Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Honda Tn

Svoro
Zaslal: 07.09.2007, 14:55 Odpovedať s citátom
Založený: 28 august 2007 Príspevky: 297 Bydlisko: Dubnica nad Váhom 01841
Ahojte všetci, pozerám že celkom zaujímavá rubrika. Svojou troškou by som chcel pridať aj ja svoj názor. Nechce sa mi tu moc rozpisovať veci ako, že keď si niečo objednám s príslubom do 48hod. a príde mi to za 12 dní (aj keď je to pravda), alebo na otázku- ako dlho trvá vymeniť manžetu na homokinrťáku? Dostanem odpoveď od skús. technika, že program v PC udáva 300min=5hod. Pritom známi s miniservisom to stihol za40minút, ešte si pritom zapálil a dobre sme si pokecali ( nechcel by som vedieť za koľko by asi spravili GO motora, to by bolo asi 6 mesiacov).
Ale hlavne kvoli čomu píšem je prístup jedného blba z celej firmy. Veľmi rád by som vedel jeho meno. Asi tak tri mesiace dozadu mi začal vŕzgať spodný čap. Skontroloval som pred panelákom a zistil, že nemá voľu, ani prachovka nieje poškodená, takže pravdepodobne asi chce premazať. Nechcel som tam rovno navaliť vazelínu A00, nebol som si totižto istý, či tam nemá ísť niečo lepšie. Na druhý deň som musel odcestovať, tak som túto záľudnú vec nechal na moju ženu. Tá hneď ráno volala do Honda servisu, ten človek, čo to zdvihol povedal, že veru nevie ani on, že to radšej prezistí. Dohodli sa, že má poobede prísť, že on to dovtedy prezistí, totižto pracuje dosť blízko odtiaľ. Keď sa tam poobede zastavila a spýtala, aby sa dozvedela nejaké info- vyletel na ňu s tým, že či si myslí, že je to jediná vec, ktorú má na robote. Nepovedal by som nič, keby jej hneď ráno povedal, že jej to nepovie, alebo nebude sa s tým zaoberať(lebo na tom asi nezarobí, keď len pár korún za nejakú lepšiu vazelínu), ale toto to je vrchol hučať po niekom kvoli takejto blbosti a nemalo by sa to v dnešnej dobe stávať ( hlavne keď chcem aby ten človek ku mne ešte niekedy prišiel- možno budem potrebovať niečo drahšie, nikto nevie). Možno firme krivdím kvoli jednému blbovi, to by som bol veľmi nerád, ale človeku stačí pár aj keď malých skúseností, aby si urobil obraz.
Tak, dúfam že ste všetci nezaspali pri tomto príspevku, ospravedlňujem sa za dĺžku a prípadné chyby v texte(na slovenčinu som nikdy nebol).

PS: aby som len nekrivdil, prijímací technik, ktorý tam pracuje sa v autách naozaj vyzná a je to veľmi príjemný pán. Rád pomože, možno škoda že žena nenarazila na neho (aspoň v kútku duše dúfam, že ten blbec nebol práve on). Ja som tam totižto hneď na otoč chcel ísť, keď mi povedala ako sa k nej správal, ale ona ma presvedčila, nech sa na to vykašlem. Takže toľko mojich skúseností s touto firmou. To myslím, že úplne stačí.

_________________
Seat Ibiza 1,4 CLX
Citroen AX 1,4 TRD
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mendo
Zaslal: 09.09.2007, 19:35 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 357 1999 Honda Civic
S pristupom v trencanskej honde som ani ja nie velmi spokojny,navyse sa mi zda dobre predrazena. ziarovka do pristrojovky cca 250 sk/kus tak to je moc
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
niio
Zaslal: 16.12.2007, 0:55 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
ja tam idem v utork na vymenu rozvodov...moj mechanik nedokazal povolit srob od remenice a nechcel to urvat cele....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
mishenko
Zaslal: 16.12.2007, 9:15 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Mame cloveka v PN, co to dokaze. Tiez to nevedeli dat v ZA dole ...
Referencie : Civic uzivatela s nickom "lado"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
niio
Zaslal: 18.12.2007, 11:19 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
tak dnes rano som bol zaniest auto do hondy v Tn a je pravda,ze ludia pracujuci na prijme su fajn, ved musia komunikovat s ludmi a to uz musi mat uroven, ale mal som tu cest aj vyrusit mechanikov a to su burani (bez urazky), s nimi radsej ani neprist do kontatku....teraz to myslim uplne vseobecne na vsetky servisy. Ale ked spravia svoju robotu kvalitne, tak budem rad Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
niio
Zaslal: 18.12.2007, 20:29 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
takze co sa tyka ludi na prijme v servise, tak maximalna spokojnost, normalne som bol ochotou az zaskoceny a to si nerobim srandu...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Cukor
Zaslal: 18.12.2007, 21:32 Odpovedať s citátom
Založený: 02 január 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: BA 2005 Honda Civic
niio napísal:
takze co sa tyka ludi na prijme v servise, tak maximalna spokojnost, normalne som bol ochotou az zaskoceny a to si nerobim srandu...


Cau, kolko ťa to celé stálo?

_________________
ex-96-EJ9-3D- milano redex
ex-05-EP2-3D-vivid blue pearl
nw-16-FK3-tourer polished metal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
niio
Zaslal: 28.12.2007, 15:40 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
Cukor napísal:
niio napísal:
takze co sa tyka ludi na prijme v servise, tak maximalna spokojnost, normalne som bol ochotou az zaskoceny a to si nerobim srandu...


Cau, kolko ťa to celé stálo?


vymena oleja a filtra 416, vymena komplet rozvodov 2142, cistic 85 spolu 2643 s danou.

No a dnes mi zadara doliali pol deci do posilovaca....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
poky32
Zaslal: 28.12.2007, 17:18 Odpovedať s citátom
Založený: 17 december 2007 Príspevky: 93 Bydlisko: Trenčín 1998 Honda Civic
Ja mam s Hondou TN uplne skvelu skusenost nemozem sa stazovat co som potreboval vo vsetkom my vyhoveli a aj poradili tovar co som si objednal bol do 48 hodin u nich takze spokojnost. Inak len malu poznamku ten co hovoril ze mu material prisiel az za 12 dni tak oni sami povedali aj mne ze pokial je to v belgicku na sklade tak to vtedy trva 48 hodin a pokial nie tak sa musi cakat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 28.12.2007, 17:24 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
niio napísal:
Cukor napísal:
niio napísal:
takze co sa tyka ludi na prijme v servise, tak maximalna spokojnost, normalne som bol ochotou az zaskoceny a to si nerobim srandu...


Cau, kolko ťa to celé stálo?


vymena oleja a filtra 416, vymena komplet rozvodov 2142, cistic 85 spolu 2643 s danou.

No a dnes mi zadara doliali pol deci do posilovaca....


to je cena aj s materiálom?

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
niio
Zaslal: 28.12.2007, 18:27 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
performance: to je cisto iba praca, material som si dodal sam komplet....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Svoro
Zaslal: 29.12.2007, 19:25 Odpovedať s citátom
Založený: 28 august 2007 Príspevky: 297 Bydlisko: Dubnica nad Váhom 01841
poky32 napísal:
Ja mam s Hondou TN uplne skvelu skusenost nemozem sa stazovat co som potreboval vo vsetkom my vyhoveli a aj poradili tovar co som si objednal bol do 48 hodin u nich takze spokojnost. Inak len malu poznamku ten co hovoril ze mu material prisiel az za 12 dni tak oni sami povedali aj mne ze pokial je to v belgicku na sklade tak to vtedy trva 48 hodin a pokial nie tak sa musi cakat.


Odpovedá ´ten co hovoril´ : mne bolo doslova povedané, že kvôli tomu, že to nie je auto, ktoré sa sem dovážalo, tak musia objednať manžetu z Belgicka a preto tu nebude do 24hodín ale až za 48 hodín. Ani by som to tam nenapísal, keby mi do očí nepovedal, že to príde do dvoch dní, len kvôli tomu som to tam objednal a dal za to 2000Sk. Totižto skutočnosť bola taká, že predtím ako som navštívil Hondu, som bol u známeho na predajni a on mi povedal, dá sa zohnať, ale trvalo by to asi tak dva týždne a vyšla by 250Sk. A v Honde som ju objednal naozaj len kvôli tomu, že ma utvrdili že naozaj je tam do dvoch dní (oželel som aj cenu, lebo som ju naozaj súrne potreboval a vlastne som skončil tam, ako keby som to objednal u kamaráta, len som za to poriadne zacvakal). A potom, aby som to tam nenapísal, keď som si musel dva týždne požičiavať auto od kamaráta.
A prosím ber to len ako moju skúsenosť. Ak si si všimol, napísal som aj pozitívum ako dobrý servisný technik a pod.

S pozdravom a mierom v srdci Svoro Laughing Laughing Laughing

_________________
Seat Ibiza 1,4 CLX
Citroen AX 1,4 TRD
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
poky32
Zaslal: 30.12.2007, 14:20 Odpovedať s citátom
Založený: 17 december 2007 Príspevky: 93 Bydlisko: Trenčín 1998 Honda Civic
Ja to beriem v pohode inak kamarat automechanik mi odporucil len v honde nakupovat nahradne diely ako su loziska a manzety , gufera a pod. lebo motor ma lavotocive otacanie ako klasicke EU motory a preto su aj gufera vyrabane na smer vlavo.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M150
Zaslal: 01.01.2008, 18:30 Odpovedať s citátom
Založený: 05 február 2007 Príspevky: 233
niio napísal:
performance: to je cisto iba praca, material som si dodal sam komplet....


-to je bezne ze v honda servise dovolia doniest si material alebo je to len specialita TN?

tiez sa chystam riesit rozvody a mam hlavu v smutku z toho kde to dat spravit...

_________________
Accord '06, 2,4 Executive
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
poky32
Zaslal: 01.01.2008, 18:50 Odpovedať s citátom
Založený: 17 december 2007 Príspevky: 93 Bydlisko: Trenčín 1998 Honda Civic
to : M150 poznam mechanika co ti to spravi on je macher do aut a mne robil pred mesiacom prevodovku a byva 20 km od trencina
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist