Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Treningový autoslalom Dunajská Streda,31.8.2008

M&R
Zaslal: 15.08.2008, 20:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
matoxba napísal:
Denka napísal:
Pre jazdenia chtivých tu máme ďalšiu skvelú ponuku:
svoje miesto nám poskytne motokárová dráha v Dunajskej Strede. Prenajatá plocha len pre Honďákov.


Ehm,a nevyhodite ma odtial ked pridem na vozitku inej znacky ako honda?
Very Happy Very Happy Very Happy


Nech zije citroon Smile Smile Smile ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 15.08.2008, 20:59 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
matoxba napísal:
Denka napísal:
Pre jazdenia chtivých tu máme ďalšiu skvelú ponuku:
svoje miesto nám poskytne motokárová dráha v Dunajskej Strede. Prenajatá plocha len pre Honďákov.


Ehm,a nevyhodite ma odtial ked pridem na vozitku inej znacky ako honda?
Very Happy Very Happy Very Happy


Nech zije citroon Smile Smile Smile ...



_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matoxba
Zaslal: 15.08.2008, 20:59 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
Majo&Rado napísal:
Nech zije citroon Smile Smile Smile ...


Very Happy Laughing Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 15.08.2008, 21:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
matko nevadiiii, pojdes no hlavne je aby si aj dosiel Laughing

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 16.08.2008, 18:03 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
prida sa kvam aj laco a ales... a mozno aj pista s manzelku...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Denka
Zaslal: 16.08.2008, 18:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
ales uz bude vtedy home?

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 16.08.2008, 18:09 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Denka napísal:
ales uz bude vtedy home?


uz je doma,alebo sa zase chysta prec?

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Denka
Zaslal: 16.08.2008, 18:12 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
ja si to zistim, nebudeme ho tu rozoberat Very Happy

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 16.08.2008, 18:13 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
neviem dnes som bol len s lacom tak som im vravel ze ste vybavili drahu v DS tak reku nech jeho a alesa nahlasim a ze mozno aj pista pojde...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Motre
Zaslal: 20.08.2008, 23:15 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
Komu sa nechce citat alebo nema cas citajte len zvyraznene dolezite info resp. zachytne body.
Kedze termin sa nam pomalicky bliizi tak len pre uplnost dodam nejake presnejsie udaje o mieste konania.

Do Dunajskej stredy dufam nikoho navigovat nemusim, tam kazdy okrem mna trafi. (dufam ze budem mat navigatora/ku) Pri nasom prvotnom hladani okruhu som si asi na vsetkych hlavnych tahoch vsimal cedule na nejake obchodne centrum MAX a nakonec vysvitlo ze je to spravna cesta. Prave pred nim je totiz kruhac kde treba odbocit na Male Dvorniky. Ja som sa na nom otocil asi tri krat kym som si vsimol na kam to mam vlastne tocit. Ale dtialto uz sa neda netrafit, kusok rovno a prva moznost odbocenia na svetelnej krizovatke do prava. Potom uz len cca 400-500m rovno a nepresvihnite odbocku dolava uz priamo do arealu motokarovej drahy.

Pre istotu pridam aj mapku.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maros111
Zaslal: 20.08.2008, 23:58 Odpovedať s citátom
Založený: 18 júl 2008 Príspevky: 82 Bydlisko: Dunajska Streda 1997 Honda Civic
ahojte ..
ak dovolite tak by som dodal ako DS can.. Cool ci presnejsie povedane domaci ... Wink
ze na tom kruhaku sa dat smerom k Citroenu a audi a tak sa to neda pokazit.. Rolling Eyes ...ale na kruhakoch si davat pozor vela vodicou velmi nepozna funkciu kruhoveho objazdu... Wink ...
ale ja poznam aj kratsiu trasu ak je treba nic zlozite...a je aj kratsia... Embarassed
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
LastV8
Zaslal: 21.08.2008, 7:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
PS: treba sa zavazne prihlasit, alebo staci prijst tam na 10:00? lebo budem pendlovat medzi BA a KN a aj by som sa stavil, ale zarucit neviem...vdak

...kukam fotky, ved je to pekna otvorena draha, dufam, ze bude aj prejazd drahou, nie len slalom....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 21.08.2008, 14:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Staci tam prist, my tam budeme urcite totiz, prides a zaplatis tak jazdis...prides a kukas tak kukas Laughing

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Motre
Zaslal: 21.08.2008, 21:23 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
LastV8 napísal:
ze bude aj prejazd drahou, nie len slalom....


skor by som povedal ze nebude ziadny slalom. skor sa planovalo nieco ako Timetrial. dajme tomu ze jedno auto na trati, na 10 kol (alebo jak sa dohodneme a zrataju sa tri najlepsie casy. alebo ved co si vymyslime Very Happy kazdopadne by som nechcel trat kazit nejakymi kuzelmi ani pevnymi startami, ci cielami s uplnym zastavenim. jazdit to ako mini-okruh, ale iba po jednom aute. Denka trosku prepiskla nazov Razz
ci zle pisem ? Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 21.08.2008, 21:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ak pojdem tak som za miniokruh,slalom mozeme aj inde,som tiez pozeral trat a je to fakt parada.
Bolo by to fajn ako pise Motre a ako sme sa uz o tom bavili .Kazdy si super zajazdi...

A mozno raz spravime nejake preteky tam Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist