Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Hondaclub chata

Precioso
Zaslal: 06.06.2011, 20:17 Odpovedať s citátom
Založený: 30 december 2010 Príspevky: 214 Bydlisko: Kluknava470 1997 Honda Civic
Zdravím dostal som taký nápad spoločne s ivankou, že či by ste mali záujem o nejakú chatu Hondaclubu niekedy v najbližších dňoch, týždňoch ... poprípade nejaké nápady kde by ste vedeli niečo vybaviť, alebo koľko ľudí by šlo ... a potom by sa to bližšie zorganizovalo dali info a podobne ..Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.06.2011, 20:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
super napad,uz sme mali pred par rokmi jednu takuto hondaclub chatu a bolo super len cestou tam sa nam pokazilo auto...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Withy
Zaslal: 06.06.2011, 20:33 Odpovedať s citátom
Založený: 05 september 2010 Príspevky: 24 Bydlisko: SB
Ja som za, ale najskôr az po 24.6. ak by ... a na Drienici pri Sabinove by som vedel zriesit chatu tak pre 15-20 ludi pripadne ak by nas bolo omnoho viac, tak ubytko na hoteli Javorna.

_________________
6,5 l/100 km
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Precioso
Zaslal: 06.06.2011, 20:45 Odpovedať s citátom
Založený: 30 december 2010 Príspevky: 214 Bydlisko: Kluknava470 1997 Honda Civic
No tak to by bolo super chlapi a ženy ..Razz ak by sa niečo podarilo tiež niekedy taký dátum by som dal 24 25 26 alebo začiatkom júla 1 2 3 ....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 06.06.2011, 21:28 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
24-26.6. je Carat v Piešťanoch, len tak pre info... Wink

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Precioso
Zaslal: 06.06.2011, 21:30 Odpovedať s citátom
Založený: 30 december 2010 Príspevky: 214 Bydlisko: Kluknava470 1997 Honda Civic
áááha tak potom niečo na toho 1 2 3 ... alebo podla toho že kedy by šlo viach ľudí ..Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Shoorty
Zaslal: 06.06.2011, 21:59 Odpovedať s citátom
Založený: 01 júl 2008 Príspevky: 386 Bydlisko: Bratislava
nápad je super, určite by som do toho šiel ale ja osobne až po 11.7. kedže od prvého do 11. strážim deťúrence v tábore Very Happy

_________________
Honda The Power of Dreams
Honda is my Dream Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.06.2011, 22:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Toto bude zase tema-telenovela,kazdy si sem hodte termin,potom kazdy napiste,ze ten druhy co dal niekto vam nevyhovuje,nech je ten vas a kym sa dohodnete mame tu 20 stran,fakt je ten,ze kazdy vikend je nieco,vela ludi ma dovolenky naplanovane,akcie..
Su dve moznosti:
1.bud sa to naplanuje na neskorsi termin,napr.september a pojdeme viaceri,budeme s tym pocitat,naplanujeme si to.
2.alebo sa zoberte 5-10 a chodte na ten termin na ktory sa tych par ludi dokaze dohodnut Very Happy .
Vacsine z tych co by chceli ist vacsina terminov nevyhovuje Smile .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ivana-Pavli
Zaslal: 07.06.2011, 16:13 Odpovedať s citátom
Založený: 19 apríl 2010 Príspevky: 83 Bydlisko: Prešov 2009 Honda Accord
no ja by som vedela o niečom v tatrách konkrétne stará lesná Smile a dohodnut by sa dalo na akom kolvek termíne bolo by to super Smile

_________________
Biela tabletka Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Marek BB
Zaslal: 07.06.2011, 16:22 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
niekto sa toho musi chytit a vybavit to.
ten dotycny stanovi termin, v dostatocnom casovom predstihu a ked niekto bude mat zaujem ist tak si cas najde nech sa kona cokolvek ine v tom termine. vzdy su to len priority. ak to clovek vie dostatocne vopred tak pojde, pokial samozrejme mu do toho nic fakt vazne nepride.
takze len odporucam aby sa to nezvrhlo na xy stranovu diskusiu(co uz bolo spomenute). ked ma niekto zaujem to zorganizovat tak nech stanovi termin a hotovo. ludia sa najdu.
potencialnemu organizatorovi drzim palce.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Branislav
Zaslal: 07.06.2011, 16:24 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
Idealne sem napisat aj cas a kolko osob max . Ja by som si vylet do tatier spravil ,ved to je krasa ,hory lesy ,kopce ,mnaaaam stvorene pre .......

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Ivana-Pavli
Zaslal: 07.06.2011, 18:15 Odpovedať s citátom
Založený: 19 apríl 2010 Príspevky: 83 Bydlisko: Prešov 2009 Honda Accord
fajn dohodnem sa z romanom kto bude veduci tábora Smile kto zacne vybavovat...Smile

_________________
Biela tabletka Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Precioso
Zaslal: 07.06.2011, 18:40 Odpovedať s citátom
Založený: 30 december 2010 Príspevky: 214 Bydlisko: Kluknava470 1997 Honda Civic
ako nieje problém môžem sa toho chopiť ja s ivankou ... to nieje problém
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
gravedancer666
Zaslal: 07.06.2011, 19:09 Odpovedať s citátom
Založený: 15 apríl 2011 Príspevky: 129 Bydlisko: Trnava
ked uz tak radsej to dat niekedy po lete, nebude to take zapratane a nech to je chata aspom pre 20-30 ludi, a kazdy si to do buducna moze naplanovat..takto sa na dva tri tyzdne dopredu dohodnut je nemozne...
inak som za
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Shoorty
Zaslal: 21.01.2012, 0:47 Odpovedať s citátom
Založený: 01 júl 2008 Príspevky: 386 Bydlisko: Bratislava
Oživujem túto tému. Mal by som záujem a aj chuť pokial sa niekto pridá a pokial viac ludí bude mať zaujem.. zrealizovať Hondaclub chatu. Čiže chatu pre ludí odtialto z fora a samozrejme ich polovičky štvornohe potešenia a podobne. Ako prvá otázka ktorá mi napadá je, že kde by to bolo. Osobne si myslím, že pokial by to bolo na východe poprípade západ SR tak mnoho ludí by sa vyhovorilo na vzdialenost. Preto sa pýtam či niekto vie o nejakej väčšej chate cca v strede SR. Nieje problém najst na internete chatu no myslím si že viacerí už maju ake také skusenosti s chatami v danom regione, možno poprípade vedia vybaviť lacnejšiu, vhodnejšiu, osvedčenu prinajlepšom vlastnu chatu. Ak sa nikto taký nenajde som ochotný najst viac objektov na internete z ktorých si vyberieme.
Ďalší problém vidím termín, čo môže byť aj kameňom úrazu. No myslím si že ak chatu zorganizujeme na víkend vela ludí si dokaže najst čas a chut prísť.
Osobne by som termín nechal na jar.
Pokial nikto nevie čo by robil na Hondaclub chate len teraz mi preblisklo hlavou zopar nápadov:
-Spoločne foto zučastnených
-spoločne foto aut
-ak by bolo k dispozicí rozne spoločne hry(futbal, volejbal,pingpong,..čokolvek)
-výlet(najbližšia pamiatka, zaujímave miesto...
-volný pokec s dalšími členmi ktorých sme nemali doposial šancu osobne stretnuť
- večer by som videl na volnu zabavu pokial bude možnost a priestor tak discoteku( osobne nemám problem zabezpečit miestnost ozvučením a osvetlením, kedže stým robím každý den.. )
Opakujem toto všetko nieje problém zabezpečiť. Jedine čo potrebujem z vašej strany su nápady a hlavne záujem. Netvrdím, že mám čas sa tomu venovať každy den no obetujem čast mojho volneho času aby som niečo podobne pre NÁS teda" HONDACLUB forum" zorganizoval.
Čakam na vaše vyjadrenia
- Wink

_________________
Honda The Power of Dreams
Honda is my Dream Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist