Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Autosalón Incheba BA 15.-20.apríl 2008

MaroK
Zaslal: 15.04.2008, 18:44 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Plexi a ty ides s nami v nedelu ? Alebo uz ne ked si bol ?

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
kraken
Zaslal: 15.04.2008, 18:58 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2008 Príspevky: 102 Bydlisko: bernolakovo
idem,aj ked nikoho zatial nepoznam.tak 8:45 na nabrezi

_________________
prva civic 1.5 vtec liftback,druha civic 1.4 hatchback,tretia civic 1.5 vtec sedan,stvrta accord 2.4i VTEC executiv)))vzdy spokojny!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaroK
Zaslal: 15.04.2008, 19:44 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
kraken napísal:
idem,aj ked nikoho zatial nepoznam.tak 8:45 na nabrezi

ja som na tom podobne , nic si z toho nerob Wink

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 15.04.2008, 19:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda..na zaciatku sme sa nikto nepoznali a stretavame sa aby sme sa spoznali Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Plexisklo
Zaslal: 15.04.2008, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2007 Príspevky: 195 Bydlisko: Bratislava 2005 Opel
V nedelu uz asi nepojdem, ja tie tuningove akcie aj tak moc neoblubujem, vzdy ma maximalne znechutia niektore tie vytuzene skody co su tam... Smile Co sa tyka samotneho autosalonu tam bude tiez dost natresk Rolling Eyes

_________________
Honda Accord 2.0 r.v. 1995
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
omaron
Zaslal: 15.04.2008, 22:01 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
alebo chela aby si ju potom v nom vozil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
matulo
Zaslal: 15.04.2008, 23:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
omaron, niekedy by nebolo zle precitat si co si napisal a skusit sa nan pozret aj ocami nezainteresovaneho... Wink ale to som ti uz pisal neraz... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
omaron
Zaslal: 16.04.2008, 6:48 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
matulo napísal:
omaron, niekedy by nebolo zle precitat si co si napisal a skusit sa nan pozret aj ocami nezainteresovaneho... Wink ale to som ti uz pisal neraz... Wink

Niekedy, dost casto to robim ked pisem sem na forum
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 16.04.2008, 7:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
omaron napísal:
matulo napísal:
omaron, niekedy by nebolo zle precitat si co si napisal a skusit sa nan pozret aj ocami nezainteresovaneho... Wink ale to som ti uz pisal neraz... Wink

Niekedy, dost casto to robim ked pisem sem na forum


...teraz bez srandy,lebo vidim,ze si nedas povedat slusne od Mata...trosku sa zamysli co napises po sebe... Exclamation

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 16.04.2008, 13:26 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
tento vas rozhovor by som skor zaradil medzi krawiny Laughing

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 16.04.2008, 13:50 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Plexisklo napísal:
No tak som sa pred chvilkou vratil z novinarskeho dna, som tam pobudol nejakie tie dve a pol hodinky...Samozrejme osobitnu pozornost som venoval stanku Honda, celkom ma prekvapil novy Accord, ktory som aj "osahal" s tym ze ako sa zmenil moj model po 12 rokoch Smile Zmena je to patrna ale prekvapilo ma "lacno" vyzerajuce oblozenie kufra velmi podobne tomu, co mam ja...

Okrem toho som pokukal este Legend, ktoreho interier je fakt celkom slusny, skoda ponukanych motorov a toho, ze si nevie najst viacej zakaznikov...

Inak ma uplne ocarili Mercedesy, a znova zosilnelo moje tvrdenie, ze po Honde planujem kupu medveda Smile
Inak hostesky celkom pekne, co ma az prekvapilo a dokonca niektore velmi mile... Jedna mi dokonca velmi zanietene predstavovala BMW M3 Coupé, neviem mozno vyzeram ze nanho mam Very Happy Very Happy

ano dievcata boli fajn, moja favoritka strazila novu Lanciu, proste geometricka krasa Very Happy - kto nevie, co to je, nech viac cita Smile
Btw. M3 coupe tam nebolo, bolo to cabrio Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 16.04.2008, 14:23 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
morloq napísal:
Plexisklo napísal:
No tak som sa pred chvilkou vratil z novinarskeho dna, som tam pobudol nejakie tie dve a pol hodinky...Samozrejme osobitnu pozornost som venoval stanku Honda, celkom ma prekvapil novy Accord, ktory som aj "osahal" s tym ze ako sa zmenil moj model po 12 rokoch Smile Zmena je to patrna ale prekvapilo ma "lacno" vyzerajuce oblozenie kufra velmi podobne tomu, co mam ja...

Okrem toho som pokukal este Legend, ktoreho interier je fakt celkom slusny, skoda ponukanych motorov a toho, ze si nevie najst viacej zakaznikov...

Inak ma uplne ocarili Mercedesy, a znova zosilnelo moje tvrdenie, ze po Honde planujem kupu medveda Smile
Inak hostesky celkom pekne, co ma az prekvapilo a dokonca niektore velmi mile... Jedna mi dokonca velmi zanietene predstavovala BMW M3 Coupé, neviem mozno vyzeram ze nanho mam Very Happy Very Happy

Btw. M3 coupe tam nebolo, bolo to cabrio Smile


alebo to bolo aj to aj to :DDD

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 16.04.2008, 14:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...dufam,ze je tam aj corvetta Smile ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Plexisklo
Zaslal: 16.04.2008, 15:22 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2007 Príspevky: 195 Bydlisko: Bratislava 2005 Opel
morloq: mas pravdu, myslel som biele BMW 3 Coupe s oznacenim xi Smile

Majo: ano je, ale nie je na nej nic vynimocne Smile ja som tam skor postradal Nissan GT-R ale auto-impex uz objednal dve pre SR, ktore pridu niekedy v januari.... Smile

A este mi tam chybal Mercedes CLC a VW Scirroco... Na druhej strane ma prekvapila policajna uprava Superbu a vobec si neviem predstavit naco ho asi budu pouzivat, na klasicke kontrolovanie zbytocne a na vladne kolony malo reprezentativne Rolling Eyes

_________________
Honda Accord 2.0 r.v. 1995
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 16.04.2008, 15:27 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Plexisklo napísal:
morloq: mas pravdu, myslel som biele BMW 3 Coupe s oznacenim xi Smile

Majo: ano je, ale nie je na nej nic vynimocne Smile ja som tam skor postradal Nissan GT-R ale auto-impex uz objednal dve pre SR, ktore pridu niekedy v januari.... Smile

A este mi tam chybal Mercedes CLC a VW Scirroco... Na druhej strane ma prekvapila policajna uprava Superbu a vobec si neviem predstavit naco ho asi budu pouzivat, na klasicke kontrolovanie zbytocne a na vladne kolony malo reprezentativne Rolling Eyes


...GT-R Smile ach jo...tie dve su uz rezervovane a predane Sad ...budeme si musiet pockat Smile .
...a corvetta je pre mna vynimocna,najma na leto Smile ...samozrejme GT-R je GT-R...to najlepie co moze byt Smile .Skoda,ze tam neni... Sad .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist