Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: Honda Trnava

DadAN
Zaslal: 20.08.2007, 12:58 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
zatial iba skusenost s kupou auta, cele to riesili fotrovci ja som bol pri prevzati,
velmi mily pristup, strucny a jasny pokec k autu mati dostala kyticku dokonca Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mishenko
Zaslal: 20.08.2007, 14:09 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Ked som mal Cicika, tak som potreboval nastelovat predzapal, ci co to uz bolo, ani poriadne nepamatam. Som tam dosiel a mekanik nemal cas, tak mi to spravil prijimaci teknik ! Takze tiez spokojnost ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
levian
Zaslal: 18.10.2007, 5:14 Odpovedať s citátom
Založený: 22 máj 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: Trnava 1996 Honda Accord
Ja som chodil do hondy TT dost casto a som velmi spokojny. Vzdy mili, ochotny, dokonca ked som tam nechaval auto sami mi ponukli odvoz kam potrebujem. V pripade ze technik z dielne nemal cas, spravil mi to primaci technik v bielej koselke, vobec mu nevadilo ze bol cely zasrany od spiny. Ceny uplne super,na to ze je to original servis, nahradne diely na druhy den, technici co tomu naozaj rozumia atd....
Takze celkova spokojnost 1+
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
dajhar
Zaslal: 14.01.2008, 10:51 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2008 Príspevky: 84 Bydlisko: Hlohovec 2007 Honda CR-V
levian napísal:
Ja som chodil do hondy TT dost casto a som velmi spokojny. Vzdy mili, ochotny, dokonca ked som tam nechaval auto sami mi ponukli odvoz kam potrebujem. V pripade ze technik z dielne nemal cas, spravil mi to primaci technik v bielej koselke, vobec mu nevadilo ze bol cely zasrany od spiny. Ceny uplne super,na to ze je to original servis, nahradne diely na druhy den, technici co tomu naozaj rozumia atd....
Takze celkova spokojnost 1+



No ja som bol v TT, boli ochotní aj milí a všetko ako sa v dnešnej dobe patrí, keď si platiaci zákazník. Bol som tam v rámci akcie a prehliadky už teraz neviem na čo to mali akciu.( asi tak rok aj volačo späť) Upozornil som ich aj na to moje riadenie že tam nie je niečo v poriadku. Chlapík povedal že je všetko ok, tak som sa ho snažil presvedčiť o tom, že nie je a dokonca som ho zobral na jazdu, aby sa odviezol a možno že to vtedy postrehne. Previezol sa a dokonca som na neho tlačil aby neišiel ako slimák a dupol na plyn a išiel aspoň 160, a náhle ubral plyn čo to spraví. Aj napriek tomu stále tvrdil, že všetko je ok, a že to je normálne. Možno som natrafil na nesprávneho mechanika. Dnes už viem čo to asi môže byť (silentbloky na ramenách) tak po výmene uvidím či to bolo ono.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MysoJDM
Zaslal: 07.08.2008, 17:16 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
Z trnavskej hondy skusenost s kupou auta. Rodicia kupovali Jazz. Pristup super, predviedli, vysvetlili, poradili. Vsetci mili a ustretovi. Auto ma dorazit do dvoch tyzdnov tak uvidime ako to bude pri odovzdani, ale zatial spokojnost...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MysoJDM
Zaslal: 16.08.2008, 12:11 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
Takze Jazz-ik uz dorazil, asi o tyzden skor, ako mal. Pekny, cerveny, 1.4 ES. Odovzdanie auta prebehlo bez problemov, personal vsetko ukazal, vysvetlil, predviedol a zazelal vela spokojnych kilometrov, takze opat absolutna spokojnost. Cool

_________________


I`M SO JDM THAT MY BLOOD TYPE IS R!!!

EK3 D15Z6 1.5 VTEC-E
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Peterrr
Zaslal: 14.11.2008, 10:32 Odpovedať s citátom
Založený: 31 júl 2007 Príspevky: 65 Bydlisko: Piešťany
Ja mám tiež pozitívne skúsenosti myslím si, že tam pracujú kvalitný automechanici, sem tam tam majú aj iné auta naposledy keď som tam bol mali tam takú čerešničku Chevrolet Corvette pekne zrušená bola.
Ale osobne pokiaľ máte problém mechanický je tam jeden človek pár stoviek metrov odtiaľ, ktorý Vám to urobí tak isto kvalitno, priamo pred očami ešte aj poradí a hlavne lacno a dokáže všetko zohnať. Ja som tam bol z toho dôvodu, že som mal malú závadu s elektroniku bola to prkotina no každý vinu hádzal hned na alternátor a v tom to vôbec nebolo v Trnave mi to v Honde cca po 2 h našli opravili. A inak obzlášt prijímací technik má pochvalu potom tam je taký šedivý dedko malý v okuliaroch tomu by som dal do brady jednu.

_________________
Vsetko velke je pekne
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
vticko
Zaslal: 26.11.2008, 7:16 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
chodievam tam na olej do prevodovky. Príjmaci technik bol ochotny, este mi aj povysvetloval co a ako okolo mojho auticka, je vidiet ze je to hondak aj srdcom Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MysoJDM
Zaslal: 27.11.2008, 8:22 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
pred par dnami som tam absolvoval prehliadku v ramci kampane + prezutie na zimu, prijemny pristup, vybavene rychlo, spokojnost...

_________________


I`M SO JDM THAT MY BLOOD TYPE IS R!!!

EK3 D15Z6 1.5 VTEC-E
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marekrossi
Zaslal: 29.01.2009, 7:53 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
pred nedavnom, som s nimi riešil na mojej hondičke 4WS, pri kúpe nešlo, spolu sme skúšali testovali, až sme zistili že chýba poistka (su tam 3-4 a každa na inom mieste) a bolo treba ešte vymazať chybu z riadiacej jednotky a bolo vsetko ok, bol som tam s tym 3x a vdy ma privítali s usmevom, som s nimi velmi spokojny a teray k nim pojdem davat aj menit rozvody.... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Sloven84
Zaslal: 19.04.2010, 21:46 Odpovedať s citátom
Založený: 11 január 2010 Príspevky: 114 Bydlisko: TT 1998 Honda Accord
tiež mám s Hondou TT veľmi dobrú skúsenosť. Prišiel som tam kvôli roztrhnutej manžete na kolese a aby zistil technik , či je to vnútorná alebo vonkajšia, tak si takmer ľahol pod auto v bielej košeli a obleku a potom sa mi trochu pohrabal pod kapotou bez toho, aby si aspoň vyhrnul rukávy ... takže veľké plus pre neho.


Naposledy upravil Sloven84 dňa 19.12.2011, 16:01, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
moro
Zaslal: 24.05.2010, 20:00 Odpovedať s citátom
Založený: 25 apríl 2010 Príspevky: 11 Bydlisko: Bojničky 2000 Honda Civic
mozem len potvrdit.....veeeelmi dobre poznam pozadie ako funguje servis a prijimaci technik bol fakt ze vyborny. uvidime ked pojde o pracu, zatial len skusenost v komunikacii
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 25.05.2010, 10:51 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
tak ja mam dobre skusenosti... hlavne jeden panko si ma pamata veelmo moc dobre.. neaky cas som tam chodil a kupoval len snurky na krk honda.. asi takych 40ks som pokupoval, az vykupiv vsetky..

posledna navsteva bola vcelku zaujimava.. zistili, ze moja nemrznuca zmes do chladica neni nemrznuca.. podla pristrojov, viacnasobneho merania, skusania na autach v predajni mi oznamily, ze to neni nemrznuce.. pritom 2roky tam je, a nebol ziadny problem v zime, nic, ani tuk.. kdovie, mozno im pri mojom aute to neslo... ale inac spokojno

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kostic001
Zaslal: 25.05.2010, 16:46 Odpovedať s citátom
Založený: 19 júl 2009 Príspevky: 11 Bydlisko: Mokrý Háj
Tiez mam dobre skusenosti. Potreboval som olej do prevodovky, Kedze som zo Skalice a do Trnavy sa mi pre to nechcelo jazdit, tak som sa s nimi dohodol ze mi to poslu po jednom zamestnancovi, co byva v Senici. Bol velmi ochotny, priniesol mi olej ja zase peniaze a vec bola vybavena. Som stastny ze som nemusel ist do Trnavy.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
forex1
Zaslal: 27.05.2010, 21:26 Odpovedať s citátom
Založený: 08 máj 2009 Príspevky: 13 Bydlisko: Trnava 1998 Honda Civic
su fakt dobry , a vo vsetkom napomocny , bol som svedkom(pocas jarnej kampani) ako tam jednemu hondakovi pomohol , potreboval nejaky diel na auto ale bol dost drahy pre pana, tak zrazu zavolal jednemu znamemu , a ten ze ma jeho diel a cele mu to dohodol. Tomu som ani verit nechcel ze fakt su taki, vsetka cest im.Aj mne dal srob pouzity zadarmo na koleso,lebo sa mi jeden utrhol.

_________________
MB3 ,D15Z8
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist