Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  uživateľ MAT 49

666potky
Zaslal: 29.05.2011, 22:46 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
zdravim ta matko

nakolko si mi prave zmazal tento post z FB opatovne sa pytam kedy mi konecne po pol roku posles prachy za wrinkle co som ti poslal po dodovi

na xaty mi neodpisujes a tvoja reakcia sa mi fakt nepaci

a dufam ze to tu obratom hned nezmazes
cislo uctu mas uz 6 mesiacov a vobec ma nezaujimaju tvoje dalsie vyhovorky a s tvojou momentalnou reakciou na FB si ma fakt nasral

potrebujes pozicat 23 eur????

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Psycho
Zaslal: 29.05.2011, 23:03 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
trosku zla sekcia ci ? skus B and W list XD tam sa tiež taketo veci riesia...

... inak toto je presne ten hlupy pristum ktorym vy niektory jednate... zaslete nieco bez zaruky toho že sa vam zato zaplati a naopak... ake je to len tvoja chyba že hlupo veriš ludom ktorych nepoznas dobre... tak ale zasa je dost trapne ked sa niekto na niecom seriozne dohodne a potom ta dohoda ma važnost 2 ročneho dietata... nechcem sudit kedže do toho nevidim... tot som vyjadril len svoj nazor... Rolling Eyes


Naposledy upravil Psycho dňa 29.05.2011, 23:08, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 29.05.2011, 23:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Mat49 nie je moderator takze ti to nema ako zmazat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 29.05.2011, 23:09 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
no istym casom bol ci nie??

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 29.05.2011, 23:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
pred pol rokom.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 29.05.2011, 23:12 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
a preco teda uz nieje ak sa mozem opytat???

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 29.05.2011, 23:14 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Lebo sme sa dohodli ,ze nebude,nemal na to cas.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 29.05.2011, 23:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Psycho napísal:
trosku zla sekcia ci ? skus B and W list XD tam sa tiež taketo veci riesia...

... inak toto je presne ten hlupy pristum ktorym vy niektory jednate... zaslete nieco bez zaruky toho že sa vam zato zaplati a naopak... ake je to len tvoja chyba že hlupo veriš ludom ktorych nepoznas dobre... tak ale zasa je dost trapne ked sa niekto na niecom seriozne dohodne a potom ta dohoda ma važnost 2 ročneho dietata... nechcem sudit kedže do toho nevidim... tot som vyjadril len svoj nazor... Rolling Eyes


Psycho,o tomto sme si pisali,nemoze byt kazdy len opatrny ako ty za 2 eura,potom by nikto nikdy nikomu nepomohol,nevykristalizovali by sa ludia a neboli by kamaratstva,pomoc,ochota,podla mna je tiez dost trapne ked chces aby som ti poslal 2 eurovu nalepku na dobierku..
Tymto som chcel napisat len to,ze sme klub a musime si aj verit aj ked to niekedy zle dopadne.
Podstatne je aby ste aj tu napisali kto je s kym nespokojny aby ostatni vedeli na co si davat pozor .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Psycho
Zaslal: 29.05.2011, 23:32 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
ved jasne že treba si verit ale som tu nato este dost novy a ked sa tu viac zakukam tak potom budem ozaj patrit do Hclubu Smile a nejde o to ci ide o 2 eura alebo o 100... ale to uz nechame na potom... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 29.05.2011, 23:38 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
psycho len aby bolo jasne martina poznam osobne a aj on mna preto nerozumiem o co mu ide

poslal som mu to po dodovi lebo bol v poprade a rovnako od neho som cakal rovnaku reakciu, ocakaval som od neho ze sa ukaze na zraze v cerine ale nakoniec nepriesiel
hneva ma to ze nereaguje a to ze z nastenky si zmazal moj odkaz ma nastvalo

ja som nikomu nikdy nic nedlhoval, nikdy som nemal problem za nieco i voprad zaplatit

priklad Danymu za pozvozok, zitecovi a kopu dalsim

rovnako i mne ludia s ktorymi som jednal mozu doverovat, zase napr ZITECC mi poslal veci za 330eur postou dokonca ani nie dobierkou a platil som mu to az ked to prislo

no hadam sa matko ozves ale hlavne by ma potesila sms z banky

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Psycho
Zaslal: 30.05.2011, 10:29 Odpovedať s citátom
Založený: 21 november 2010 Príspevky: 1156 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
no ok dufam že sa vám to podari vyriešit... držím palce
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Mirec22
Zaslal: 31.05.2011, 21:47 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Prešov
to by som na Martina nepovedal, urcite ma nejake rozumne vysvetlenie...Potky ty nemas asi stastie, stale sa na teba lepi smola Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
666potky
Zaslal: 01.06.2011, 17:39 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
matkoooooooooooooooooooooooo Rolling Eyes

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
666potky
Zaslal: 07.06.2011, 21:41 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
matko matko odobral si si ma z priatelov, to ako preco???
ked nieco chces vsetko je v poriadku ale ked je cas platit vyhybas sa???
cas platit sa rozumie 7 mesiacov dozadu

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Performance
Zaslal: 07.06.2011, 21:43 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
V sobotu vraj príde ku mne tak vypýtam aj prachy pre teba Very Happy Rolling Eyes

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist