Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  HONDA ZRAZ NITRIANSKE RUDNO

Cillo
Zaslal: 18.06.2009, 22:33 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2008 Príspevky: 66 Bydlisko: Martin 1995 Honda Civic Coupe
citácia:
skoda mas pekne coupe a na carat ides??

Diky Cool ...vies co velmi rad by som isiel,lenze rozhodol som sa urobit par uprav...takze budem rad ak tento rok stihnem daky ten zrazik na mojom coupe prebehnut Confused
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Cillo
Zaslal: 20.06.2009, 18:46 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2008 Príspevky: 66 Bydlisko: Martin 1995 Honda Civic Coupe
No co ako kto bol?? Razz ...ja som bol v piatok vecer...vyzeralo to celkom fajn lenze som bol iba na skok...ak ma niekto fotkyy...rad by som si pozrel:)..ak som nieco zmeskal,inak chcel som sa spytat biela prelude,cierne V na kapote aj strecha cierna a vrchna lista kridla cierna....niekto s clubu Question
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marek BB
Zaslal: 20.06.2009, 20:22 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
Cillo napísal:
No co ako kto bol?? Razz ...ja som bol v piatok vecer...vyzeralo to celkom fajn lenze som bol iba na skok...ak ma niekto fotkyy...rad by som si pozrel:)..ak som nieco zmeskal,inak chcel som sa spytat biela prelude,cierne V na kapote aj strecha cierna a vrchna lista kridla cierna....niekto s clubu Question


nemala spz ZH?

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Cillo
Zaslal: 20.06.2009, 21:38 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2008 Príspevky: 66 Bydlisko: Martin 1995 Honda Civic Coupe
Fuuuha nieco sa mi mari ze ano...len som tam bol po tme....takze spz som moc nevidel,teda moc som si pozabudol vsimnut lepsie povedane Confused
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 20.06.2009, 22:13 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
Ja som tam bol tiez, prisiel som v piatok okolo pol10 vecer a odisiel asi tak o 16 v sobotu, bol som uplne dole pri vode Smile strieborny anglocan.
Aj som pozeral,ci niekde nenajdem neaku skupinku Hondakov, ale akosi som nenasiel Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Performance
Zaslal: 20.06.2009, 22:18 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Tento rok počasie vôbec nevyšlo Rolling Eyes ani som len pozrieť nebol (1.krát čo tam býva zraz)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Cillo
Zaslal: 20.06.2009, 22:23 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2008 Príspevky: 66 Bydlisko: Martin 1995 Honda Civic Coupe
Marceloo napísal:
Ja som tam bol tiez, prisiel som v piatok okolo pol10 vecer a odisiel asi tak o 16 v sobotu, bol som uplne dole pri vode Smile strieborny anglocan.
Aj som pozeral,ci niekde nenajdem neaku skupinku Hondakov, ale akosi som nenasiel Sad

My sme boli pri kolotococh,par hond tam bolo... Razz teda ja som tam bol vazne len 3 hodinky od 21 do 00nieco...skoda ze to pocasie v sobotu nevyslo Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Cillo
Zaslal: 20.06.2009, 22:29 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2008 Príspevky: 66 Bydlisko: Martin 1995 Honda Civic Coupe
A zda sa mi ze som Ta aj videl,ked si prisiel...Neparkoval si blizko fiata zo stroboskopami?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
madmax
Zaslal: 20.06.2009, 23:24 Odpovedať s citátom
Založený: 18 september 2008 Príspevky: 153 Bydlisko: handlová 1989 Honda CR-X
nebola to vyhra tento rok...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 21.06.2009, 10:47 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
Cillo napísal:
A zda sa mi ze som Ta aj videl,ked si prisiel...Neparkoval si blizko fiata zo stroboskopami?


No jo presne vedla toho Punta som parkoval Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Cillo
Zaslal: 21.06.2009, 11:22 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2008 Príspevky: 66 Bydlisko: Martin 1995 Honda Civic Coupe
Hned oproti sme mali my auta...teda skoda,ze ja som tam nemal Crying or Very sad Takze som dobre videl este sa mi zrak nekazil vtedy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 21.06.2009, 11:26 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Marceloo napísal:
Ja som tam bol tiez, prisiel som v piatok okolo pol10 vecer a odisiel asi tak o 16 v sobotu, bol som uplne dole pri vode Smile strieborny anglocan.
Aj som pozeral,ci niekde nenajdem neaku skupinku Hondakov, ale akosi som nenasiel Sad


To ty si tam hučal s obmedzovačom na mieste celé poobedie v sobotu? zvuk pekný,všetko pekné, len čakal som kedy ti OJNICA podá ruku Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
madmax
Zaslal: 21.06.2009, 19:32 Odpovedať s citátom
Založený: 18 september 2008 Príspevky: 153 Bydlisko: handlová 1989 Honda CR-X
hehehe. to by musel mat VW alebo skodofku. Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HondaCrxDohc
Zaslal: 22.06.2009, 17:09 Odpovedať s citátom
Založený: 30 október 2008 Príspevky: 15 Bydlisko: T.Vansovej 1/95 zilina 1987 Honda CR-X
Nazdar chalani chodime na Rudno s partiou kazdy rok ale povedal by som ze teraz to bolo uplne vyhorene.Do kopy som mozno videl 7 hond Cool a anie tie neboli po kope.Dobru reklamu tam robili chalani z Martina ktory mali par peknych kuskov.Musim povedat ze tento rok to dost pokazilo pocasie!!!A co sa tyka toho planovaneho zrazu Hond na rudne ja by som bol tiez za sice neda sa tam robit nic extra co sa tyka zavodov ale pokial viem kusok odtial cca 3 km je malicke letisko kde by sa dalo sprintovat.Tusim ze asi 3 roky dozadu sa tam aj take nieco konalo.A ten kemp je dost utulny neni to 5 hviezdiciek ale je to tam fajn.Narozdiel od Piestan alebo Trencina kde je len rovina a musis spat v stane za kazdeho pocasia.To je asi odomna wsetko co sa tyka Nitrianskeho Rudna. Laughing

_________________
Jedine Honda Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
tomasx17
Zaslal: 23.06.2009, 17:38 Odpovedať s citátom
Založený: 12 marec 2009 Príspevky: 793 Bydlisko: Prievidza 1994 Honda Civic
HondaCrxDohc napísal:
Nazdar chalani chodime na Rudno s partiou kazdy rok ale povedal by som ze teraz to bolo uplne vyhorene.Do kopy som mozno videl 7 hond Cool a anie tie neboli po kope.Dobru reklamu tam robili chalani z Martina ktory mali par peknych kuskov.Musim povedat ze tento rok to dost pokazilo pocasie!!!A co sa tyka toho planovaneho zrazu Hond na rudne ja by som bol tiez za sice neda sa tam robit nic extra co sa tyka zavodov ale pokial viem kusok odtial cca 3 km je malicke letisko kde by sa dalo sprintovat.Tusim ze asi 3 roky dozadu sa tam aj take nieco konalo.A ten kemp je dost utulny neni to 5 hviezdiciek ale je to tam fajn.Narozdiel od Piestan alebo Trencina kde je len rovina a musis spat v stane za kazdeho pocasia.To je asi odomna wsetko co sa tyka Nitrianskeho Rudna. Laughing



no ja som tam bol ale len na hodku bo to pocasie hruuuza ale carat dufam dopadne dobre
Cool

_________________
MC2 VTI aerodeck EX
EG4 DXI hatchback EX
IT GSR coupe EX
EH9 ESI sedan EX
MC2 VTI aerodeck EX
EH9 SIR sedan EX
MA8 IS sedan EX
EG3 LSI hatch EX Sad
EK3 VTEC-E EX
CL9 ACCORD
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist