Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Organizacia HondaClub zrazu 2011

Kedy?

9.-10.4.  
21%
  [ 7 ]  21%
 
14.-15.5.  
12%
  [ 4 ]  12%
 
11.-12.6.  
65%
  [ 21 ]  65%
 

Celkom hlasov : 32
k3ksik
Zaslal: 13.01.2011, 22:43 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
Ja sa priklanam k tomu junu.To by som mal mat uz po skuskovom obdobi.Takze by som 100 percentne prisiel. Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
satan
Zaslal: 14.01.2011, 19:52 Odpovedať s citátom
Založený: 17 apríl 2007 Príspevky: 23 Bydlisko: Jaslovské Bohunice 1993 Honda Prelude
Len tak pre zaujímavosť prišla mi SS

citácia:
Neviem ci sa pozname ale cital som si komunikaciu o hondaclub zraze, myslim, ze mas uplnu pravdu, mojho znameho ktory im cel pomoct debilnymi recami uplne oedradili a mna dokonca ked som si povedal svoj nazor uplne zrusili a admin si zacal vymyslat nehorazne veci, myslim ze naozaj robia hambu slovu hondaclub.sk


Nenapíšem od koho, ale mali by ste sa zamyslieť nad sebou.
Ale myslím že nezamyslíte, lebo ako ja hovorím a to je čistá pravda:
citácia:

Dementovi nevysvetlíš že je dement, lebo je dement.

_________________
Japan cars ONLY !!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matoxba
Zaslal: 14.01.2011, 20:19 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
ach jaj,moze tu byt aj 100 tem na organizaciu SR hondaclub zrazu,vzdy sa najde 100 ludi co musia robit problem...

satan nikto ti nezakazal ist rokovat s veducimi zo Slovakiaringu.Majo ti len napisal,ze je to bezvyznamne (kedze tam v ramci racing wheels uz organizovali 3 akcie).Co sa hned urazas...
Ked sa chces podielat na organizacii tohto zrazu tak tam chod a dohodni.Ked budu suhlasit s prenajmom za reklamu na webe hondaclubu nevidim v tom problem (okrem toho,ze od zaciatku sa riesi stred slovenska kedze vychodnari sa sem urcite nebudu trepat 450km)Ked budes mat info tak sem napis a hotovo.

Len tak pre zaujímavosť prišla ti SS...kto cital prvu temu zrazu si asi domysli kto ti to pisal.

a PS: ked si tu uz od toho 2007ho precitaj si prosim Ta tie pravidla
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PreludeRS
Zaslal: 14.01.2011, 20:37 Odpovedať s citátom
Založený: 18 august 2009 Príspevky: 113 Bydlisko: Novaky
Mam pocit ze sa to tu zacina vyvyjat presne tak ako minula tema...bolo by fajn vrati sa k teme a spustit hlasovanie o tych 3och terminoch... uz som par dni pripraveny s rukou na touchpade kliknut na 11-12 jun Very HappyVery Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matoxba
Zaslal: 14.01.2011, 20:39 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
PreludeRS mas spravny pocit...
ja som za jun a stredne slovensko howk Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Satikk
Zaslal: 14.01.2011, 21:24 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Taktiez som za jun,kto chcel napisat nieco k veci,tak uz napisal,spustil by som hlasovanie.A take prispevky ako pise satan by som nechal tak a vobec sa k nim nevyjadroval.Zase len zbytocne rozputavanie hadky a zamorovanie temy nezmyslami.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 14.01.2011, 23:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
satan:
A co ,ze ti pisal jeden clovek okrem toho,ze klamar...,mne pisalo 10 ludi aky si,ako sa urazas,nevies pochopit co som ti pisal a podobne...a neriesim to, skus prosim ta zacat rozmyslat.To co som pisal s SKringom tak je ako som to pisal ci sa urazis,alebo nie.Preco ludska jesitnost vzdy vyhra nad rozumom,ustupenim,radsej sa dalej zhadzovat ako pochopit,ist dalej.Precitaj si celu diskusiu o celoslovensky zraze a ked mas rozum tam to pochopis kto bol pisatel,ak nie tak skoda na teba reagovat,ale ver,ze vzdy sa da byt zase rozumny,je len na tebe co u teba zvitazi.
Kludne mozeme aj my popisat,vysvetlit si to a kludne pojdem s tebou na SKring a uvidis sam,potom mozno pochopis aj ten svoj citat Wink ,ze si to nepochopil.Tu uz na teba nebudem reagovat a asi ani ty by si nemal,ale kludne mozeme popisat sukromne,rozumne.


Teraz uz naozaj konstruktivne,dal som hlasovanie tak sup,sup hlasovat.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MAT49
Zaslal: 15.01.2011, 0:01 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
zatial jednoznacne vedenie Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PreludeRS
Zaslal: 15.01.2011, 0:03 Odpovedať s citátom
Založený: 18 august 2009 Príspevky: 113 Bydlisko: Novaky
jop...veelmi spravnou cestou sa to vyvija Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 15.01.2011, 0:16 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Myslím, že jún je optimálny, už len aby bolo kde v tej dobe usporiadať zraz Smile

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
k3ksik
Zaslal: 15.01.2011, 0:55 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
pridal som svoj hlas na jun..hadam uz nebudem mat tie skusky zle..Very Happy...aj ked budu tak pridem...kaslem na to..toto je honda udalost roka ci nie?Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M@jk
Zaslal: 15.01.2011, 1:34 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdravím,

nedá mi to a dovolte mi reagovat. Nie som Slovák a ani členom klubu HC.sk. Ale domnívam sa, že sa poznám s velmi dostatočným počtom ludí, s ktorým sa stretáváme počas našich ciest CZ > východ SK, ciže s HONDistmi napriek Vašou/našou krásnou Slovenskou republikou.

No mal som tu čest trochu sa prebrat tým povodným topicom. No hnus velebnosti. Celorepublikový HONDA zraz je o niečom velkom. O niečom ako je u nás v CZ HonDay. Proste VELKÝ HONDA SVIATOK. Kam pridu HONDy z celej republiky. Kto pride na neHONDe parkuje u brány. Velmi dost HONDArov malo HONDu a v súčasnosti nie. Ale kedže je to o HONDA zrazu patrí tam len HONDY. Takže príspevky ve štýlu, mám 120tku a pridem a ožereme sa tam - sú trápne. To naozaj možete doma. A urážat sa a hovorit kto je vacsi HONDista? No ehm prepačte mi, ale fuj.

Myslím, že by sa vobec nemal dávat priestor pre špekulácie apod. Áno máte pravdu, 100ludí 100názorov, ale dovolil by som si reagovat. U nás sa venuje tejto organizácii vedenie klubu čiže rada. Je na to jasný termín - nikto sa nikoho nepýta kedy sa mu to hodí - lebo aj miesto konania má svoj program. Termín je známy už od novembra vždy predchazajúceho roku a každý nech sa zariadi - času je vždy cca 7 mesiacov.

Čiže, moj poznatok a názor? Oficiálne bysom to urobil tak, že vedenie urobí plán (ostatný nech sa snažia a niečo konštruktívne navrhnú a navrhujú a nie len plkajú - myslím tým: ist, telefonovat, surfovat a zistovat) a ten sa dá do plena a hotovo. Komu to nevyhovuje a hovorí, že je milion akcií, tak by ma to nezaujímalo. Prečo? Pretože takto nebudete mat SK HONDA ZRAZ NIKDY!!!

Robím v rámci h-c.cz výlety - možem tu dať aj odkazy ako to robím a výsledky,ale to je zbytočné myslím. A aj občas zrazy a vždy sa vieme dohodnuť a skor to ludia uvítajú lebo sa nemusí s organizáciu zaoberať - lebo sú pohodlní a vyhovuje im to. Ja celý výlet vymyslím, naplánujem a pak organizujem a ešte píšem o nom články. Dokonca aj na východnom Slovensku robíme malé stretka a vždy je dost príspevkov, že sa stretneme a skor to dopadne tak, že nie každému to vyhovuje a stretám sa len so zopár ludmi. Čest im. Lebo ja sa riadim heslo: Ked chcem ist, chcem ist a podla toho sa zariadim!!! A nie, že včera som sa ožral a nemožem šoferovat, včera som si dobre zasuložil a dnes sa mi nechce, musím ist k babke apod. aj ked viem, že akcia je organizovaná už od januára a konanie je v auguste. Kupríkladu. Nikomu to nemám za zlé, ale žial Bohu taká je realita a sluby nerefklektujem. Proste ked niečo slubim, plním. Ja si za tým stojím.

Takže bando - hondaklub -Majo a spol. Normálne to nalinkujte a nedajte priestor pre plkanie. Prostě závazne a hotovo. Zbytočná demokracia je na škodu. Kto pride, ten pride. Chápem, že organizovat to vo velkom a pride 20ludí je trápne a preto by som to robil práve formou záloh, ako ste písali.

Chcel som to napísat slušne, snad sa podarilo, prepačte mi moju slovenčinu - som Čech. Snad ma nebudete kamenovat.

M@jk

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 15.01.2011, 9:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ja viem,ze mas pravdu a uz sme to pisali viac krat,ze moc demokracie skodi,ale proste chceli sme sa riadit vacsinou,ale uz sme pouceni.

Na ostatne si si odpovedal sam,aj na tie trapnosti,len ma mrzi,ze si si nevsimol aj tie klamstva a "hnus velebnosti" v predchadzajucom topiku ked si si vsimol tie trapnosti uz Wink ,ale chapem,si na vychode dost casto a mas tam aj "kamaratov",ktori klamu,teda jedneho kedze to bol jeden nick,ale to je tebe jedno,mne nie,neznasam klamstvo,najma ak ma clovek nieco napisat tu na fore a vie,ze ho aj tu ludia poznaju a vedia,ze to co napisal je klamstvo.
To je to fuj,ktore si si mohol tiez vsimnut,ale chapem ta.

A dalsi zraz ked sa podari tento uz bude omnoho jednoduchsie organizovat,ver ,ze aj v cechach tie prve zrazy mali svoje porodne bolesti a hlavne teraz nikto neodsudzuje hondakov co nemaju uz hondu,skor ich uznavaju,ze vela pre klub spravili a este robia.

Uz sa venujme organizacii radsej.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 15.01.2011, 10:56 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Majo,
ja toto viem, nemysli si. Píšem SS ať neoftopikujem.

Peace a nech sa dari.

M.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
turanza
Zaslal: 15.01.2011, 15:40 Odpovedať s citátom
Založený: 04 apríl 2010 Príspevky: 84 Bydlisko: SB 2007 Honda Civic
dufam,ze to vyjde,!!!hlas za jun!!!drzim prsty Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist