Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  KWBT - Jankov Vršok 6.-7.10

PuLo
Zaslal: 17.10.2007, 10:27 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
jooo vytvor Wink
na vychode najdem usek pre kondicne jazdy Very Happy

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 17.10.2007, 10:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Tomáš napísal:
Tak do tohoto by som siel. Mne je vlastne jedno ci by to bol vrch, kart alebo formula.
Sponzora by nebol az taky problem zohnat, kedze sa nejedná o vysoké platby.
No ziaden sponzor ti neda auto len tak. Ak by sme mali vlastne tak by to problem nebol.


never tomu ze to nie je vela... Bavil som sa o tom s Danom, jazdil sezonu rally. Presne cisla nepoviem, ale viem ze to bolo dost...

A ani KWBT nie je lacny spas. Aj ked je fakt, ze to stoji trochu menej.. Ked to beres vazne, za vikend v pohode stopis 10-15 litrov (startovne na 2 dni, benzin na presun, sliky, hotel, ...). kolko dielov ma KWBT?

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 10:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
matulo napísal:

never tomu ze to nie je vela... Bavil som sa o tom s Danom, jazdil sezonu rally. Presne cisla nepoviem, ale viem ze to bolo dost...

A ani KWBT nie je lacny spas. Aj ked je fakt, ze to stoji trochu menej.. Ked to beres vazne, za vikend v pohode stopis 10-15 litrov (startovne na 2 dni, benzin na presun, sliky, hotel, ...). kolko dielov ma KWBT?

tazka pravda, lacne to teda nie je v ziadnom pripade, treba sponzora, ale kto vie, medze sa nekladu, kludne podporim vznik nejakeho HK timu Smile

Tema "Racing" je vytvorena
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 17.10.2007, 11:39 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Takže ja budem na budúcu sezonu v každom prípade pretekat so svojim autom,kedže doma už dávam dokopy motor 1.6 ktorý bude "mierne" poladený Smile nad sponzoringom som uvažoval, ale zavazovat sa niekomu za dost velké prachy to asi nie je pre mna..ako tu už bolo povedané,víkend KWBT stojí 10-15tis.na Slovensku sa KWBT jazdí 5pretekov do roka,aspon tak to bolo tento rok..a idem kúpit 4x sliky 13" makkú zmes,na tých budem jazdit..aj s brzdami ešte musím niečo vyhútat Confused
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 17.10.2007, 11:42 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
morloq napísal:
MUGEN1 napísal:
Takže mám v garáži aspon jednu fotku mna z pretekov do vrchu Smile Wink

pekna, akcna, som ta v tej prilbe normalne nepoznal Very Happy
no jasné,pekná fotos Smile to fotil jeden výborný profi fotograf Lakáš Vician a ja mu za tú fotku touto cestou ďakujem Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 12:00 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
no jasné,pekná fotos Smile to fotil jeden výborný profi fotograf Lakáš Vician a ja mu za tú fotku touto cestou ďakujem Very Happy

ktore je priezvisko? Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 18.10.2007, 8:19 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
morloq napísal:
MUGEN1 napísal:
no jasné,pekná fotos Smile to fotil jeden výborný profi fotograf Lakáš Vician a ja mu za tú fotku touto cestou ďakujem Very Happy

ktore je priezvisko? Smile
sory,zle som to napísal..volá sa Lukáš Vician ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 18.10.2007, 8:20 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
inak niečo z kopcov je aj na www.autofan.sk a na www.badabing.sk Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PuLo
Zaslal: 18.10.2007, 8:38 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Vdaka za linky a inac zavinac, pekny clanok tuto: http://www.autofan.sk/motorsport/vrchy/kw-berg-trophy-2007---jankov-vasok-6--7-oktober-2007/

Po precitani som si povedal, ze tam jednoducho raz budem musiet zajst a pofandit ti lebo v takychto podmienkach zvladnut trat bez ujmy a este sa umiestnit, fakt klobuk dole Wink

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 18.10.2007, 19:34 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
PuLo napísal:
Vdaka za linky a inac zavinac, pekny clanok tuto: http://www.autofan.sk/motorsport/vrchy/kw-berg-trophy-2007---jankov-vasok-6--7-oktober-2007/

Po precitani som si povedal, ze tam jednoducho raz budem musiet zajst a pofandit ti lebo v takychto podmienkach zvladnut trat bez ujmy a este sa umiestnit, fakt klobuk dole Wink
no hej ráno sa riadne šmýkalo,bolo to dost tažké,ja som šiel každú zákrutu šmykom..hmm tá moja lahká Honda Confused v jednom vracáku som skoro trafil obrubník...ale aspon sú taký ako Ty čo si vedia aspon predstavit aké tažké je to pre toho čo tade ide hned ráno prvýkrát v živote,a nejde zrovna pomaly Very Happy nemám rád takých mudrlantov za zvodidlamy čo mudrujú že ako som vybral zákrutu aj ked 99% z nich v živote kopec nejazdili...ale čo už..takže dík Tebe za malú pochvalu.. Smile Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 18.10.2007, 23:07 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MUGEN1 napísal:
PuLo napísal:
Vdaka za linky a inac zavinac, pekny clanok tuto: http://www.autofan.sk/motorsport/vrchy/kw-berg-trophy-2007---jankov-vasok-6--7-oktober-2007/

Po precitani som si povedal, ze tam jednoducho raz budem musiet zajst a pofandit ti lebo v takychto podmienkach zvladnut trat bez ujmy a este sa umiestnit, fakt klobuk dole Wink
no hej ráno sa riadne šmýkalo,bolo to dost tažké,ja som šiel každú zákrutu šmykom..hmm tá moja lahká Honda Confused v jednom vracáku som skoro trafil obrubník...ale aspon sú taký ako Ty čo si vedia aspon predstavit aké tažké je to pre toho čo tade ide hned ráno prvýkrát v živote,a nejde zrovna pomaly Very Happy nemám rád takých mudrlantov za zvodidlamy čo mudrujú že ako som vybral zákrutu aj ked 99% z nich v živote kopec nejazdili...ale čo už..takže dík Tebe za malú pochvalu.. Smile Smile


...chvalime ta viaceri.. Smile .Pochvalu si zasluzis uz len za to ,ze si nasiel odvahu Smile.Drzim palce.

...za AutoFan jazdi aj kamarat,ma VTI,ale myslim,ze jazdi na Saxe VTS Smile ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 19.10.2007, 16:15 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Majo&Rado napísal:
MUGEN1 napísal:
PuLo napísal:
Vdaka za linky a inac zavinac, pekny clanok tuto: http://www.autofan.sk/motorsport/vrchy/kw-berg-trophy-2007---jankov-vasok-6--7-oktober-2007/

Po precitani som si povedal, ze tam jednoducho raz budem musiet zajst a pofandit ti lebo v takychto podmienkach zvladnut trat bez ujmy a este sa umiestnit, fakt klobuk dole Wink
no hej ráno sa riadne šmýkalo,bolo to dost tažké,ja som šiel každú zákrutu šmykom..hmm tá moja lahká Honda Confused v jednom vracáku som skoro trafil obrubník...ale aspon sú taký ako Ty čo si vedia aspon predstavit aké tažké je to pre toho čo tade ide hned ráno prvýkrát v živote,a nejde zrovna pomaly Very Happy nemám rád takých mudrlantov za zvodidlamy čo mudrujú že ako som vybral zákrutu aj ked 99% z nich v živote kopec nejazdili...ale čo už..takže dík Tebe za malú pochvalu.. Smile Smile


...chvalime ta viaceri.. Smile .Pochvalu si zasluzis uz len za to ,ze si nasiel odvahu Smile.Drzim palce.

...za AutoFan jazdi aj kamarat,ma VTI,ale myslim,ze jazdi na Saxe VTS Smile ...
viem ktorý..volá sa Čambal,jazdí na VTS-ku..tento rok jazdil asi včetky kopce..je už skúsenejší..a inak dík Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 19.10.2007, 19:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Nie,nie,tento jazdi menej a vola sa Milan Gaborik Smile.Ich rodina je fanaticka do Hond...maju asi 5 hond doma Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 20.10.2007, 17:22 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
viem ktorý,má na saxe takú oranžovú farbu myslím
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Forgi 77
Zaslal: 20.10.2007, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2007 Príspevky: 30 Bydlisko: Trenčín
Po velmi dlhej dobe som tu opet. A pozerám skvelá téma. Na Jankovom Vršku som bol. Mal som možnost vydiet a porovnat. Mugen klobúk dole za odvahu. Vrch ukáže čo je v aute a vo vodičovi. Dialnica a hlavná cesta len víkon auta. Tento rok som bol na majstrovstvách na Ecce homo Šternberg ako VIP host. Na budúci mám prislúbené ako doprovodné vozidlo s možnostou ako predjazdec na prezentáciu. Tam sa uvidí či vomne vobec niečo je alebo je to len takí sen. Pre amatérov je KW BERG TROPHY lacná alternetíva pretekania aj ked to stojí dáke peniažky. Stále lacnejšie ako si spravit kurz a zaplatit licenciu na preteky do vrchu alebo okruhy alebo rallí atd.Potom to stojí podstatne viac. Takže treba to skúsit ako mugen. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist