Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  30.10.2011 LucasOil RW day 5 Slovakiaring + HondaClub zraz

M&R
Zaslal: 22.09.2011, 22:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Brano,toto som uz vysvetloval desiatkam ludi na inych forach,od teba som takuto stupiditu necakal,prave od teba.... uz takto jazdime treti krat a mame s tym len pozitivne skusenosti,ta hodina nie je na to aby si tam bol celu hodinu,mozes,ale nemusis,ked si na dovolenke a mas svedske stoly tak tiez nezozeres vsetko...ale chapem,si bezny slovak...


Hodinovky su na to aby si si mohol ist dole kedy chces vychladit,mozes ist dole kedy chces,das si par ostrych kol a ides vychladit,stane sa nehoda a nemusis kruzit za safety ,,ale ides dole,je tam viac aut ides dole ,nezabija sa cas kedy sa stahuju a striedaju auta po pol hodine a v konecnom dosledku jazdis viac cisteho casu a kvalitnejsie ako ked su polhodiny,vyhovuje to viac aj amaterom,nie su tak v strese a aj profikom,ktori chodia dole menit nastavenia,pocitac,pneu a neviem co este...pisem to,lebo je to fakt .A hlavne viac cisteho casu na drahe a je to najlacnejsie .

A hlavne zavod nebude na hodinu,ale na 3 kola,bude len poobede ,kazda skupina bude mat vyhradenu pol hodinu tusim 3-4 jazdy ,ked sa dojazdi zavod tak bude zase free ride.Nieco ako na Time Atacku.

Harmonogram prinesieme neskorsie ked ho schvalia a Brano,uz si u nas jazdil ked sme mali hodinovky Wink na Honde S2000 turbo Very Happy tak uz vobec nechapem co ti zase vcely uleteli....
------------------------------------------------------------------------------
Tu je to vysvetlene podrobnejsie na JDM fore.

MajoHclubSK napísal:
Peca napísal:
Chápu to správně že jízdy trvají pro danou skupinu vždy HODINU? To vám přeskočilo? Se tam půlka aut rozpadne a druhá začne bourat kvůli únavě řidičů...


Fu,silne slova na to,ze si to nezazil.

Chapes to spravne a vysvetlujeme to stale,treba si to prist vyskusat.Vsetci amateri a profesionali,zavodne teamy ktori boli na nasej poslednej akcii si to vychvalili,ze nikde si tak dobre nezajazdili.A to hovorim o ludoch co maju aj specialy z Rakuska,Slovinska,Nemecka,Madarska...Na forach sme to uz vela krat rozoberali.

Kedze doobeda odchadzam na ring uz skusim to vysvetlit v skratke.

Ide o to,ze ta hodina v danej skupine je moznost jazdit,nie tam byt nasilu.Viem,ze sme minimalne my Slovaci narod "ak sa da tak sa prezerem",ale ako myslim aj ty vies treba jazdit s rozumom.

Mozes ist na drahu kedy chces,ist dole kedy chces v ramci tej hodiny.Na zaciatka sa nemusis tlacit kym sa to trosku rozostupi.Pockas par minut .
Vacsinou skuseni jazdci jazdia 15 minut potom par minut idu dole vychladit.. a znovu priebezne na drahu a toto sa opakuje pocas celej hodiny,sranda je v tom aj ,ze ak sa na drahe nieco stane tak nemusite bezcielne kruzit sa safety carom,ale mozete ist dole vychladit,nastavit,vymenit jazdca,zobrat niekoho sa previest,prehodit gumy,vymenit auto,na zachod..a ja neviem este co a znovu na trat.Popripade pockat v pitline na niekoho za kym chces ist a snazit sa ho predbehnut,dobehnut.

Dalsie caro je v tom,ze je odburane stale stahovanie skupin po 20 minutach a vyjazd dalsej skupiny a zavadzacie kolo a to dokola takze vsetci zucastneni nasej poslednej akcie hovorili ,ze si zajazdia rozumne omnoho viacej cisteho efektivneho casu ako pri klasickom striedani po 20-25 minutach kde ked sa nieco vaznejsie stane na trati po prvych 15 min tak 10 min kruzite za safety carom ,alebo uz idete dole lebo to nestihnu odpratat.U nas mozete zatial chladit,oddychovat.
Viem,ze ked budes chciet si najdes plno nezmyslov preco to nefunguje,ale opak je pravdou.

Ze sme sa nezblaznili a polka aut sa nerozpadla a druha polka nezaspala od unavy dokazuju aj fotky a linky na videa z poslednej akcie.

http://www.facebook.com/album.php?aid=53827&id=1540509431

http://www.topspeed.sk/fotogaleria-racing-wheels-day-ii.html#komenty
http://www.topspeed.sk/racingwheels-day2-kratky-report.html?PHPSESSID=7c8fbc56cf2491e5d1ea4fbe014e7d8f
http://picasaweb.google.com/skreyn/RacingWheelsDayIICanonEOS500D#
http://www.facebook.com/album.php?aid=2041345&id=1028497289&ref=mf
http://pokec.azet.sk/patrik000888/fotoalbumy?i9=1c0f5024a953#/patrik000888/fotoalbumy/my-life/ft-368155100
http://s1030.photobucket.com/albums/y365/vladiss1/Slovakiaring%20RW2/

Slovakiaring 10.4.2010 - Lotus Elise S vs Renault Megane RS
http://www.youtube.com/watch?v=a4LabQahfjQ

Slovakiaring 10.4.2010 - Some nice cars on track
http://www.youtube.com/watch?v=OgDjfC8LkaA

Slovakiaring 10.4.2010 - Lotus Elise S vs Porsche Cayman S
http://www.youtube.com/watch?v=Y50FB5wi8A4

...a vela dalsich fotiek,videi,linkov...vidis tam niekde rozpadnute a vyburane auta?Az na blbca na seate ktory chcel po 900m rovinke vonkajskom obiehat lambo a ferrari... v prudkej zakrute a cudoval sa co oni brzdia ked mu usli na rovinke(preletel komplet vybehovu zonu do vonkajsieho oplotenia) tak bolo minimalny pocet kolizii.Skor to cele prispelo k neskutocnej pohode,kludu a efektivnosti.




Peca napísal:
Ha! Sypu si popel na hlavu, dnes to byla naprosto luxusní akce!
Pokud bych měl zhodnotit v bodech, tak před jízdou:
+ bezproblémová registrace bez čekání
+možnost zakoupit jízdu jen na hodinu
+možnost zapůjčení helmy
++++transpondér, čili časomíra v ceně, včetně vytisknutých výsledků s uvedenými splittimes!
+i když jsme byli jen dva, tak jsme dostali školení, stručné ale vyčerpávající, tohle by měla být všude samozřejmostí (viz Most), bez školení nedostane řidič pásku, bez pásky nejede!
-o možnosti zakoupit hodinovou jízdu mohlo být info předem

Během jízdy:
+komisaři, vlajky bez výhrad
+co jsem si všiml tak u nepojízdných aut byli do pár minut komisaři a zajistili odtah
+minimum "střelců" Wink
+počasí Smile
-viděl jsem že hodně spolujezdců nemělo helmu, u řidičů je povinná, nějak nechápu proč se to rozlišuje

Celkově na jedničku. Díky za výbornou akci, za ten rok jste to neskutečně vychytali, klobouk dolů :smt023

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Branislav
Zaslal: 28.09.2011, 12:17 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
hehe az teraz som si to precital Very Happy Majo ,ved to mal byt vtip s tou hodinovkou aj s loozerskou strategiou prejst ciel so stratou skoro vsetkych kol ;D Very Happy a toto si ma teraz urazil s beznym slovakom Very Happy Very Happy alebo som tak dobre zapadol? Very Happy
Inac svedske stoly ,to neni zly napad tam take niecom mat ,katering asi nebude co?
A tri kola? to je sice malo ale postacuje.
Cize kedy prihlasovaci formular ,kategorie a cena a ide sa Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 28.09.2011, 12:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kava a pitie bude zadarmo,nestaci? Very Happy aj tak budeme v strate kvoli cene.

Registracia a formular bude od 1.10. Wink .

Este chcem zdoraznit,ze netreba mat preukaz,skolenie Slovakiaringom ani nikym inym,staci sa zucastnit rozpravy pred jazdou v urcenom termine !.

Rozpis pripojim v noci ked bude viac casu.

Kto to chce vyskusat asi lacnejsiu a jednoduchsiu moznost nenajde .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
amer13
Zaslal: 28.09.2011, 22:19 Odpovedať s citátom
Založený: 02 august 2008 Príspevky: 1070 Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom 1998 Honda Civic
To mimoriadne vstupne bude +/-.

_________________
HONDA CIVIC EK3 stiebr.metla/ 1.5Vtec - Daily driven
HONDA CIVIC EJ9 zel.metla/ D14Z2 - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EK4 biela/ B16A2 - Weekend car ( EX )
HONDA CIVIC EK3 biela/1.5Vtec - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EJ9 biela/ K20a2 Funny car
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 28.09.2011, 22:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Predbezne ceny :

Cely den(4hod.jazdenia v jednej skupine) 99 eur v predpredaji.
Pol dna (2 hodiny jazdenia v jednej skupine ) 60 eur v predpredaji.

Ak bude volne tak sa bude dat kupit na mieste aj hodinovu jazdu a polhodinovu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JRD McLAREN
Zaslal: 29.09.2011, 21:58 Odpovedať s citátom
Založený: 23 marec 2011 Príspevky: 160 Bydlisko: Mexico City
...kua ked moj crep tam onehda vydrzal kruzit 53min. v kuse .... Mr. Green
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 29.09.2011, 22:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
tak snad to to prides znova ukazat hondakom Very Happy

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marceloo
Zaslal: 29.09.2011, 23:01 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
Dufam, ze mate pocasie vybavene, nieze sa dotrepeme z KE a bude prsat, too si potom niekto odnesie Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 29.09.2011, 23:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ak neprinesiete zle pocasie od vas Wink .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marceloo
Zaslal: 29.09.2011, 23:23 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
ale kdezee, my tu mame pekne Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
JRD McLAREN
Zaslal: 30.09.2011, 18:30 Odpovedať s citátom
Založený: 23 marec 2011 Príspevky: 160 Bydlisko: Mexico City
M&R napísal:
tak snad to to prides znova ukazat hondakom Very Happy

no ja neviem.. asi nedojdem.. mam hrdzave ramienka na stieracoch,
lupe sa mi lak zo soferovej klucky, vyskakuje ramik od mlhovky...

o zasekavajucej sa antene ani nehovoriac...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 02.10.2011, 21:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Hladame fotografa(aj viacerych),ktory by aj pre nas spravil fotky,bude moct aj tam kde ostatni nie.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 04.10.2011, 23:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Registracia spustena...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Branislav
Zaslal: 05.10.2011, 8:41 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
Majo trocha som to ulahcil klikacom Very Happy

Registracia

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 05.10.2011, 8:57 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
do kedy je potrebne zaregistrovat sa?
chcem ist, ale zatial stale nemam dokoncene auto a to ho chcem predtym este zabehnut a vyskusat ci vsetko v pohode Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist