Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Organizacia HondaClub zrazu 2011

Kedy?

9.-10.4.  
21%
  [ 7 ]  21%
 
14.-15.5.  
12%
  [ 4 ]  12%
 
11.-12.6.  
65%
  [ 21 ]  65%
 

Celkom hlasov : 32
M&R
Zaslal: 27.12.2010, 18:27 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Podme na to odzovu.

Dohodli sme sa uz na par veciach.

-bude to v strede Slovenska.
-bude sa vyberat zalohu.
-nehondy nebudu parkovat medzi hondami
-budeme sa snazit robit kompromisy aby boli spokojni naozaj vsetci.
(tuningaci,ortodoxni hondaci,nemajitelia hond,divaci,zavodnici..a vsetci H fans)

Prosim,pripravit si navrhy,najlepsie uz preverene navrhy aj s cenovou ponukou,vysvetlenim,popisom a podobne.

Nadejnych organizatorov a tych co by mohli pomoct z kazdej casti SR budeme kontaktovat ss a uvidime kto sme ako rozumni...pisem toto ,lebo ked chcem nieco od vas tak musim zacat od seba takze blbosti,jesitnost,urazenost zahodime a pustime sa do toho a nie do seba.

Zatial zamykam a v januari odomkneme a pojdeme konstruktivne dalej.

Ak by ste mali zatial nejake navrhy tak piste do otvorenej temy a potom to sem doplnime.


Naposledy upravil M&R dňa 19.01.2011, 16:47, celkom upravené 3 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
satan
Zaslal: 11.01.2011, 14:46 Odpovedať s citátom
Založený: 17 apríl 2007 Príspevky: 23 Bydlisko: Jaslovské Bohunice 1993 Honda Prelude
Ahoj, ja už som mal návrh, ale nieje to v strede Slovenska, takže asi nič.
Lebo akurát mi odpísali zo Slovakiaringu:


citácia:
Dobry den pan Hanzal.

V prvom rade Vam zelam vela uspechov v novom roku.
Vas e-mail nas velmi zaujal.

Poprosila by som Vas o dodatocne informacie ohladne planovaneho zrazu.

- Aky je priebeh
- Planovany program, sprievodne programi
- Chceli by ste aj jazdit na trati
- Planujete vyberat vstupne


Co sa tyka parkovania: urcite mame dostatocny priestor na parkovanie ucastnikov.

Samozrejme Vasich sponzorov by ste mohli tiez pozvat.

Tesim sa na Vase odpovede, a dufam, ze sa nam spolocne podari organizovat toto skvele podujatie.

S pozdravom,


_________________
Japan cars ONLY !!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Branislav
Zaslal: 11.01.2011, 17:51 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
to bude aka palka na vstupnom Very Happy Very Happy som zvedavy ako toto dopadne.

Ozaj taky postreh z viacrocnych skusenosti co sa tyka organizovania zrazu. Je blbost sa pytat ludi co chcu ,lebo 100 ludi 100 chuti a bude sa to tahat do nekonecna. Treba dat neaky navrh uz vopred hotovy ,dajmetomu odhlaseny neakym tvrdym jadrom hondaclubu a zvysok nech sa prisposobi. Lebo natahovacky do nekonecna kedy ,kde a ako to bude Sad ako navrhy na miesto ano ,ale casovo to nech sa da pevne , ten kto naozaj ma zaujem tak si ten cas spravi.

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.01.2011, 20:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Satan

Uz sme mali parkrat zraz na Slovakiaringu.
Ako pise Branislav,bolo by to drahe vsupne Smile ,najom je cca 14000 eur za jeden vikendovy den Wink a skoro vsetky vikendy su uz rezervovane.
Vydel to 100 ucastnikmi a vyjde ti cena vstupneho Smile ,sponzorov nenajdes ani na zaujimavejsiu akciu ako HondaClub zraz..
A nie je to v strede Slovenska,pre vychod daleko,inac by uz prisli 3 krat co sme tam robili Honda zraz a parkovisko.

Branislav,zial mas uplnu pravdu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 11.01.2011, 20:40 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Môj názor:začiatok apríla skoro,v polovici apríla Kiskunlacháza,potom Veľká noc.
máj:21.5.bobcat power fest Senica
28.5 TDC Šturec
jún:4.6. bobcat boľkovce
18.6.TDC Levoča
25.6.Carat
V ďalších mesiacoch je už kopec akcií + dovolenky,nemá zmysel to všetko rozpisovať.Z toho sa javí ako najvhodnejší termín 14.-15.mája,prípadne o týždeň skôr,respektíve ešte prichádza do úvahy 11.-12.jún. Question

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MAT49
Zaslal: 11.01.2011, 23:58 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
Ja súhlasim s Dušanom a bol by som za ten jún,kedže si myslím že už bude aj teplejšie ako v Máji a poprípade,že by sa nevybavilo ubytovanie,dalo by sa dohodnúť ubytovanie v stanoch na nejakom dohodnutom mieste.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PreludeRS
Zaslal: 12.01.2011, 8:37 Odpovedať s citátom
Založený: 18 august 2009 Príspevky: 113 Bydlisko: Novaky
Prihovaram sa za ten 11-12. jun...viac mi ten datum ani sediet nemoze Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
satan
Zaslal: 12.01.2011, 8:50 Odpovedať s citátom
Založený: 17 apríl 2007 Príspevky: 23 Bydlisko: Jaslovské Bohunice 1993 Honda Prelude
Spýtam sa na cenu. Dodám info Smile

_________________
Japan cars ONLY !!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 12.01.2011, 9:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Zbytocne sa budes pytat,mam ten cennik v maily.


Okrem toho v marci-aprili budeme tam mat akciu v nejaku sobotu takze ak by to malo byt tam tak vtedy ,by ste si mohli zajazdit aj.


Ale chceme to na strednom Slovensku tak nebudeme vymyslat asi.

Podme radsej na ten termin kedy.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
satan
Zaslal: 12.01.2011, 9:38 Odpovedať s citátom
Založený: 17 apríl 2007 Príspevky: 23 Bydlisko: Jaslovské Bohunice 1993 Honda Prelude
Hmm, no dobre,.

Len posledné info, pýtal soms a že či by sa nedalo prenajať formou sponzorstva a za oplátku hodiť reklamu na náš web.

Odpoveď:
citácia:

Dobry den pan Hanzal.

Navrhujem osobne stretnutie, aby ste nam nacrtli Vase predstavy a aby sme mohli podmienky nasej spoluprace prebrat.

Napiste keby by Vam vyhovovalo stretnut sa. Tesime sa na Vas na Slovakia Ringu.

S pozdravom,

_________________
Japan cars ONLY !!!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 12.01.2011, 10:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Boze chlape,prestan uz snivat,maju rezervacie na skoro vsetky vikendy v sezone od ludi co im zaplatia cennikovu cenu bez problemov,lebo je tam tlacenica na vikendy a caka sa na uvolnenie nejakeho dna cez vikend.

Chod tam,vyzisti a sam uvidis aka je realita,vela krat som uz sedel s obchodnym riaditelom SK,ale mozno tebe spravi ustupok a prenajme ti to za reklamu tu a pride o cca pol melona sk kvoli nasemu webu...,ktory mu nic neponukne,teda ponukne 2900 neaktivnych uzivatelov z celeho slovenska a z tych aktivnych 90% nemaju peniaze tam chodit jazdit,uzasny obchod pre nich ked im hocikto z cakajucich co sa uvolni da za ten jeden vikendovy den da 14000 eur kedze je to uz vychytane na vikendy,aj my mame problem s terminom tam riesit nasu akciu.

Sa konecne zamysli,to co ti pise je bezna pozitivna strategia aby ste sa stretli a nie len tak hocikomu pisali hned podmienky kto ma takyto scifi navrh.

Mozno ti dovolia mat max na nejakej niekoho ineho akcii HondaClub zraz u nich na parkovisku,ale to je tak vsetko...takych zrazov sme tam uz mali parkrat dost a to sa mozeme stretnut aj inde a aj na nasej akcii co tam organizujeme.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Branislav
Zaslal: 12.01.2011, 10:25 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
a co tak cerin-cacin ,je to v strede slovenska ,a datum po velkej noci dalsi tyzden?
Len este chce to byt akcia len na jeden den (to jest prichod piatok vecer ,odchod v sobotu poobede- az na vecer ) alebo komplet vykend na styl pohada ,bez neaky ekologicky ohrozujucich sutazi?
Lepsie povedane ,je niekde aspon definujuce hondazraz? Nieze tam prideme a uvidime tam zrazene dve hondy Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MAT49
Zaslal: 12.01.2011, 13:16 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
To je pravda mohlo by sa uz teraz urcit ci to bude jednodnova zalezitost alebo cely vikend ako pise Brano a taktiez popisat nejaky priebeh tejto akcie....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 12.01.2011, 14:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
v principe jednodnova, tym ze ak to bude kemp. začne sa v piatok vecer napr.. sobota bude gro programu cez den, piatok uz len trebars večer pohodova zabava a navrat bud nedela cez den, alebo v sobotu večer podla nalady si myslim a zabavy, dialky a planov.., teda tak to napadlo mne.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatoHP
Zaslal: 12.01.2011, 17:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Myslím že viac ľudí to berie tak,ako to načrtol PaloMFC Wink

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 7
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist