tyzden ci dva,alebo tri,ked bude dalsi zrazik bude pojazdne uplne,teda drzim palec
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 13.10.2007, 9:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
pa1ec napísal:
matulo napísal:
blink9 napísal:
vieme tak predbezne odhadnut ucast na zraze?


no ja by som si netrufal odhadovat ucast... ale co viem, bude to jeden z vacsich zrazov za posledne obdobie. vyznamne je aj to, ze nas planuju poctit svojou navstevou vsetci clenovia vedenia (co sa hadam v historii HK este nestalo Very Happy )...

edit: sorrac, na pa1ca som zabudol... o tom neviem ci planuje prist...

matulo, kto povedal ze pridem aj ja???
inak uz sa to par krat stalo... ale nevaaaa... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


tusim necitas do konca... Wink som napisal ze na Teba som zabudol, ze o Tebe neviem ci planujes prist... je to aj v tej citacii, len treba poriadne citat... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 13.10.2007, 9:53 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda ked bude prsat nejaka alternativa?Tesco Lamac,pod mostom Lafranconi...?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 13.10.2007, 11:03 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no teraz je vonku pekne....tak som zvedav ako bude vecer....

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 13.10.2007, 13:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Banda ked bude prsat nejaka alternativa?Tesco Lamac,pod mostom Lafranconi...?

nebude prsat Smile, a keby aj, nechajme miesto stretnutia jedno, ked tak sa potom niekam presunieme..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Svoro
Zaslal: 13.10.2007, 14:21 Odpovedať s citátom
Založený: 28 august 2007 Príspevky: 297 Bydlisko: Dubnica nad Váhom 01841
Crying or Very sad ako som sa tešil, že niekoho z Vás uvidím zoči-voči. Ale ešte stále sa piplem s tým chladičom. Na chvílu som sa išiel ohriať dovnútra, preto som pri PC, už to idem za chvílu odvzdušňovať, ale takto na poslednú chvílu by to bol veľký risk. Náhodou to prdne niekde pri TT a asi by ma |censored|.o. Tak škoda, hádam nabudúce. Nech Vám teda to stretko vyjde. Zatiaľ sa mávajte.

_________________
Seat Ibiza 1,4 CLX
Citroen AX 1,4 TRD
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 13.10.2007, 14:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
morloq napísal:
Majo&Rado napísal:
Banda ked bude prsat nejaka alternativa?Tesco Lamac,pod mostom Lafranconi...?

nebude prsat Smile, a keby aj, nechajme miesto stretnutia jedno, ked tak sa potom niekam presunieme..


...ta som to aj myslel..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist