Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Organizacia HondaClub zrazu 2011

Kedy?

9.-10.4.  
21%
  [ 7 ]  21%
 
14.-15.5.  
12%
  [ 4 ]  12%
 
11.-12.6.  
65%
  [ 21 ]  65%
 

Celkom hlasov : 32
svk01
Zaslal: 16.01.2011, 11:46 Odpovedať s citátom
Založený: 15 august 2008 Príspevky: 117 Bydlisko: Bardejov 2005 Honda Civic
zahlasovane... ale pozeram, ze zatial vela ludi teda nehlasovalo. kolko ze to clenov mame? Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
PaloMFC
Zaslal: 16.01.2011, 11:50 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
svk nejde o členou, v prvej teme zahlasovalo 50 ludi, tuto tiez neočakavam radikalne viac.. potom ešte je skupina ludi čo nehlasuje a pride.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaroK
Zaslal: 16.01.2011, 12:37 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Ja som hlasoval za april z viacerych dovodov.

-Nie je este tak strasne teplo ale uz ani zima , tak akurat aby sa dalo vonku byt prijemne.
-April je blizsie ako maj a jun , a ked sa clovek na nieco tesi,tak chce aby to bolo cim skor Surprised)
-V lete to uz je dost o dovolenkach , koncertoch , festivaloch a peniazky idu inde.
-Mam rad april Smile

p.s.: Som v praci kde naozaj nemam moc vela casu surfovat a kym som vycucal podstatu z tejto temy a presiel tymito piatimi stranami , dalo mi to dost zabrat aj kvoli panom ako je Satan alebo takym co quotuju cely prispevok. Da sa premazat tato tema a ocistit od hluposti prosim nech je to prehladne a jednoznacne ?

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Branislav
Zaslal: 16.01.2011, 12:51 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
PaloMFC napísal:
.. potom ešte je skupina ludi čo nehlasuje a pride.

a nezabudaj ,ze existuje aj skupina ludi ,co nevedia ake maju plany Very Happy
ale trafil si ,naco hlasovat ,ked terminovo mi to je jedno ,ked chcem prist pridem ,ked mi dotoho nieco vojde ,tak nabuduce Sad

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
tatoHP
Zaslal: 16.01.2011, 12:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
no,zahlasovať už len z toho dôvodu,aby sa zistilo aky je záujem o zraz a s akou účasťou sa da počítať +- Wink
ak sa teda neda samostatne hlasovanie o účasti-neúčasti

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 16.01.2011, 13:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Tato,pozri sem Smile .

http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=10421

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 16.01.2011, 14:49 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
jaj boa,šak ja už ten topic ani nesledujem Very Happy asi by to chcelo zvýrazniť a označiť za dôležite.

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
svk01
Zaslal: 16.01.2011, 16:10 Odpovedať s citátom
Založený: 15 august 2008 Príspevky: 117 Bydlisko: Bardejov 2005 Honda Civic
ale je podla mna dobre ze sa hlasuje... aspon bude po ukonceni hlasovania jasny termin a bude sa moct riesit kde a ostatne.... ja som hlasoval za jun ale nemam problem ani s inym terminom.... hlavne nech je pocasie ok Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 16.01.2011, 17:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Tazka realita Wink aby to nebolo take jednoduche.

Da sa vybavit jedno miesto(Cerine),ale skor na april,lebo je dobra cena na april a musime sa rozhodnut skoro,lebo potom tam to uz nebude mat kto vybavovat a neviem ci niekto nieco ine vybavi niekde inde,alebo tam.

Ide o to ci pustit tuto prilezitost kedze to nebude v termine ktory viaceri chcete,alebo to vyuzit a bude to v aprili a rozhodneme uz teraz bez dalsich inych moznosti kde by to mohlo byt.

Popripade ak by sa dalo este jednat o datume na naskorsi bolo by fajn.
Tazko sa mne rozhoduje kedze sme davali hlasovat a mali by ste vy rozhodnut co vyuzit.

Hmm,co vy na to.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
rumy
Zaslal: 16.01.2011, 18:27 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
jj april moze byt a cerin musi byt Smile

_________________
HondaCivicCoupeEM2 2001
engine: swap-K20A2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MAT49
Zaslal: 16.01.2011, 18:52 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
M&R napísal:
Ide o to ci pustit tuto prilezitost kedze to nebude v termine ktory viaceri chcete,alebo to vyuzit a bude to v aprili a rozhodneme uz teraz bez dalsich inych moznosti kde by to mohlo byt.

Popripade ak by sa dalo este jednat o datume na naskorsi bolo by fajn.
Tazko sa mne rozhoduje kedze sme davali hlasovat a mali by ste vy rozhodnut co vyuzit.

Hmm,co vy na to.
som zvedavy teraz na tie ohlasy... Wink ja som hlasoval za jun len koli tomu ze mam rad teplo Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 16.01.2011, 19:16 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
ja aj s ostatkom z LV H+ sme za apríl a Čerín... bývali tam jedny z najlepších akcií na SK ešte naposledy v 2009 Wink pokial treba volako s niečim pomôcť, SS.

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 16.01.2011, 19:41 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Ok,ak je situacia taka ako je,kludne to dajte na april a hotovo.Sice som hlasoval za jun koli teplu,ale prvorade je to,aby bolo vhodne miesto.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 16.01.2011, 20:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kedze z nasej strany to nema kto a kde vybavit a nemozeme zakazat,prikazovat co kde a kedy to bude kedze to nevybavujeme a musime sa spoliehat na vasu iniciativu.
My mozeme byt len radi,ze sa do toho niekto vobec pusti,vybavi to,tak je to na vas ako to prijmete aj ked to nebude v odhlasovanom termine napr.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
maxxxmato
Zaslal: 16.01.2011, 21:11 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2010 Príspevky: 20 Bydlisko: Trnava 1998 Honda Civic
taky som za ten april, ked je taka moznost myslim ze nieje o com

_________________
Honda civic 1.5 VTEC ´98
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist