Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B: Honda Kosice

Milos
Zaslal: 16.08.2007, 15:25 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Zopar zlych skusenosti:
Dal som si vymenit olej. Na prijme si moje auto registrovali do svojho PC a stary pan neveril, ze nemam v aute ABS, lebo podla neho "vsetky Hondy od roku 1992 maju ABS". Pred vymenou oleja som mu dal do ruky liter svojho Castrolu 5W-40, zvysok nech doleju zo svojho. Nauctovali mi 3 litre svojho a moj tam vyliali tiez. Jasne, ze olej na mierke je teraz 1cm nad hornou ryskou.

Kolega tam kupoval Jazza, do ktoreho mu mali domontovat central. Domontovali ho tak, ze vymenili lave a prave dvere, takze klucom sa auto odomklo len od spolujazdcovych dveri. Navyse mu oskriabali vnutorny ram na dverach. Siel reklamovat ten central, ochotne mu ho opravili a pritom oskriabali ram aj na druhych dverach (ta cast dveri, ktora zvnutra ramuje okno). Prislubili, ze objednaju farbicku na opravy laku a ze sa mu ozvu a nieco s tym spravia.


Naposledy upravil Milos dňa 14.08.2009, 19:48, celkom upravené 2 krát.

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daysleeper
Zaslal: 16.08.2007, 19:31 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 625 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Takyto pristup a uroven sluzieb treba dat vediet priamo do Hondy Slovakia, ze nech si tam u toho dealera urobia poriadok a nech nerobia hanbu znacke. Najlepsie potom k emailu prilozit aj ako prilohu preberaci protokol a ine papiere alebo vyjadrenia servisu k pochybeniu ich strany. Vsak toto neni mozne aby takto fungovali autorizovane servisy boha jeho, volado uz musi dealerom s takymto pristupom |censored| po krizoch...

_________________
Supercharged Civic 1.8 VTi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 16.08.2007, 20:13 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Vies co ale v Ba ako pristup dobry aj vsetko ale dal som im dopasovat dvere soferove zobrali za to 600skk a vyzera to jak keby boli zatvorene este horsie ako som ich mal po hifimontazi... Sad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daysleeper
Zaslal: 16.08.2007, 22:33 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 625 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
No tak si im mal preboha vyp*ciovat rovno na mieste a neprebrat to a povedat im, ze nech sa s tym pohraju. Tipujem ,ze aby nemuseli davat dole predny blatnik, lebo bez toho panty na vodicovych dverach nenastavis, tak iba prestavili skobu ktora zaskakuje do zamku. Samozrejme ze potom uz dvere nelicuju... Zase je pravda ze keby davali dole blatnik a babrali sa s pantami tak to nebude za 600sk... A v ktorej honde ti to robili? Zlate piesky, Omnia alebo byvale CMC na Racianskej?

_________________
Supercharged Civic 1.8 VTi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 17.08.2007, 7:44 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Milos napísal:
....Pred vymenou oleja som mu dal do ruky liter svojho Castrolu 5W-40, zvysok nech doleju zo svojho. Nauctovali mi 3 litre svojho a moj tam vyliali tiez. Jasne, ze olej na mierke je teraz 1cm nad hornou ryskou.


Kamo: s olejom 1cm nad hornou ryskou nejazdi!!! Odlej z neho liter....
Horna ryska ma asi este vacsi vyznam ako dolna...pri nadmernom preliati sa zvysuje tlak... A fakt na to upozorni centralu Hondy... ved toto je ciste fuserstvo..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Loreng
Zaslal: 18.08.2007, 10:36 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 96 Bydlisko: KE 2000 Honda Civic
Milos napísal:
Zopar zlych skusenosti:
Dal som si vymenit olej. Na prijme si moje auto registrovali do svojho PC a stary pan neveril, ze nemam v aute ABS, lebo podla neho "vsetky Hondy od roku 1992 maju ABS". Pred vymenou oleja som mu dal do ruky liter svojho Castrolu 5W-40, zvysok nech doleju zo svojho. Nauctovali mi 3 litre svojho a moj tam vyliali tiez. Jasne, ze olej na mierke je teraz 1cm nad hornou ryskou.


dik ze si to napisal.. lebo ja tiez idem menit olej teraz niekedy.. tak teraz budem vediet ze si mam dat na to pozor... (nechce sa mi kvoli tomu chodit do PO)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mishenko
Zaslal: 18.08.2007, 11:37 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Ty woe, ze nad max. ryskou ... za to by som ich fakt zadrbal. Ze sa vobec nehanbia take daco spravit, ved ak su aspon vyuceni za automechanikov, tak musia vediet ako moc to moze uskodit motoru. Za toto by som vrazdil viac ako za ine veci, co sa tu spominavaju ako chyby, co porobili servisy.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Loreng
Zaslal: 24.09.2007, 17:50 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 96 Bydlisko: KE 2000 Honda Civic
no takze som si bol vymenit aj ja olej.. je tam novy prijmaci technik ktory bol dost mily.. mal som svoj olej a tak som mu povedal ze chcem byt pri nalievani oleja.. ze nie je problem..tak som tam prisiel ked akurat isiel naliat olej.. tak sa ho pytam ze kolko chce naliat na zaklade vyssie spomenutej skusenosti .. ze 3,8l tak mu vravim ze nech leje tak max 3,5 ze si dolej ak by bolo malo.. nalial mi tam cca 3,75l .. chvilu to nastartoval, vypol a ukazuje mi ze rysku ze olej je akurat na max... no nechcel som mu vraviet ze ten olej je v celom motore rozteceny tak som odisiel.. rano som si hned skontroloval olej pred nastartovanim a mal som cca pol centi nad max ryskou.. Evil or Very Mad hned som volal do Hondy vysvetlil som prijmacemu technikovi ze je tam viacej oleja cca 0,5cm nad max rysku a vravi ze to je v pohode. Ja na to ze si chcem dat vytiahnut lebo mne sa to nezda v pohode.. tak vravel ze mam dojst .. dosiel som a vytiahli cca 2,5deci a teraz je akurat trosku pod maximom..
.. no a najlepsie na koniec.. tyzden po vymene som zistil v sobotu ked som si umyval auto ze mi kvapka olej.. hned som dvihol auto a zistil som ze vypustacia sruba nie je dotiahnuta.. rukou som ju vedel dotiahnut!!!! Shocked Evil or Very Mad hned som ju dotiahol..
No ale moje auto uz neuvidia viacej v ich servise... radsej pojdem za nejakym pitkom co mu budem pozerat na ruky .. ved to je v podstate jedno kto ti to pokazi.. on aspon za menej penazi..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
kamtcho
Zaslal: 24.09.2007, 18:27 Odpovedať s citátom
Založený: 30 máj 2007 Príspevky: 113 1998 Honda Civic
Loreng napísal:
no takze som si bol vymenit aj ja olej.. je tam novy prijmaci technik ktory bol dost mily.. mal som svoj olej a tak som mu povedal ze chcem byt pri nalievani oleja.. ze nie je problem..tak som tam prisiel ked akurat isiel naliat olej.. tak sa ho pytam ze kolko chce naliat na zaklade vyssie spomenutej skusenosti .. ze 3,8l tak mu vravim ze nech leje tak max 3,5 ze si dolej ak by bolo malo.. nalial mi tam cca 3,75l .. chvilu to nastartoval, vypol a ukazuje mi ze rysku ze olej je akurat na max... no nechcel som mu vraviet ze ten olej je v celom motore rozteceny tak som odisiel.. rano som si hned skontroloval olej pred nastartovanim a mal som cca pol centi nad max ryskou.. Evil or Very Mad hned som volal do Hondy vysvetlil som prijmacemu technikovi ze je tam viacej oleja cca 0,5cm nad max rysku a vravi ze to je v pohode. Ja na to ze si chcem dat vytiahnut lebo mne sa to nezda v pohode.. tak vravel ze mam dojst .. dosiel som a vytiahli cca 2,5deci a teraz je akurat trosku pod maximom..
.. no a najlepsie na koniec.. tyzden po vymene som zistil v sobotu ked som si umyval auto ze mi kvapka olej.. hned som dvihol auto a zistil som ze vypustacia sruba nie je dotiahnuta.. rukou som ju vedel dotiahnut!!!! Shocked Evil or Very Mad hned som ju dotiahol..
No ale moje auto uz neuvidia viacej v ich servise... radsej pojdem za nejakym pitkom co mu budem pozerat na ruky .. ved to je v podstate jedno kto ti to pokazi.. on aspon za menej penazi..


to v ktorej honde bolo? Inak normalne zavolajte alebo napiste mail na cetralu hondy oni s nimi myslim rychlo spravia poriadok, Ja som si daval v honde v ZA vymienat olej v prevodovke a o tyzden mi volali z centrali ci som bol spokojny a 10 bodov sa ma pytala. No ja som s pokojny bol, ale ak vy nie tak im napiste a myslim ze to len tak nenechaju.

_________________
Moja honda: http://www.hondaclub.cz/MyHonda.aspx?id=156
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Milos
Zaslal: 26.09.2007, 13:22 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Pridam dalsiu novinku: Kolega, ktory si tu kupil Jazza, o par tyzdnov zistil, ze ma vsetky 4 gumy nahustene na 2.8 atmosfery, pricom pri predaji ho uistovali, ze aj tie gumy ma nafukane presne podla predpisu (co je max 2.3).

Kolega zistil aj to, ze ma nejako malo vody v chladici (tesne pod MIN), tak sa na to v servise spytal. Prisiel technik, otvoril kapotu, pozrel na rysku a odmontoval vicko chladica. Chladiaca zmes sa rozstrekla dookola a postriekala obidvoch, no technik sa zatvaril, ze "to je OK, je tam dost vody, to je normalne" a odisiel. Teraz je expanzka skoro prazdna.

Nastastie aj jemu aj mne uz volali z Honda centraly a pytali sa na dojmy z Kosickeho servisu, tak sme im to trochu vyjasnili.

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 28.11.2007, 21:17 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
no pekne pekne v tej Honde to riadne serú!! ved ten mechanik asi ani nemá šajnu kolko oleja do akého motora ide! do mojej 1.3ky dávam vždy pri výmene cca 3,4litra..mám asi 2mm pod hornou riskou...inak ja by som Vám ten olej bol vymenil aj zadarmo Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zuky
Zaslal: 19.12.2007, 1:01 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2007 Príspevky: 64 Bydlisko: Kosice 2001 Honda Civic Coupe
Ahoj Milos a Loreng ak budete nieco potrebovat s Hondami kludne sa ozvite servisujem Hondy. Zatial

_________________
HONDA CIVIC COUPE 2001 S.T.A.L.K.E.R.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 19.12.2007, 22:49 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
chlapci, mozno to nepatri do tejto kolonky, ale neda mi to...
jeden moj kamos raz mneil sam olej na aute, konkretne citroen berlingo...
nalial tam 5l bandasku oleja normalne cez horne veko... a pozral na to...sak on ten olej nevidi... tak isiel kupit este jednu bandasku oleja a vylial tam dalsich 5l... konecne uz olej aj videl...
ibaze ked nastartoval mu to olej striekalo aj cez odmejku... cez tu trubicku kde je pichnuta ta slamka na meranie hladiny oleja... (pre tych menej inteligentnych...)

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 19.12.2007, 22:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
pa1ec napísal:
chlapci, mozno to nepatri do tejto kolonky, ale neda mi to...
jeden moj kamos raz mneil sam olej na aute, konkretne citroen berlingo...
nalial tam 5l bandasku oleja normalne cez horne veko... a pozral na to...sak on ten olej nevidi... tak isiel kupit este jednu bandasku oleja a vylial tam dalsich 5l... konecne uz olej aj videl...
ibaze ked nastartoval mu to olej striekalo aj cez odmejku... cez tu trubicku kde je pichnuta ta slamka na meranie hladiny oleja... (pre tych menej inteligentnych...)


mas pravdu Very Happy fakt to sem nepatri Cool

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Hoci1616
Zaslal: 23.06.2008, 19:00 Odpovedať s citátom
Založený: 04 máj 2008 Príspevky: 144 Bydlisko: Kosice 1990 Honda Civic
sraci to cosu za ko... ved ten olej ma tabulky a ked podla tabulky ma ist 3.8 tak dam na prvi krat 3L prestartujem nech sa dostane aj do filtra,vypnem pockam kym stecie a tak kontrola a doliatie.....lebo jak ti da viac oleja moze vytlacit simeringi a co uroby potom? bude pretesnovat motor? sak sa obesi ten servisak
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist