Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Celoslovensky HondaClub zraz 2011-nove hlasovanie.

Chces prist na zraz aj po precitani diskusie?

Ano.Ak budem moct.  
95%
  [ 58 ]  95%
 
Nie.  
4%
  [ 3 ]  4%
 

Celkom hlasov : 61
PaloMFC
Zaslal: 01.01.2011, 21:22 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
ememem neboj, nebudes 5 kolo, s preludkou určite budes vediet podelit aspon o dojmy.. a vitaný je kazdy ..
určite to nie je privatna party, ale otvorena, aby sa ludia spoznavali blizšie, predsa len je to ine ak vies aj kto sa za nickom skryva osobne, ako ked ho poznas len cez nazory..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 01.01.2011, 21:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Zraz je pre vsetkych ,ktori maju radi hondu a hlavne nemaju nejake predsudky,neskatulkuju sa,nepovysuju sa,ze ja som spravnejsi,mudrejsi,pravejsi...islo nam o to aby sme sa stretli,spoznali osobne.Vsetci,aj mladi nadsenci a myslim,ze ked sa stretneme s mladym nadsencom a spoznate sa tak sa z neho stane skalny nadsenec Smile .
Prikladom su pravidelne stretnutia,

Takze vsetci ste vitani,okrem toho ani ja nie som skuseni hondak,najma nie vedomostami o nich aj ked som mam cca 12 hond Wink ,,preto sme tu,preto je club.Kazdy davame do clubu to co vieme,niekto vedomosti,niekto skusenosti,niekto ochotu,pomoc v niecom a tak dalej a spolu pomahame tym ,ktori to potrebuju a pre to sme klub.Pre to je to HondaClub.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 01.01.2011, 22:39 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Majo

ÁMEN Arrow Wink


Naposledy upravil M@jk dňa 02.01.2011, 14:19, celkom upravené 1 krát.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Dino
Zaslal: 02.01.2011, 10:25 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 29
hey lidi, vse nej do Nového roku 2011 a az se dohodnete na terminu vaseho celoslovenskeho srazu tak nam poslete vcas info, urcite od nas nekdo taky rad prijede. Na nase srazy uz jezdite pravidelne Smile)

ahoj

Dino Smile)

Honda Klub Morava
www.honda-klub-morava.cz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 02.01.2011, 10:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Dakujeme,urcite oznamime ked sa dohodneme Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 02.01.2011, 12:54 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Dufam, ze teraz nikto nezacne ziadat, ze mimoslovenski ucastnici musia parkovat oddelene od ostatnych Laughing

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
turanza
Zaslal: 02.01.2011, 13:10 Odpovedať s citátom
Založený: 04 apríl 2010 Príspevky: 84 Bydlisko: SB 2007 Honda Civic
Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 02.01.2011, 13:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kedze tento rok planujeme rozbehnut naozajstne clenstvo v HondaClube Slovensko,ktore sa ,ale bude viazat na clenske(10-15 eur) tak ma napadlo,ze kazdy kto zaplati zalohu na zraz automaticky zaplati tymto aj clenske na rok,ide o to aby ti ,ktori zaplatia zalohu a nieco im do toho prislo,ze nebudu moct ist na zraz mali nieco z tych penazi co zaplatili ako zalohu.

Registrovany clen HondaClubu Slovensko bude mat vyhody,ktore sa dozviete,ale v inej teme a ked pride cas.
Ti ktori budu chciet ostat len tu registrovani tak pre nich sa nic nemeni.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomkoll
Zaslal: 02.01.2011, 13:43 Odpovedať s citátom
Založený: 16 november 2009 Príspevky: 288 Bydlisko: Zvolen 2016 Honda Civic
Podľa mňa dobrý nápad.... Idea
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pa1ec
Zaslal: 03.01.2011, 13:29 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
chlapci, deti, dievcata...
to ako nebol som na fore tyzden a jaka diskusia sa tu rozbehla...
po precitani par stran prispevkov...cca 6...stracam chut sa tu co i len zapajat...
je velka skoda ze niektory ludia stale nepochopili o com je vlastne HondaClub...
jeden do druheho sa tu navazame ako trubaduri...kazdeu raz povolia nervy a podobne veci...nepisem tu ze ja som najlepsi a podobne veci, ale chcel by som obhajit ludi ktory sa odhodlali zacat riesit takyto zraz a ktory sa odhodlali vobec viest taketo forum... ked si zoberem ze toto cele forum vytvarali tuberak s mishenkom... hondista s chlapcom ktory fical na citroene saxo...
co keby sme tu skusili naozaj riesit miesto konania zrazu a az ked vobec nejaky zraz bude, potom sa vadit kto kde bude parkovat a vobec, podla mna ludia ktory to budu organizovat maju vlastne hlavy, takze budu vediet ako co maju robit... cela tato diskusia je tu vlastne o tom kedy a kde...a vsetci tu pomali riesime ze kto s kym...
skusme si preto trosku vojst do svedomia a riesit tie podstatnejsie otazky...
kedy a kde potom bude rad na ostatnom...

a ked uz sa tu tolko vadite (aj s mojou ucastou) kto je hondak a kto nie, to vsetko sa uvidi ked sa spusti registracia clenstva v HC... potom sa uvidi kolko z tychto vyse 3000 uzivatelov fora su natolko zanieteny pre vec.

a inak neda mi este nepodotknut ze ked sa robil zraz na pezinskej babe, bola tam kopa aut aj inych znaciek a ako nam bolo krasne... Cool

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
jopal
Zaslal: 03.01.2011, 14:57 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
pa1ec napísal:
... neda mi este nepodotknut ze ked sa robil zraz na pezinskej babe, bola tam kopa aut aj inych znaciek a ako nam bolo krasne... Cool

Hadam zacnem odtialto. Bol som a mozem povedat, ze som tam stretol aj dobrych ludi, ktori uz Hondu nemali a par namyslenych, co boli na Honde.
Dakujem tiez moderatorom, ze temu ponechali, lebo je lahke nieco zamknut, ale tym sa veci neporiesia. Je dolezite nazory si vyjasnit a vypocut si kazdeho stanovisko. Mnohe prispevky sa opakuju, tak nebudem zbytocne duplovat. Vylucim nazov temy. Pravdu ma aj ten, co pise, ze ak Honda zraz, tak same Hondy. Ale len potialto. (Vratim sa ku zrazu na Babe. Stretol som tam znechuteneho ucastnika, ktory si mrmlal, ze Honda zraz a poriadatel prisiel na Eve. Lenze kamarat o tebe som uz nikdy nepocul a poriadatel stranku prevadzkuje stale...)
Skutocne si treba vyjasnit, ci je potrebne vlastnictvo Hondy pre "praveho hondaka". Myslim, ze oba nazory su svojim sposobom spravne, ale priklanam sa k tomu, ze je to o ludoch, o priaznivcoch k tejto znacke a nie o tom, co mas v garazi. Chlapci dospievaju, menia sa ich naroky a tym aj vozovy park. Ale priatelstva nesmu byt ovplyvnene znackou auta. Priatelstvo je o niecom inom. Kto toto nepochopi, urobi len dobre, ked si spravi vlastny zraz a na tento sa unuvat nebude.
P.S. Par z vas si zivo predstavujem, ako mi nedate prednost na krizovatke, lebo ste sice na vedlajsej, ale na Honde a ja, aj ked na hlavnej, ale na bicykli...

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
aapalo
Zaslal: 04.01.2011, 10:30 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Tak už je známy termín medzinárodného HONDA zrazu v Maďarsku. 23-24.apríl.2011.

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 13 z 13
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist