Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Honda Tn

niio
Zaslal: 01.01.2008, 20:43 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
no nerobili s tym problem, ze som si doniesol svoje veci....
inac to mozes dat spravit kdekolvek, teda najlepsie ak ti da niekto referencie na nejakeho mechanika....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
niio
Zaslal: 20.05.2009, 8:00 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
Takze opat mam skusenost s hondou v TN a skutocne mozem len doporucit: ochota, serioznost, korektny pristup, odbornost....

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
raduz
Zaslal: 04.11.2011, 23:49 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
Po skusenostiach s hondou v Trencine len jedno uz nikdy ! radsej si spravim vylet do zilinskej hondy...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.11.2011, 6:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
vsak ale napis aj preco!

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
raduz
Zaslal: 06.11.2011, 0:07 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
1. dohodnuty cas odovzadania na 14:00 a kedze tam bol druhy mechanik co nemal nase auto na starost podla jeho slov.... tak sme cakali pol hodku.. jeho reci aj po upozorneni ze nemam moc casu a ci by sa mi mohol venovat ignoruje a je ticho...
2. popri tom cakani kedze nikto mi nebol ochotny auto odovzdat siel som pred predajnu kde uz bolo nase auto....stalo tam uz dva dni inak....skusim dvere a otovorene to uz ma nastvalo uplne...
3. auto tam bolo opravovane a informacia ze bude treba spravit este ine veci tak aby to bolo dobre nic...radsej sa nastriekal zly naraznik a peniaze zbytocne sli do zlej veci....to ze ma byt pristrek alebo prelestenie aby odtien krasne sedel tak isto nic...totalne odflaknuta praca a nezaujem....
4. nakoniec sa hadaju somnou asi traja ludia a to len preto ze oni su neschopni
5. zdrzali mna aj seba a zbytocne... nic som snimi nevyriesil
6. museli byt aj tak zaplatene nemale peniaze za opravu....cez dohodnutu cenu
7. mechanik zahlasi ze by do toho nedaval ani šestak a je to vrak to uz bol dalsi minus
8. pri plateni a prevzati vozdila uz sem prosim vas nechode povedal servisny technik
A moje pocity...no posud sam Majo najradsej by som napisal do hondy ze co to ma znamenat...ale nemam chut sa snimi zapodievat uz...ani toto sa mi nechcelo pisat kedze som dost nastvany....Len jedno nedam si u nich ani len umyt celne sklo...a su hambou znacky honda...aspon pre mna...to co si oni dovoluju je az moc. Tolko moj zazitok z hondy v TN.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Psycho
Zaslal: 06.11.2011, 3:07 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
oni vidia častejšie iba tie nove auta takže ked uvidia nejaku starsiu generaciu tak ich to nie len prekvapi ale asi aj trocha zarazi že čo to robi v honda servise ked to malo byt "podla nich" už na vrakovisku ale malo ludi dokaže pochopit ten citovy vztah k autu a hlavne jeho finančnu možnost... ja osobne som velmi prekvapeni takymto prístupom lebo oni tam niesu nato aby ti vzdelovali svoj nazor ale aby platilo to otrepané "náš zakaznik, náš pán" takže ak im povieš že chces aby to dali do poriadku a dohodnete sa aj na cene opravy tak by to mali dodržat alebo ti hned povedat že na teba z vysoka seru a nie takto ta zdržovať... to je od nich dost neprofesionalne tak isto musim priznat že robia tak zle meno vynikajucej značke HONDA...

jedine taka dobra rada najst si nejaky sukromny servis ktory ti to opravy možno lacnejšie možno drahšie ale určite sa budu snažit lebo oni potrebuju zakaznikov a nie ako HONDA ktora to ma uplne niekde inde... Confused

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
raduz
Zaslal: 06.11.2011, 11:23 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
len pre uplnost ide o integru typeR(zachovala)... takze mala by byt pre nich nieco specialne a nieco na com by im mohlo zalezat kedze je to vynimocne auto a pre hondu a auta ako take legenda....ale to je uz uplne jedno aj keby to bola 20rocna civic tak toto je moc co si dovolia...este raz velka hamba znacky uz ma nikdy neuvidia.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
James
Zaslal: 06.11.2011, 11:46 Odpovedať s citátom
Založený: 13 január 2008 Príspevky: 1596 Bydlisko: Bratislava
Oni si dovolia len tolko kolko si nechas...

a co sa tyka odflaknutej prace tak si to mal bud neprevzat alebo to teraz dodatocne reklamuj.

Ich pristup je sice zly, ale ked si nevies stat za svojim zamerom tak je to tvoj problem.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
raduz
Zaslal: 06.11.2011, 11:55 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
james nepotrebujem tu rozoberat ci si ja viem za niecim stat...a ver mi ze sme sa kvalitne pohadali kedze tam nemam chodit...tak nenechal som si...prevzal to a zaplatil brat...ja by som tak neurobil....tu ide o ich pracu pristup atd... je to len moja skusenost snimi a toto je tema kde sa to pise...That's all Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist