Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  uživateľ MAT 49

666potky
Zaslal: 08.06.2011, 11:43 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
len je zaujimave ze tebe vedel odpovedat hned a na mna kaslal a dnes som dostal vycerpavajicu odpoved na A4 s kopou bludou

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 08.06.2011, 12:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Je fakt,ze to mal riesit,hned,v priebehu tych mesiacov a ked nie tak aj teraz radsej ako chlap,keby aj teraz prisiel,napisal sem tak je to hned lepsie a stupne v mojich ociach.Ale chapem,nechce sa hadat,radsej na to sere.

Vies,napisal mi,lebo vie,ze chapem a nenapisem hned na vsetko ,ze je kopa bludov,nebudem sa s nim hadat ,ale to nic nemeni na veci,ze sa na to vysral ci uz teraz,alebo v priebehu toho dlheho casu co si nemal peniaze od neho.

Dufam,ze Mat sa pouci ,vychladnete a zase pride medzi nas.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 08.06.2011, 15:38 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Asi se je to fakt zhoda náhod, lebo mne odpovedal dnes tiež SS na staršiu správu. Tak to možno vzal jednou vodou na čisto.


Naposledy upravil M@jk dňa 08.06.2011, 20:00, celkom upravené 1 krát.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 08.06.2011, 18:54 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
ale ja som nepovedal ze som stale nasraty len na nahneval jeho pristup

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MAT49
Zaslal: 08.06.2011, 21:33 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
Nech si to kazdy vysvetluje po svojom, ja nemam problem napisat ani sem ani inde co a ako je vo veci ale nebudem tu risit svoje problemy a takisto kazdy nech si riesi svoje problemy sam a nie ho riesia vsetci okolo..
uznavam ze nastala chyba u mna ale mato aj majo viete kde to nastalo a je to uz raz tak ze nemam cas v poslednej dobe vysedavat ani sem ani na FB, takze aj preto som skor nereagoval...Dufam ze matovi dojdu do konca tyzdna peniaze kedze to bolo odoslane cez internet banking a ze bude moct SEM verejne vyhlasit ze ma tych 23e..dufam ze mu pomozu...

Matko diky za venovanu temu! Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 09.06.2011, 18:34 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
Wink
nieje zac, hadam nabuduce nebude treba

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M@jk
Zaslal: 27.06.2011, 20:44 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdarvím,
tak ako - dúfam, že lowa dorazily v poriadku???

Smile

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist