Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  MotorCar vs CMC alebo OMNIA

HMT
Zaslal: 13.03.2007, 11:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
2Bera napísal:

...a dal si tam kontakt na seba okrem mailu???


Dal som mobil, tel do prace aj fax....

P.S. Zase tak hrozne ma to netrapi - iba Vas informujem.
Kaslem na nich vsetkych - a skocim si to kupit vedla do A.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 14.03.2007, 21:53 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Ja si myslim, ze najskor je potrebne vycerpat vsetky moznosti a potom ked tak lamentovat nad neserioznostou dealerov ci inych firiem. Inak moze mat clovek pocit, ze neurobil vsetko pre to, aby dosiahol to, co chcel.

Samozrejme by bolo max fajn, keby vsetko hned fungovalo na 1x, ale zijeme zatial vo vyvijajucej sa krajine, heh, takze si na 100% sluzby este nejaky rocik pockame..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 15.03.2007, 9:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
morloq napísal:
Ja si myslim, ze najskor je potrebne vycerpat vsetky moznosti a potom ked tak lamentovat nad neserioznostou dealerov ci inych firiem. Inak moze mat clovek pocit, ze neurobil vsetko pre to, aby dosiahol to, co chcel.

Samozrejme by bolo max fajn, keby vsetko hned fungovalo na 1x, ale zijeme zatial vo vyvijajucej sa krajine, heh, takze si na 100% sluzby este nejaky rocik pockame..


Vycerpat moznosti.....skoro suhlasim, ale neodpustim si zase jeden prikladik:
Cisto hypoteticky:
Odvezu ti brata o 12:00 na pohotovost s bolestou hlavy a nevolnostou......
Vecer o 20:00 ti oznamia, ze sa nedalo uz nic urobit. Otazka znie: Vycerpal si vsetky moznosti, aby si ho zachranil??? Nemohol si ho za tych 8 hodin odviest do inej nemocnice, do dalsej a dalsej, na vysetrenia, ktore by mu pomohli???

Ide o to, ze aj my zakaznici si vychovavame predajcov... Ak nam nieco nedodaju v termine, alebo nas odrbu ako sa da a my len krcime plecami, ze na SK je to tak, potom tak nam treba. Existuje predsa napr. obchodna inspekcia a dalsie organy, ktore mozu v danej veci nieco urobit....

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 15.03.2007, 9:49 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
HMT napísal:

Vycerpat moznosti.....skoro suhlasim, ale neodpustim si zase jeden prikladik:
Cisto hypoteticky:
Odvezu ti brata o 12:00 na pohotovost s bolestou hlavy a nevolnostou......
Vecer o 20:00 ti oznamia, ze sa nedalo uz nic urobit. Otazka znie: Vycerpal si vsetky moznosti, aby si ho zachranil??? Nemohol si ho za tych 8 hodin odviest do inej nemocnice, do dalsej a dalsej, na vysetrenia, ktore by mu pomohli???

Ide o to, ze aj my zakaznici si vychovavame predajcov... Ak nam nieco nedodaju v termine, alebo nas odrbu ako sa da a my len krcime plecami, ze na SK je to tak, potom tak nam treba. Existuje predsa napr. obchodna inspekcia a dalsie organy, ktore mozu v danej veci nieco urobit....


Vole, HMT, ty si iny extremista, ja o dealeroch a ty uz predavas organy Smile.
K tvojmu prikladu len tolko, ze pokial problematike vobec nerumiem, tak moznosti nemam a spolieham sa na odbornikov - lekarov. A jasne, ze si mozes potom vycitat, ze si ho mohol zaviezt do inej nemocnice, k inemu felciarovi. Ale v danej chvili si urobil maximum, zial nevyslo to - potom je ten cas na lamentovanie.

Teraz od teba cakam topic do Blacklistu s nazvom "Ruzinovska nemocnia"...kokso...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 15.03.2007, 10:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Vymenim oblicku za komplet nerezovy vyfuk vratane zvodov.. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
dabel
Zaslal: 26.03.2007, 18:42 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Tak stojim pred dilemou... najblizsia prehliadka mojho Accordu je ta "najvacsia" - teda 120tkm (sviecky, brzdy etc.). Je mi jasne, ze budem musiet dat Hondu do autorizovaneho servisu (treba dat auto aj na diagnostiku, konecne dat dokopy xenony...) a tak by som rad, aby ste mi poradili:
- Omnia?
- Motor-Car?
- alebo sa na to vykaslat a zaviezt auto do Viedne do niektoreho servisu?
- ci este nejaky iny tip?

Najhlavnejsia je serioznost a kvalita prace... cena je druhorada (predsa len je to milacik a musi sluzit 1000%!)

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pajo
Zaslal: 27.03.2007, 9:28 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
ak mas len tieto moznosti, tak jednoznacne do viedne Smile)) mozno to financne vyjde aj lepsie... ja som daval firemneho civica na 120tkm prehliadku nedavno do omnie.... okrem tabulkovych ukonov neurobili nic navyse, ani o co som ich pytal, napr. premazat vrzgajuci brzdovy pedal a podobne kraviny... cena? nieco malo cez 20litrov Sad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
romanza
Zaslal: 01.04.2007, 21:20 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2006 Príspevky: 301 Bydlisko: Pezinok 2009 Honda Civic
dabel napísal:
Tak stojim pred dilemou... najblizsia prehliadka mojho Accordu je ta "najvacsia" - teda 120tkm (sviecky, brzdy etc.). Je mi jasne, ze budem musiet dat Hondu do autorizovaneho servisu (treba dat auto aj na diagnostiku, konecne dat dokopy xenony...) a tak by som rad, aby ste mi poradili:
- Omnia?
- Motor-Car?
- alebo sa na to vykaslat a zaviezt auto do Viedne do niektoreho servisu?
- ci este nejaky iny tip?

Najhlavnejsia je serioznost a kvalita prace... cena je druhorada (predsa len je to milacik a musi sluzit 1000%!)


caf dabel,

v piatok 30.3. som sa bol osobne pozriet do byvalej cmc ci uz funguju a vyzera to nadejne, technik ktory tam bol mi povedal, ze od pondelka 2.4. by mali zacat fungovat na plno sice bude tam len servis ale to presne chceme s povodnymi ludmi technikmi a mechanikmi, telefonne cisla by mali byt take iste ako boli. Tak snad svitne na lepsie casy.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
vti
Zaslal: 01.04.2007, 21:37 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
romanza napísal:
dabel napísal:
Tak stojim pred dilemou... najblizsia prehliadka mojho Accordu je ta "najvacsia" - teda 120tkm (sviecky, brzdy etc.). Je mi jasne, ze budem musiet dat Hondu do autorizovaneho servisu (treba dat auto aj na diagnostiku, konecne dat dokopy xenony...) a tak by som rad, aby ste mi poradili:
- Omnia?
- Motor-Car?
- alebo sa na to vykaslat a zaviezt auto do Viedne do niektoreho servisu?
- ci este nejaky iny tip?

Najhlavnejsia je serioznost a kvalita prace... cena je druhorada (predsa len je to milacik a musi sluzit 1000%!)


caf dabel,

v piatok 30.3. som sa bol osobne pozriet do byvalej cmc ci uz funguju a vyzera to nadejne, technik ktory tam bol mi povedal, ze od pondelka 2.4. by mali zacat fungovat na plno sice bude tam len servis ale to presne chceme s povodnymi ludmi technikmi a mechanikmi, telefonne cisla by mali byt take iste ako boli. Tak snad svitne na lepsie casy.


povodny ludia asi len ti, co tam ostali a tych bolo dost malo. a aby som nezabudol, ak aj zacnu fungovat, tak to bude len pobocka MotorCar-u.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
funtomino
Zaslal: 08.06.2007, 6:29 Odpovedať s citátom
Založený: 08 jún 2007 Príspevky: 588 Bydlisko: BA 2007 Honda Civic
bol som tam, auto bolo dva tyzdne u nich, po skonceni opravy som bol spokojny.

Jedine, ze prechadzali na spolocny pc system s motorcar-om, tak im isli straaaaaaasne pomaly pocitace.

_________________
AHcTT
OZNAMKO 6.6.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
dabel
Zaslal: 02.11.2007, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Tak prehliadka je tu... Za mesiac musim na nu. Rakusko som si rozmyslel, to je zabity cely den... a pretoze potrebujem aj nastavit + skontrolovat xenony, chcem dat auto do autorizovaneho servisu. Takze mi ostava tradicna BA dilema:
- MotorCar?
- Racianska?
- Omnia? Tam som teraz kupoval brzdove oblozenie, vyzerali byt celkom OK.

Cena nie je rozhodujuca, skor kvalita prace + dokladnost pri prehliadke. Co poradite?

Dik!

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
romanza
Zaslal: 02.11.2007, 21:58 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2006 Príspevky: 301 Bydlisko: Pezinok 2009 Honda Civic
ja myslim, ze mozem odporucit Raciansku, maju s tym najdlhsie skusenosti.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
milq
Zaslal: 20.11.2007, 16:09 Odpovedať s citátom
Založený: 18 október 2007 Príspevky: 8 Bydlisko: SR
dabel napísal:
Tak prehliadka je tu... Za mesiac musim na nu. Rakusko som si rozmyslel, to je zabity cely den... a pretoze potrebujem aj nastavit + skontrolovat xenony, chcem dat auto do autorizovaneho servisu. Takze mi ostava tradicna BA dilema:
- MotorCar?
- Racianska?
- Omnia? Tam som teraz kupoval brzdove oblozenie, vyzerali byt celkom OK.

Cena nie je rozhodujuca, skor kvalita prace + dokladnost pri prehliadke. Co poradite?

Dik!


Kolko ta tam vyslo to oblozenie? Za 2 tyzdne idem tiez menit...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dabel
Zaslal: 22.11.2007, 20:10 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Nejak 5800 predne aj zadne platnicky. Bola akorat ta 15% zlava na diely akorat.

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
poky32
Zaslal: 19.12.2007, 22:29 Odpovedať s citátom
Založený: 17 december 2007 Príspevky: 93 Bydlisko: Trenčín 1998 Honda Civic
ja som dosiel za mechanikom a hovorim ze mi nieco vrzga ze to bude spojkove lozisko a povedal som mu nech sa ide na tom odviest a on siel a povedal ze to urcite neni ono ze to je lozisko v prevodovke aj povedal presne ktore by to malo byt siel som do hondy tam my vytlacili plany a som mu doniesol a on zakruzkoval ze ktore tak som ich nakupil a mal pravdu rozobral prevodovku a polka loziska uz bola vysypana . Ja sa na toho mechanika mozem spolahnut . Ked treba prehliadku idem radsej za nim .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist