Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B: Honda Kosice

Milos
Zaslal: 14.04.2011, 9:08 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Myslim, ze mcpeter to kosickej Honde este viac prihorsil, no ozval som sa mu cez SS, aby sme si vysvetlili svoje dojmy.

Uz vyse 3 roky tu pisem rozne skusenosti s kosickou Hondou a raz za rok chodim skontrolovat, ako pokrocili v dokladnosti prace a pristupe k zakaznikovi. Od zaciatku som bol pripraveny v pripade citelneho zlepsenia zmazat vsetky svoje negativne prispevky a nechat len pozitivne, no ja naozaj nemozem.

Este ani svoju cest nepride branit osobne hlavny technik alebo majitel (ako v pripade Hondy LM), ale posle nicnehovoriacu prezyvku zjavne zvyknutu len na manualnu pracu.

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Codiovan
Zaslal: 14.04.2011, 10:22 Odpovedať s citátom
Založený: 19 máj 2009 Príspevky: 144 Bydlisko: Kosice 2009 Honda Accord
Len je zapotreby rozlisovat a konkretne kritizovat ci sa nam nepaci pristup Hondy servis ako takej, schopnosti konkretneho servismana alebo prijmaceho technika, lebo za nekorektne konanie s blbymi prikazmi a obemdzeniami prijmaceho technika nemoze servisak a opacne. Medzi mechanikmi su tam tiez kvalitativne rozdieli, CTR1 o tom vie svoje a ja tiez uz si vyziadavam len konkretneho mechanika, u ktoreho jeho kvalita, znalosti a pristup sedia.

Zle namontovane koleso-chybajuca cast je ukazka amaterizmu a dobre ze je na to poukazane, V takomto pripade uz neslo o chybu ale ohrozenie zivota z nedbanlivosti, navyse pri jednoduchom servisnom ukone.
Twisted Evil
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mcpeter
Zaslal: 27.04.2011, 19:57 Odpovedať s citátom
Založený: 06 apríl 2009 Príspevky: 3 Bydlisko: Rožnava
[samozrejme suhlasim s tebou na 2 ludi pracujucich nemože firma vydržat.
Ano suhlasim s tebou ak mám zaplatit niekomu za prácu tak určite chcem byť pri aute a pozerat mu na ruky.Chcel by som vediet či niekto vobec má prax mechanika v košickej Honde.Ale zasa poznám Vela mechanikov ,ktorý nemaju ukončenu školu automechanika a pracuju v automobilovom priemysle.

Ved aj v Honde ich mechanik robil pohrebaka tuším další stavbára atd...A teraz sa celkom dobre vyšplhal.

Mne párkrat robil auto a som spokojný.Ved každý robí chyby..uznajme si kto z nás je dokonalý.

A pokial tam maju manual vedia sa riadiť podla neho a ak nie tak je to na zamyslenie sa.

A MILOS ano dakujem za ozvanie sa nemám chuť riešiť niečo a tobož nie natahovať sa tu s tebou.

Mám Legend a už 3 Hondu a viem čo znamena servis.
Nenaražal som na tvoje citáty len sa troška zamysli nad tým čo píšeš..a ako prispievaš.

Rád by som vedel aký servis navštevuješ ak tak dojdi do Prešova a spravim Ti servis.

14 a 15 bude zraz tak sa stretneme Tam Honda Typ-R Championship.
Budem mať čierne kolesa a čiernu strechu.

Tak držím palce všetkým..a aj spominanej Košickej Honde!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 27.04.2011, 22:29 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
milos je pozvany na rande Very Happy

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milos
Zaslal: 28.04.2011, 9:42 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Tento prispevok asi nepisal ten isty clovek, ako tie predchadzajuce, ale zareagujem:
mcpeter napísal:
Nenaražal som na tvoje citáty len sa troška zamysli nad tým čo píšeš..a ako prispievaš.
Bez ironie: naozaj by som bol rad, ak by si mi konecne vyjasnil, co robim zle. Dufal som, ze pisem svoje realne zazitky a fakty, ale ak niekde klamem, tak mi to 'vypichni'.
mcpeter napísal:
Mám Legend a už 3 Hondu a viem čo znamena servis.
Takze ty mas tiez legenda ? Aj ten, co nevie gramatiku a pisal pod tymto nickom pred 2 tyzdnami zdoraznoval, ze ma Legenda. To je nahoda. Smile Uz som si takmer isty, ze mate spolocneho Legenda a ten parkuje v Honda salone s cenovkou za stieracom.
mcpeter napísal:
Rád by som vedel aký servis navštevuješ ak tak dojdi do Prešova a spravim Ti servis.
Myslis Honda servis v PO ? Proti nim nemam nic, bol som tam uz velarkrat.
mcpeter napísal:
A MILOS ano dakujem za ozvanie sa nemám chuť riešiť niečo a tobož nie natahovať sa tu s tebou.
14 a 15 bude zraz tak sa stretneme Tam Honda Typ-R Championship.
Budem mať čierne kolesa a čiernu strechu.
Najprv si vy dvaja ziadate na mna kontakt a ked sa ozvem, napises, ze na mna nemas chut. A hned napises, ze sa mozeme stretnut. No budem o tom rozmyslat.

Aj ja (uprimne) drzim palce kosickej Honde. Bolo by fajn, keby aj kosicania mali v meste slusny Honda servis. Ja svojho Legenda prave predavam a vyzera to, ze zmenim znacku, takze uz tvojich kamosov asi nebudem potrebovat Sad

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sidewinder
Zaslal: 10.12.2012, 11:54 Odpovedať s citátom
Založený: 30 marec 2010 Príspevky: 108 Bydlisko: Toporec \ Kosice 2005 Honda CR-V
Chalani raz som tu narazil na prispevok kde niektoo odporucal nejaky neznackovy servis KE a KE okolie. Nejaky otec so synom co robia iba hondy.. A teraz to uz neviem najst Sad. Viete my s tym nejako pomoct?
Poznate nejaky neznackovy servis na hondy v ke?
( chodieval som do PO, vsetko super len trochu drahe na moj rozpocet ).
Vdaka za rady, idem dalej prehladavat forum..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Maťo
Zaslal: 12.12.2012, 19:34 Odpovedať s citátom
Založený: 17 február 2009 Príspevky: 199 Bydlisko: ...ta "f Košicoch"... 2009 Honda Civic
Ahoj,
uz s druhou Hondou chodievam za chlapikom do Geče. Ma tam maly servis s dvoma zdvihakmi. Narazil som nanho tuna na fore, ked som potreboval pomoct s diagnostikou na byvalom aute asi pred 3-4 rokmi a odvtedy mam s nim len dobre skusenosti. Vola sa Dano a nick tuna na fore ma "zuky". Tak mu skus napisat, ked potrebujes s niecim pomoct.
Mato

_________________
...now 2009 FD6 HONDA CIVIC 1,6i-VTEC ES
...ex 1997 MB3 HONDA CIVIC 1,5iLS VTEC
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 12.12.2012, 20:30 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Chlapci, pozor na pravidla v tejto sekcii.

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sidewinder
Zaslal: 13.12.2012, 11:10 Odpovedať s citátom
Založený: 30 marec 2010 Príspevky: 108 Bydlisko: Toporec \ Kosice 2005 Honda CR-V
pardon za to porusenie pravidiel, Mozes to Milos kludne vymazat, mam co som potreboval. Mato, Dakujem Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Greenseal
Zaslal: 07.03.2013, 12:31 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2013 Príspevky: 54 Bydlisko: Košice - Šaca 1998 Honda Civic
Tiež som z okolia KE ... konkretne Šaca, rozmyšlal som, ze pôjdem dat prebehnúť auto do Hondy ale ako som tu čítal tak to nemá zmysel Smile, zatial mi všetko potrebné robí známy čo pracuje v citroene pri optime a po pracovnej dobe a v sobotu stále fuskuje u seba v garazi, resp. na peresi u jedneho starsieho pana ktorý ma dvihak a šikovného klampiara, zatial nemozem povedať krivé slovo, všetko robi pri mne a je to dobrý známy cize viem ze ma neodrbe a to hovedo odomna nevzalo ani paru € Very Happy proste maka dlho a ta práca ho baví co sa odzrkadlí aj na výsledku. Čo sa týka oleja, kazdý ma posiela priamo tu v Šaci vedla hotela do servisu, ani jeden clovek ktorého poznam nemal dopackanú vymenu oleja takze olej budem riesit zrejme tam. A ak by bol problem tak to viem posunut dalej známim ale zatial som nemal problém takze to nebolo potrebne. +viem ze ak mu tam auto necham tak mi ho donesie az pred blok Smile co by v honde asi nespravili
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
DonRoberto
Zaslal: 03.04.2013, 8:08 Odpovedať s citátom
Založený: 14 máj 2011 Príspevky: 127 Bydlisko: Košice
prispejem aj ja : dnes som bol v honde v Ke , chcel som vediet ceny Mtf prevodoveho oleja a PSF servo oleja ... na psf mi povedal sume ,,okolo 23€" pritom vedla neho vo vitrinke bola 1L flasa Psf za 21€ a MTF olej ma dostal pytal cenu ,,ked dobre vidim na kalkulacku tak 37€" to boli jeho slova hned som volal do Hondy v Presove tam mi povedal ze prevodovy olej okolo 17€ a v ramci jarnej kampane este -15% dole, servo olej okolo 21€

_________________
Accord 7g CL7 N22A1
Civic coupe 1997 D15Z6 ex
Civic hatch. 1998 D15Z6 ex
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
CAMEA car
Zaslal: 11.04.2013, 14:40 Odpovedať s citátom
Založený: 11 apríl 2013 Príspevky: 1 Bydlisko: Košice
Pro upresnenie na viacero dotazov:
- 15% zľava na originálne náhradné diely
- 30% zľava na peľové filtre
- 10% zľava na originálne príslušenstvo
Na všetky automobilové originálne náhradné diely Honda, objednané počas kampane, majú zákazníci nárok na zľavu 15%
Na originálne príslušenstvo Honda objednané v tomto období dostanú zákazníci zľavu 10%, klienti CAMEA car zľava 25%
OLEJE orig. HONDA:
č. dielu 08267-999-02HE
orig. HONDA Olej MTF3 1l cenníkova cena 38 EUR v kampani objednaný -15%
sudový č. dielu 08267-999-20HE 20l cenníková cena 370,55 EUR v kampani objednaný -15%
orig. servo olej cenníková cena 1l 22,79 EUR v kampani objednaný -15%

TOTO su oficialne čísla orig.dielov, oficialne ceny v Košiciach.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maťo
Zaslal: 12.04.2013, 8:39 Odpovedať s citátom
Založený: 17 február 2009 Príspevky: 199 Bydlisko: ...ta "f Košicoch"... 2009 Honda Civic
Zdravim,
opravte ma niekto, ked sa mylim, ale vcera som volal do Hondy KE - CameaCar a bolo mi povedane, ze liter MTF stoji 23€ a nejake drobne a ze sa nan zlava nevztahuje. Podla predchadzajuceho prispevku, by vsak liter sudoveho oleja mal stat 18,53€ a so zlavou 15% 15,75€. Zhruba takuto cenu mi pri telefonate povedali v Honde PO. Lenze ja si ho radsej kupim v KE, kedze som z KE. Tak je ta zlava v KE na MTF, alebo nie je?
Potom sa nemozte cudovat v CameaCar, ze tu ludia pisu rozporuplne a zvacsa negativne ohlasy na vas, ked podavate zakaznikom rozporuplne informacie.
Mato

_________________
...now 2009 FD6 HONDA CIVIC 1,6i-VTEC ES
...ex 1997 MB3 HONDA CIVIC 1,5iLS VTEC
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
DonRoberto
Zaslal: 12.04.2013, 12:05 Odpovedať s citátom
Založený: 14 máj 2011 Príspevky: 127 Bydlisko: Košice
ja som dnes kupoval mtf olej v Ke honde za 16,31/l capovaneho oleja to som mal zlavu 10% , da sa objednat aj kampanovy mtf s 15% zlavou ale len litrove balenia za cca 37eur alebo sudovy 25L balenie Smile tak som zobral olej bez kampanovej zlavy iba s 10% zlavou Smile))

_________________
Accord 7g CL7 N22A1
Civic coupe 1997 D15Z6 ex
Civic hatch. 1998 D15Z6 ex
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
k3ksik
Zaslal: 22.07.2013, 10:58 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
Worko napísal:
Ahojte.

Moja Civic 9g 1.4 ma najazdenych zhruba 9300km. Pani v predajni mi minuly oktober riekla, ze na prehliadku musim prist do 365dni/10.000km . Chcem sa teda v tejsto suvislosti opytat:

1. Kolko ma cca bude stat prva garancna prehliadka v Honde KE a co sa na aute bude robit ?

2. Cital a pocul som vselico na adresu Honda KE, tak nebolo by lepsie v ramci originalneho servisu zavitat inde? (PO, PP, LM,..)

3. Pozna niekto z vas dobry neautorizovany servis v okoli KE? Nestratil by som takomto servise zaruku, ak by mi dali peciatku do servisnej knizky?

Dakujem


Havoc napísal:
ahoj:

1. nemala by stat nic
2. ano bolo by lepsie ist do PO
3. poznam ich mnoho ale stratis zaruku

_________________
Honda - The Power of Dreams
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist