Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B:uzivatel ATHL3T

Drobcurik
Zaslal: 16.02.2011, 22:23 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
zdravim jedna neprijemna skusenost stymto uzivatelom..dna 24.1.2011 som mu poslal balik na dobierku boli to repraky(38eur).pre niekoho smiesna suma ...mne ide aj o moje peniaze aj o princip a jednanie ludi ...par dni nato mi odpisal ze balik prevzal ..odpisal som mu ze ci to doslo v poriadku a ze ci je spokojny ..vyzeralo byt vsetko v poriadku ..dodnes nemam peniaze ani balik nazad ..dna 11.2.2011 som isiel teda na postu s podacim listkom bol som u nas na pobocke a isel som pre istotu aj na hlavnu postu ..povedali mi ze balik nemaju ani strateny sek ze zrejme bude este na poste v kosiciach a ze si ho dotycny asi nevyzdvihol ...ze mam pockat 18 kalendarnych dni od poslania a ak potom nepride ani balik nazad ze mam spisat reklamaciu ...cakam do piatku a idem na postu ak teda nic nepride ..dotycneho som kontaktov a nie len raz ze nemam ani balik ani peniaze no ignoroval ma..ziadal som ho aby mi odfotil doklad o prevzati aby som snim mohol ist na postu popytat sa ze kde mam teda peniaze ked balik bol prevzati...dotycny na mna vysiel s pribehom za ktory by sa nemusel hanbit ani EZOP..zevraj predtym som ho ignoroval ja tak teraz ignoruje on mna ..samozrejme to neni pravda kedze som mu uz vtedy odpisal ze ci je spokojny ci balik dosiel neposkodeny cize neviem odkial tuto bajku zobral..napisal som mu ze tento problem sa tyka aj jeho ked predsa som nieco posielal jemu ..odpoved ze je to moj problem a mam si ist problem riesit na postu ..myslim ze sa to tyka nas dvoch a seriozne jednanie by bolo z jeho strany keby sa snazil mi pomoct a dako to urovnat a uzavriet ...aspon tak by som postupoval ja a myslim ze aj kazdy normalny clovek..myslim ze je v tomto smere neseriozny a este jedna vec ..balik som mu poslal na meno Martin Hegedus ..v inzercii sekcia predam ponuka disky a v inzerate je uvedene ine meno .. http://auto.bazos.sk/inzerat/6666161/Dezent-4x100-R15.php
takze neviem ani ako sa naozaj vola neverim mu nic ..tolko k tomuto celemu ..nech si mysli o mne co chce ..zelam mu aby sa mu toto vratilo ...

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 16.02.2011, 22:40 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no mne zatial nezacvakal za sedacky co som mu poslal po palovimfc Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Drobcurik
Zaslal: 16.02.2011, 22:49 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
no super aspon sa mi potvrdilo co som napisal ze je neseriozny ..niekto dalsi ? Laughing

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 16.02.2011, 23:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Drobcurik,z toho co pises mi vychadza len jedna vec,ze si naopak vypisal postovu poukazku.

Lebo pokial by nezaplatil za ten tu dobierku,(pokial si to dobre poslal ako dobierku) tak by mu balik nedali a kedze ho prevzal tak to musel aj zaplatit.

Podla mna si zle vypisal postovu poukazku a si tam dal ako prijemcu jeho a nie seba.

Ale mozno sa vyjadri kritizovany sam teraz kedze tu je.

Edit:Tak nie,precital si to tu a odisiel Very Happy .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PaloMFC
Zaslal: 17.02.2011, 4:08 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
2B to ma mrzi, mohol som to zobrat od neho cash a bolo by to ok, som myslel ze ste dohodnutí, tak hadam do buducna, ak niekto niekomu niečo vezie, odporučam platbu predom alebo na mieste cash pokial to nie je prilis problem.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Drobcurik
Zaslal: 17.02.2011, 14:36 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
M&R napísal:
Drobcurik,z toho co pises mi vychadza len jedna vec,ze si naopak vypisal postovu poukazku.

Lebo pokial by nezaplatil za ten tu dobierku,(pokial si to dobre poslal ako dobierku) tak by mu balik nedali a kedze ho prevzal tak to musel aj zaplatit.

Podla mna si zle vypisal postovu poukazku a si tam dal ako prijemcu jeho a nie seba.

Ale mozno sa vyjadri kritizovany sam teraz kedze tu je.

Edit:Tak nie,precital si to tu a odisiel Very Happy .


tak myslim ze pokial by som to zle vypisal tak pani na poste by ma upozornila kedze to po mne kontrolovala ..v ten den som posielal este 2 baliky ktore dosli v poriadku ..cize neviem ci by som sa na jednom pomylil ..nehadam sa ze to neni mozne ale pochybujem..a druha vec je ze vobec som dotycnemu nenadaval ani nic ..slusne som ho viac krat poprosil ci by mi nemohol prefotit ten doklad o prevzati aby som stym mohol ist na postu ..o nic ine mi neslo iba o trochu ochoty z jeho strany..kedze to neni doriesene ..takze tak ..vsak ak zajtra nic nepride pojdem sa opytat este raz a spisem reklamaciu a uvidime co bude..

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 17.02.2011, 14:46 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Ja to zatial vidim tak, ze on to od teba objednaval pre nejakeho svojho kamosa. Ty si to posielal na adresu kamosa, athl3t mozno ani nevie, ci to prevzal, len ti naslepo povedal, ze vsetko je OK. V skutocnosti sa na to ten kamos vykaslal a balic caka tych 18 dni na poste. O tyzden sa ti vrati domov... Ani nemusis spisovat reklamaciu, len pockaj, dobierka sa len tak nestrati.

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Drobcurik
Zaslal: 17.02.2011, 14:51 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
milos toto presne napadlo aj mna ..ze ide o dve osoby...18 dni bolo minuly piatok ..preto tento tyzden neriesim nic a cakam ze ci to nahodou nedojde nazad..uvidime zajtra ..

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 17.02.2011, 15:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Asi urcite to bude ako pise Milos,lebo keby to prevzal tak ti pridu peniaze a bez zaplatenia to nemohol prevziat.
Len sa cudujem,ze tu bol a nevysvetlil to.

A s tou kontrolou,denne chodime na postu posielat baliky a dobierky,kazdy den nam to kontroluju a aj tak sa pomylime a oni si to tam nevsiimnu.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Drobcurik
Zaslal: 17.02.2011, 16:38 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
to ze tu bol a nic nevysvetlil ..mne osobne neni cudne ..kedze aj 2bera pise ze mu nedal peniaze..ja len chcem bud peniaze alebo balik nic ine ..od neho uz nic nechcem ..a ja sa nehadam ..mylit sa je ludske:)

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 20.02.2011, 13:27 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no cuduj sa svete v den zalozenia tejto temy som pisal SS ohladne uhradenia tych mojich sedaciek a ani odpoved ani prachy aj ked SS bola precitana..takze asi pravom bola zalozena tato tema Smile

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Drobcurik
Zaslal: 28.02.2011, 15:33 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
pekne kokos ..ja uz snim ani nepisem ...cakam co mi povie posta ..spisal som reklamaciu tak uvidime ..kolko ti mal dat?

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Precioso
Zaslal: 28.02.2011, 15:57 Odpovedať s citátom
Založený: 30 december 2010 Príspevky: 214 Bydlisko: Kluknava470 1997 Honda Civic
niektorý ľudia sú fakt kapacity ... nechápem prečo to nezaplatí .... ako ked nemám peniaze neobjednávam ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
athl3t
Zaslal: 08.03.2011, 23:48 Odpovedať s citátom
Založený: 04 november 2010 Príspevky: 37 Bydlisko: Kosice


Precioso napísal:
niektorý ľudia sú fakt kapacity ... nechápem prečo to nezaplatí .... ako ked nemám peniaze neobjednávam ...



lenze kapacita je drobcurik a jeho posta,,, ja som si objednal prevzal a zaplatil takze si myslim ze na tej urovni moje povinnosti skoncili... on asi sam nevie kde co posielal...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jopal
Zaslal: 09.03.2011, 7:48 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
athl3t napísal:
... ja som si objednal prevzal a zaplatil takze si myslim ze na tej urovni moje povinnosti skoncili... .

Dovolil by som si nesuhlasit. Kym nie su obaja akteri spokojni, myslim, ze vacsia sucinnost z tvojej strany by ti neublizila... Crying or Very sad
Ak by ti prisla tehla miesto reprakov a drobucik by takto napisal, asi by sa ti to tiez nepacilo, ze? Ja osobne pri takomto pristupe by som s tebou obchodovat nechcel. Exclamation

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist