Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  KWBT - Jankov Vršok 6.-7.10

M&R
Zaslal: 08.10.2007, 22:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MUGEN1 napísal:
super bolo! super adrenalín,ráno sa dost šmýkalo,ale k obedu som už išiel na hranu Smile v mojej kategorii ST do 1400 som skončil 13ty zo 14tich..nemal som tam velké šance,prišli skúsení češi na škodovkách a na swiftoch ako som predpokladal.. Confused predsa len sú to československé závody do vrchu a nie šprinty niekde na zraze Smile aj kolesá som mal na prd..15ky sú velké..keby som mal 13ky sliky, tak to inak ide! celkovo v skupine ST mi patrí 45-te miesto zo 60 štartujúcich...ešte raz zdvoraznujem - kopec som jazdil prvý krát! Wink


...na to,ze si isiel prvy krat to bolo dobre...Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 09.10.2007, 18:02 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Dakujem Smile aspon niekto pochvali Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 09.10.2007, 22:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MUGEN1 napísal:
Dakujem Smile aspon niekto pochvali Smile


...znamy tak zacinal...uz len to,ze si sa prihlasil a isiel sa ceni...vsade je plno zavodnikov... Crying or Very sad majstrov co sa na cestach na nieco hraju...,ale nikto si to nejde dokazat na preteky..rozbehnut sa na dialnici a vsetkych obiehat vie kazdy debil...uz sa na tom iba smejem ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pcs
Zaslal: 10.10.2007, 13:10 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 926 Bydlisko: Sarfia 1998 Honda Integra
mugen: super vysledok na to ze si isiel prvy krat. a ide aj o to ze mozno keby si mal konkurencieschopnejsie auto tak by bolo aj lepsie umiestnenie. Klobuk dole ze si sa na to dal. Len tak dalej.

_________________
ITR & Volvo S60 D5

AHcTT,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 10.10.2007, 19:20 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
chalani ešte raz dík! Smile áno je pravda, že každý je frajer za volantom v meste alebo mimo..ale nie hocikto sa odváži odjazdit kopec! a bez vážnejších následkov aj prejst cez ciel....na rok chcem jazdit celý seriál Berg-trophy..teda len na Slovenksku..aj ked je to dost drahé,oplatí sa to..ten adrenalín a zážitok za to stojí Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 10.10.2007, 19:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MUGEN1 napísal:
chalani ešte raz dík! Smile áno je pravda, že každý je frajer za volantom v meste alebo mimo..ale nie hocikto sa odváži odjazdit kopec! a bez vážnejších následkov aj prejst cez ciel....na rok chcem jazdit celý seriál Berg-trophy..teda len na Slovenksku..aj ked je to dost drahé,oplatí sa to..ten adrenalín a zážitok za to stojí Wink


To ti drzim palce a ver,ze sa budeme na teba chodit pozerat:)a mozno ti aj auto poziciam Smile.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 11.10.2007, 18:36 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
oooh dakujem Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tomáš
Zaslal: 11.10.2007, 18:50 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Mugen daj prosim ta info kde sa da dopatrat o tom jazdeni do vrchu, pripadne napis co to obnasa financne. Vdaka..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.10.2007, 19:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Tomáš napísal:
Mugen daj prosim ta info kde sa da dopatrat o tom jazdeni do vrchu, pripadne napis co to obnasa financne. Vdaka..


..to by si mohol aj tu napisat,alebo o tom zvlast prispevok,myslim,ze by to zaujimalo viac ludi a mozno by sa k tebe pridalo par zavodnikov Smile.
Mozno by sme mohli vytvorit aj nejaky team,vybavili by sa sponzori a tak Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
patrick
Zaslal: 11.10.2007, 20:04 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
pekne sa to tu rozbieha... Wink Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 14.10.2007, 16:31 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Takže info na www.berg-trophy.cz ..finančne je to dost..štartovné -- 1400sk,štart.číslo - 350sk,benzín - 1000sk,a ešte niečo aj jest musíš Smile dúfam,že na rok bude menšie štartovné,alebo sa budem aj ja muset poobzerat po nejakom sponzoringu.s kamošmi teraz zakladáme racing team v Leviciach...Na rok idem jazdit všetky kopce na Slovensku v seriály BERGTROPHY - Ostrá Lúka,Brezno,Velké Uherce,Pezinská Baba,Banovce...možem to každmu len odporučit..ten zážitok je super,žiadny zraz sa nechytá,ani šprinty,toto je skutočný pretek Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 17.10.2007, 8:28 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Takže mám v garáži aspon jednu fotku mna z pretekov do vrchu Smile Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 9:43 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
Takže mám v garáži aspon jednu fotku mna z pretekov do vrchu Smile Wink

pekna, akcna, som ta v tej prilbe normalne nepoznal Very Happy


Naposledy upravil morloq dňa 17.10.2007, 10:21, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tomáš
Zaslal: 17.10.2007, 10:19 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Majo&Rado napísal:
Tomáš napísal:
Mugen daj prosim ta info kde sa da dopatrat o tom jazdeni do vrchu, pripadne napis co to obnasa financne. Vdaka..


..to by si mohol aj tu napisat,alebo o tom zvlast prispevok,myslim,ze by to zaujimalo viac ludi a mozno by sa k tebe pridalo par zavodnikov Smile.
Mozno by sme mohli vytvorit aj nejaky team,vybavili by sa sponzori a tak Smile


Tak do tohoto by som siel. Mne je vlastne jedno ci by to bol vrch, kart alebo formula.
Sponzora by nebol az taky problem zohnat, kedze sa nejedná o vysoké platby.
No ziaden sponzor ti neda auto len tak. Ak by sme mali vlastne tak by to problem nebol.


Naposledy upravil Tomáš dňa 17.10.2007, 10:23, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 10:22 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
vytvorim novu sekciu? "Racing"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist