Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  HONDA relax meeting - Adamov 06.07.augusta 2011

red honda
Zaslal: 08.08.2011, 10:24 Odpovedať s citátom
Založený: 08 august 2011 Príspevky: 2 Bydlisko: Skalica
Gandzi napísal:
Fajnovy honda sraz, pocasie akurat, lepsie uz ani nepomhlo byt, skoda tej spanilky, to bola hanba co tam poniektori robili Sad



A co sa dialo na spanilke? podla mna to bolo suprové Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gandzi
Zaslal: 08.08.2011, 11:35 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2007 Príspevky: 794 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
podla mna zbytocne vytacanie motora, trubenie a gumovanie v dedine
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
k3ksik
Zaslal: 08.08.2011, 11:56 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
Obyvatelia Gbelov mali aspon zazitok. Videl som ako podaktori tlieskali..Very Happy
Mne sa to pacilo.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Gandzi
Zaslal: 08.08.2011, 12:02 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2007 Príspevky: 794 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Naozaj ? Very Happy nejak sa mi to nezda Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
amer13
Zaslal: 08.08.2011, 12:08 Odpovedať s citátom
Založený: 02 august 2008 Príspevky: 1070 Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom 1998 Honda Civic
Mne osobne vadili iba tie drifty na parkovisku na rucnej a prasili jak |censored|.... konec koncom na tych kamienkoch by som vedel driftovat aj na bycikli a nehovoriac aj o vytacani za studena. A ostatne mi nevadilo vobec, trocha prezent a srandy treba...... GANDZI uz si stary, ty uz len hamburger, pivko a baby... Very Happy


Naposledy upravil amer13 dňa 08.08.2011, 12:09, celkom upravené 1 krát.

_________________
HONDA CIVIC EK3 stiebr.metla/ 1.5Vtec - Daily driven
HONDA CIVIC EJ9 zel.metla/ D14Z2 - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EK4 biela/ B16A2 - Weekend car ( EX )
HONDA CIVIC EK3 biela/1.5Vtec - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EJ9 biela/ K20a2 Funny car
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Gandzi
Zaslal: 08.08.2011, 12:09 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2007 Príspevky: 794 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
aspon ze tie baby si mi tam nechal Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 08.08.2011, 12:13 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Skor by ste sa mali chovat slusne(gumovanie,vytacanie motorov v dedine napr.),lebo zastupujete celu komunitu a nepotrebujeme aby si zacali ludia hovorit,ze ti na Hondach robia bordel...vseobecne.To,ze polovica tlieskala neznamena,ze to bolo oka.

Som rad kazdej dobrej akcii a toto je jedna z najlepsich podla spionov Wink ,len menej pubertalne na verejnosti(v dedine),ked je to uzatvorene letisko tak sa blaznite,na to to je.

Snad ste sa aspon nepredbiehali a neohrozovali niekoho a seba.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
k3ksik
Zaslal: 08.08.2011, 12:18 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
Ja to beriem tak, ze to bolo ohlasenie sa. Aspon sa na nas prisli pozriet. Wink A nemyslim tym to nahle zastavenie kusok za kruhacom.Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Thomas
Zaslal: 08.08.2011, 12:27 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2009 Príspevky: 76 Bydlisko: Gbely 1996 Honda Civic
za kruhacom sme museli stat... isiel som prvy a v mojom pruhu stalo odstavene auto (Honda, aka nahoda Very Happy) a oproti isla nasa kolona Very Happy skoro dopravny kolaps Very Happy

_________________
It doesn't matter what you drive,
It's like you drive what you got
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
amer13
Zaslal: 08.08.2011, 12:37 Odpovedať s citátom
Založený: 02 august 2008 Príspevky: 1070 Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom 1998 Honda Civic
No tak dobrzdenie bolo fakt tesnee, skoro som oblizal keksika zozadu... fuu by ma drblo. Ale obiehacky neboli tusim ziadne. Ale najlepsi boli policajti nakonci akcie ked sa akoze schovali na parkovisku, stylom vypnute svetla a komar dotoho otvoril preludku a muzika naplno.

_________________
HONDA CIVIC EK3 stiebr.metla/ 1.5Vtec - Daily driven
HONDA CIVIC EJ9 zel.metla/ D14Z2 - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EK4 biela/ B16A2 - Weekend car ( EX )
HONDA CIVIC EK3 biela/1.5Vtec - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EJ9 biela/ K20a2 Funny car
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
k3ksik
Zaslal: 08.08.2011, 12:53 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
To dobrzdenie bolo ozaj na tesnotku. Sa mi normalne zadok zlepil.Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Thomas
Zaslal: 08.08.2011, 13:01 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2009 Príspevky: 76 Bydlisko: Gbely 1996 Honda Civic
kks, to som ani nevedel ze sa tam take nieco dialo... asi tam niekto nedaval pozor... mna sa snazil predbehnut bender na ceste z Gbelov na to parkovisko pred naftou... ale stacilo mu ukazat a zaradil sa poslusne spat Smile

_________________
It doesn't matter what you drive,
It's like you drive what you got
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bender3
Zaslal: 08.08.2011, 13:30 Odpovedať s citátom
Založený: 11 september 2010 Príspevky: 208 Bydlisko: Hlohovec 1998 Honda Civic
Thomas : SORRY za skoro obehnutie Wink , bol som prvykrat na HONDA MEATINGu a velmi sa nam pacilo z brachom a kočkami Smile . Mohlo by sa v buducnosti este nieco zorganizovat a vylepsit nejake tie DIPLOMy za BEST HONDA (staci obycajna A4 s napisom BEST HONDA a umiestnenim 1. , 2. , 3. alebo nieco podobne) . uz teraz sa tesime na videjko Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Thomas
Zaslal: 08.08.2011, 13:41 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2009 Príspevky: 76 Bydlisko: Gbely 1996 Honda Civic
Myslim ze po kladnom hodnoteni budeme tuto akciu robit kazdy rok Very Happy a diplomy urcite budu... tento rok sme necakali takuto ucast a uz vobec nie tolko peknych kuskov. takze do buducna sme pouceny ze jeden pohar nestaci Wink

_________________
It doesn't matter what you drive,
It's like you drive what you got
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
komar
Zaslal: 08.08.2011, 14:46 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
az na gumovanie v dedine a toho de**** na bordovom civicu 6g (SI-xxxxx) co skoro nevybral kruhac a pri obiehani prekazky na ceste skoro neostal na ceste, bola spanilka okej. Chcel som mu ist dat facku, ale podorzivo rychlo zdrhol z parkoviska - asi sa isiel zasa predvadzat...

ps: hudbu som nepustil z provokacie, ale DJ sa uz balil Smile


Naposledy upravil komar dňa 09.08.2011, 21:44, celkom upravené 1 krát.

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist