Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Honda - Test & Race days 18.4, 9.5, 27.6, 1.8, 29.8, 19.

peto009
Zaslal: 23.08.2011, 13:33 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Hej... 29.08 je slalom,takze mne to vychadza skor na toho 19.09(Stiavnica je 17-18.09)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Swingal
Zaslal: 23.08.2011, 14:35 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2011 Príspevky: 428 Bydlisko: Bratislava 1989 Honda CR-X
Na skusobnych jazdach to neni nejako urcene, bude vedla teba sedet predajca ktory ti moze povedat aj novinky ale ked nechces povies mu ze to nechces pocuvat. Ae vzdy je dobre nieco sa dozvediet. Trasu si mozes urcit aj sam, vacsinou to tam nepoznaju ti predajcovia. Ked som siel s civicom tak som isiel inu trasu ako s CRZtkom. A netreba si to nijak dohadovat. Proste prides tam do stanku, povies ze si chces zajazdit na CRZ, poslu ta za predajcom ktory ma na starosti dane auto, a ide sa. Samozrejme tam to auto musi byt Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
proissue
Zaslal: 23.08.2011, 23:58 Odpovedať s citátom
Založený: 15 január 2009 Príspevky: 110 Bydlisko: KNM 1998 Honda Civic
ide teda niekto 29.8. ?? chcem ist znova posantit Smile hadam tam nebudem sam

CRZ som uz skusal, no trochu ma sklamalo podvozkovo, v 14 rocnom civicu sa citim mnohokrat sportovejsie. Ved vyskusajte.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 24.08.2011, 1:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Sportovejsie sa citis preto,lebo tvoje 14 rocne auto je o nicom oproti Crz a je skor na limite,CR-Z sa da vela veci vytknut,ale nie podvozok.Kazda starsia generacia je pre ludi "sportovejsia"viac hardcore,novsie auta su uz civilizovanejsie,ale nie pomalsie,horsie v zakrutach a podobne,skor naopak aj ked sa zdaju menej sportove.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Tomasmil
Zaslal: 24.08.2011, 9:32 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2007 Príspevky: 204 Bydlisko: Trenčín 2002 Honda Civic
29.8. idem aj ja, ak nepridu nejake katastrofalne dazde...Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
proissue
Zaslal: 25.08.2011, 12:00 Odpovedať s citátom
Založený: 15 január 2009 Príspevky: 110 Bydlisko: KNM 1998 Honda Civic
M&R napísal:
Sportovejsie sa citis preto,lebo tvoje 14 rocne auto je o nicom oproti Crz a je skor na limite,CR-Z sa da vela veci vytknut,ale nie podvozok.Kazda starsia generacia je pre ludi "sportovejsia"viac hardcore,novsie auta su uz civilizovanejsie,ale nie pomalsie,horsie v zakrutach a podobne,skor naopak aj ked sa zdaju menej sportove.


verím tomu, že je to zvyk, no praveze ten hardcore trosku tomu chyba Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
proissue
Zaslal: 25.08.2011, 12:01 Odpovedať s citátom
Založený: 15 január 2009 Príspevky: 110 Bydlisko: KNM 1998 Honda Civic
Tomasmil napísal:
29.8. idem aj ja, ak nepridu nejake katastrofalne dazde...Smile


"na sak pojme" Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sloven84
Zaslal: 26.08.2011, 15:13 Odpovedať s citátom
Založený: 11 január 2010 Príspevky: 114 Bydlisko: TT 1998 Honda Accord
29 idem aj ja. Mám jazdu 13.20 aj 16.30 ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Swingal
Zaslal: 26.08.2011, 17:54 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2011 Príspevky: 428 Bydlisko: Bratislava 1989 Honda CR-X
Potom si zmerajte casy ked vas tam tolko bude, a nejake onboardy Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomasmil
Zaslal: 27.08.2011, 7:04 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2007 Príspevky: 204 Bydlisko: Trenčín 2002 Honda Civic
29.8. - 13.20 + 16.30 som zaregistrovany...
Nevie niekto kedy byvaju tie "skolenia jazdy na okruhu"?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Branislav
Zaslal: 27.08.2011, 9:35 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
teraz ktore myslis ,tie co ti spravy honda pred jazdou ,cize neaku rozpravu alebo ten co robi slovakiaring? ked myslis hondu ,pozri harmonogram ,ked slovakiaring ,vbehni do agenturnej miestonsti a spytaj sa tam ,alebo si tam zavolaj ,oni to robia hocikedy sa mi zda ,aspon robili

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
proissue
Zaslal: 27.08.2011, 19:17 Odpovedať s citátom
Založený: 15 január 2009 Príspevky: 110 Bydlisko: KNM 1998 Honda Civic
Tomasmil napísal:
29.8. - 13.20 + 16.30 som zaregistrovany...
Nevie niekto kedy byvaju tie "skolenia jazdy na okruhu"?


ked som tam bol minule, tak skolenie bolo 12.50 a jazda 13.20 a potom 16.00 a jazda 16.30.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dzulio
Zaslal: 29.08.2011, 8:52 Odpovedať s citátom
Založený: 02 august 2011 Príspevky: 2 Bydlisko: Poprad
ako to funguje ?

takze pri vjazde do arealu napravo pri hoteli je honda stanok, tam vypisete papier, kde uvediete svoje udaje a udaje osoby, ktora ma zobrat vase veci keby sa nahodou nieco stalo

jazdy boli o 13.20 a 16.30, tu prvu som nestihol, kedze pred jazdou treba absolvovat skolenie a to sa zacina hodinu pred jazdou v boxe cislo 20, ktory sa uz nachadza priamo v areali ringu, takze odporucam nechodit peso, ale na aute, lebo sa vela nachodite po absolvovani skolenia, ktore trva max 25 minut, musite vypisat podobny papier ako pre hondu tentokrat pre slovakiaring...
celkom vzadu pri vezi je dole miestnost, kde vam daju papierovu karticku s vasim menom... tam si mozete pozicat prilbu za 10 € a kuklu za 2 €, ktora vam ostane...
ako zaruku na vratenie prilby date do zalohy napriklad obciansky preukaz

na trat sa vchadza, ked si dobre pamatam, cez box 21, kde vas pustia iba ak mate prilbu na hlave a MUSITE MAT NAMONTOVANY HAK na odtiahnutie vozidla... pri vjazde na okruh vam ale nebude stacit ta papierova karticka,ktoru ste dostali od slovakiaringu, ale s nou musite ist zase von mimo areal okruhu ku stanku honda a oni vam daju plastovu zltu kartu... mna nastastie pustili aj bez tej zltej, lebo by som uz nestihal ist naspat po nu

auta cakaju v rade boxoch na semafore a presne o 16.30 zaznie hlasna sirena a mozete vyrazit na trat.... na trati sa mate spravat tak, ako vam povedia na skoleni, cize nam bolo povedane, tak ze ked vas dobieha rychlejsie auto, nemate sa mu uhynat, ale pokracovat vo svojej jazde tam kde ste, a on si uz najde cestu ako vas obehnut...
no a ked prechadzate cez cielovu rovinku a vidite ze mavaju sachovnicovou zastavou, tak este toto kolo dojazdite a pred cielovou rovinou zidete do boxov
that s all
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tomasmil
Zaslal: 30.08.2011, 8:09 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2007 Príspevky: 204 Bydlisko: Trenčín 2002 Honda Civic
Moje skusenosti po vcerajsku :
1- najlepsie je sa registrovat cez mail (P.Zaparka@motor-car.sk) max 14 dni pred jazdami - napisete, ze si chcete registrovat volne jazdy moto/auto na Honda Race Days

2- mailom vam poslu potvrdenie o registracii (casy jazd) a formular (vytlacite,podpisete)

3- na mieste v Honda stanku (vpravo pred hotelom) odovzdate formular a zoberiete zlte karticky na volne jazdy

4- skolenie - absolvoval som ho (box 20, cas 12,00), ale pred vjazdom nikto odo mna karticku nepotreboval, teoreticky by to slo aj bez neho, ale pre vlastnu bezpecnost ho odporucam

5- cca 5min pred zaciatkom jazdy sa postavite pred box 21 (do radu), pride k vam chlapik z hondy, ktoremu odovzdate zltu karticku (zo stanku), date prilbu, pas a idete...

http://imageshack.us/photo/my-images/225/dsc0029ze.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/594/dsc0041c.jpg/

nasiel som foto :
http://doodeec.com/?dir=Motocup

A môj čas bol cca 2:50 ( +- 2sekundy, merané pohľadom na časomieru na cielovej rovinke)


Naposledy upravil Tomasmil dňa 31.08.2011, 13:30, celkom upravené 2 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
proissue
Zaslal: 30.08.2011, 10:46 Odpovedať s citátom
Založený: 15 január 2009 Príspevky: 110 Bydlisko: KNM 1998 Honda Civic
ej, fajne bolo Smile)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist