Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Internacional Honda Meeting - Kiskunlachaza

DeniZ
Zaslal: 25.03.2010, 19:18 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
CTR01 napísal:
Minuly rok som mal na sprinte cislo 2012 Very Happy hond bolo naozaj strasne vela ale slovenskych som videl okrem nas co sme tam boli len 2.


vážne?! aké? my sme boli hneď pri vchode do areálu a bolo tam 5 slovenských hond
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Marceloo
Zaslal: 25.03.2010, 22:29 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
CTR01 napísal:
Ja idem na Honda Meeting - Kiskunlachaza ako kazdy rok , kto sa bude chciet pridat nech da vediet, organizujem spolocny odchod uz 4rok za sebou, ale kedze sa kazdy rok nahlasi kopec ludi a nakoniec ideme 3-4
nebudem tento krat nic organizovat, ale ak sa niekto prida budem rad.

Tento rok sa pridame aj s Mirom Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
CTR01
Zaslal: 26.03.2010, 17:48 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Videl som tam slovensky cerveny civic 7G sport a 6G coupe, inac ziadne ,teda jasne okrem Laca s BA a nas co sme tam boli,je pravda ze pri vchode sme boli len 2x ,ked sme prichadzali hned rano a ked sme odchadzali vecer, inac sme boli s autami v centre diania na sprintoch a slalome.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
DeniZ
Zaslal: 30.03.2010, 8:27 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
CTR01 napísal:
Videl som tam slovensky cerveny civic 7G sport a 6G coupe, inac ziadne ,teda jasne okrem Laca s BA a nas co sme tam boli,je pravda ze pri vchode sme boli len 2x ,ked sme prichadzali hned rano a ked sme odchadzali vecer, inac sme boli s autami v centre diania na sprintoch a slalome.


Jasné...tak preto si videl len toľko málo...my sme prišli až okolo tuším 10 - 10:30 takže sme už nemali kam zaparkovať, len na začiatku hneď. ten 6g coupé si zas nepamätám ja...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirec22
Zaslal: 30.03.2010, 21:49 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Prešov
Jaro a o ktorej zhruba by sa vyrazalo z KE?

_________________

I LOVE MY EG6 (Vtec Poweeer) Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
CTR01
Zaslal: 02.04.2010, 21:57 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Mirec22 napísal:
Jaro a o ktorej zhruba by sa vyrazalo z KE?

Obvykle vyrazame rano okolo siedmej aby sme pred 10,00 boli uz zaregistrovany na sprinty.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
aapalo
Zaslal: 13.04.2010, 9:20 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Tak čo? Ako to vyzerá s účasťou?

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 15.04.2010, 9:08 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
snad sa nic buduci tyzden nedobabre pri nahadzovani par veci, takze idem urcite, trebalo by sa pomaly dohodnut kedy kto a kde sa stretavame, ze by sme sli spolu.
Najlepsie by bolo, keby sa toho ujal niekto kto tam bol a vie co a ako Smile
zeby CTR01 ? Smile))
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
CTR01
Zaslal: 15.04.2010, 20:38 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Oki Marcello Very Happy Predbezne sme sa uz par ludi dohodli ze sa stretavame rano 24.4. okolo 7,00 na OMW na Juznej triete, este si to buduci tyzden upresnime ak sa chce niekto pridat nech da kludne vediet.
P.S.nezabudni na tie moje poistne skrutky Confused
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
SEIBON
Zaslal: 15.04.2010, 21:30 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
CTR01 napísal:
Oki Marcello Very Happy Predbezne sme sa uz par ludi dohodli ze sa stretavame rano 24.4. okolo 7,00 na OMW na Juznej triete, este si to buduci tyzden upresnime ak sa chce niekto pridat nech da kludne vediet.
P.S.nezabudni na tie moje poistne skrutky Confused
ja ráno vyrazím z Miskolc-možno že sa stretneme niekde na ceste:))
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 16.04.2010, 22:19 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
CTR01 napísal:
Oki Marcello Very Happy Predbezne sme sa uz par ludi dohodli ze sa stretavame rano 24.4. okolo 7,00 na OMW na Juznej triete, este si to buduci tyzden upresnime ak sa chce niekto pridat nech da kludne vediet.
P.S.nezabudni na tie moje poistne skrutky Confused


ooki, to by slo, snad do vtedy vsetko stihnem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Mirec22
Zaslal: 16.04.2010, 23:19 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Prešov
OK chlapci, takze o tej siedmej na OMVauke sa vidime a mozno dojde aj zopar dalsich aut z Presova Laughing .Rozmyslam ze by som si tam siel aj zasprintovat len neviem zohnat nejake zodrate semislicky a dalsia vec ze neviem po madarsky Very Happy , to by bol asi problem pri registracii...ci? Smile

_________________

I LOVE MY EG6 (Vtec Poweeer) Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
SEIBON
Zaslal: 17.04.2010, 0:17 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
Mirec22 napísal:
OK chlapci, takze o tej siedmej na OMVauke sa vidime a mozno dojde aj zopar dalsich aut z Presova Laughing .Rozmyslam ze by som si tam siel aj zasprintovat len neviem zohnat nejake zodrate semislicky a dalsia vec ze neviem po madarsky Very Happy , to by bol asi problem pri registracii...ci? Smile
rád ti pomožem s madarčinou:)))))))
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 17.04.2010, 7:36 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
Mirec tiez beriem neaku tu zjazdenu sadu, zee sa asi pridam aj ja na sprintoch Smile a madarsky si viem akurat tak objednat pivo, co mi tam asi velmi nepomoze Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
aapalo
Zaslal: 19.04.2010, 14:58 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Kto idete teda cez Šahy? Mohli by sme sa dohodnúť a v sobotu ráno sa tam stretnúť a pokračovať spoločne.

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 16
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist