Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  AUTOSLALOM 2012

Branislav
Zaslal: 05.01.2012, 22:49 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
teraz rozmyslam ,ze ktore tri slecny jazdia na hondach Very Happy Very Happy (myslim stalice)

Teraz ma napada ,ze idealne to spravit na polovicu sezony ,kedze cez prazdniny(alebo po) by bolo mozna hondaclub zraz ,ze by sa to tam ,kedze tam bude vela vela hondakov , ale to je len navrh .. Kedze slalom konci v polovici novembra.

Tak a dufam ,ze bude viac hondaslalomarov..

LastV8: ako poviem ti tak ,ze okruhy su oproti slalomu nuda. neboj chyti ta to Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vticko
Zaslal: 06.01.2012, 17:52 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
brano, na slalome nicis viaz podvozok a gumy, na okruhu nervy a brzdy Very Happy no a tri babske hondy? Very Happy no problemo Very Happy tvoja, moja a momo Very Happy a verim ze sa este nejake pridaju Wink par krat tam boli dableri chalan s babu na zltom vti. Mimo to, vyhlasit vysledky v polke sutaze je take, ze hadajte, kolko lsd sme si slahli Very Happy darcek potesi aj na vianoce Very Happy a verim tomu, ze ked sa dohodneme s marosom, tak ze nebude mat vyhrady aby sa hondacup vyhlasil na konci sezony na zaverecnom vyhlaseni vysledkov slalomu tak, ako to bolo aj v sezone 2011 v K1 arene v BA. Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Branislav
Zaslal: 06.01.2012, 19:37 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
trochu ta poupravim ,lebo mam vyhrady v par bodoch Very Happy
na okruhu niciz gumy ako svina ,aspon ja urcite (hlavne ked to auto chce chodit dverami napred) . Na slalome mav este aj vacsiu konkurenciu a si priamov diani . Zavazna pripomienka : Aku moju sakra? ked myslis dablerku ok ,ale moja neni Very Happy
A hovoril som stalice ,to ze tam par krat boli neake dablerky ,vid scorpiho draha a par dalsich (dokopy len 5 dievcat za minulu sezonu /// z toho 3 v top 5 medzi Damamy)

Proste ak sa zadari tak sa tesim na tuto sezonu ,konecne budem troch konkurencne schopny ,juchu juchu Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
scorpi4
Zaslal: 06.01.2012, 23:07 Odpovedať s citátom
Založený: 13 jún 2011 Príspevky: 184 Bydlisko: Trnava
dakujem, ze ste si na nu spomenuli... Laughing

buducu sezonu bude jazdit viac...vyrazne...teraz tvrdo trenuje otocky na rucnej, a rovnako powerslide.... Very Happy

a rovnako chce skusit rally slalomy a rally sprinty tuto za kopcom, na morave...tiez sa mi to velmi pacilo popravde...som to skusil, normalne parada..len musim kupit sadu pneu len na to... Confused

_________________
Honda Civic 6G, 1,4i, 55kW (bez restriktoru cosi viac), rv. 96
Honda Accord CG, 2,0i, 108 kW, rv. 99
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aapalo
Zaslal: 06.01.2012, 23:32 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Momo nie je istá či bude jazdiť slalom na honde na budúcu sezónu....Ale drag určite ano...

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vticko
Zaslal: 08.01.2012, 17:17 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
pali, skoda.. momo mala jedina sancu postrasit tam tie upravene saxa..

brano, sak dablerky som myslel Very Happy kilometer na okruhu tak neznicis gumy ako na kilometrovom slalome Very Happy ale viem ako to myslis Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Branislav
Zaslal: 08.01.2012, 18:19 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
no ked si zoberiem ,ze skring je skoro sama rovinka a len male mnozstvo zakrut a technickych pasazi ,tak urcite viac zoderies gumy pri prebrzdeni z vysokych rychlosti a v zakrutach ako na ringu , lenze obuj makke na ring a obuj na slalom , kde sa ti skorej zoderu? ano ano je vela faktorov a moze to byt variabilne od vela faktorov... Zaver: ked chces byt dobry zoderies gumy tak ci tak Very Happy

no ako tiez pravda ,tie saxa ma dost stvu ,lebo asi len tie boli v specialoch na slikoch a zvysok so seriovkami ,toto jedine sa mi nepaci v damskej kategorii ,ale v podstate mi je to jedno ,lebo minule sezony som s tym musel zit ja Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vticko
Zaslal: 09.01.2012, 15:18 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
je to tak s tymi specialmi, sak to saxo s tym hevlandom s tou babou tam da nasim babam na hondach 5 sekund po prvy kuzel od startu a kazdu rovinku kde to zrychli a pritom zatacku moze ist pomalsie naistotu.. kua, sak to saxo tam radilo petku kde nase baby dotacali dvojky.. Rolling Eyes ale co na robis.. verim tomu keby dam mladej vti a vyhadzem to do prazdna a dam makrolony a laminat, tak by minimalne to cervene saxo nejak spravila, ale luciu uz ja davam dole LTT.. tam by to moja nedala, pocitam ze jedine momo by s nou vedela pocvicit, ale musela by mat konkurencie schopne auto, co nemala.. skoda..

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
adrians
Zaslal: 10.01.2012, 21:38 Odpovedať s citátom
Založený: 24 január 2011 Príspevky: 26 Bydlisko: Slovakia 2007 Honda Civic
tak ako teda? ja tiez planujem vacsinu slalomov tento rok..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 10.01.2012, 22:14 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Dokelu... Very Happy Dalsia Type R do mojej kategorie:)
Inac to vyhlasenie prvych troch miest v HondaClub Cupe popri vyhlasovani vysledkov autoslalomu by sa dalo dohodnut s Marosom.Ale to by trebalo zabezpecit aspon neake male pohare.Neviem ako to je financne narocne.Vsak daj vedet Majo,ci by vedel HC taketo nieco prefinancovat...

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 10.01.2012, 22:18 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
alebo pohare nechajte tak a dajte si az ked skonci slalom nejaky mega pohar co stoji zato Smile nech to neni tragikomedia jak na dragoch ze za preve miesto celkovo je mensi pohar ako v madarsku za tretie miesto Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 10.01.2012, 22:27 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Len kto bude chodit na kazde vyhlasovanie?Kto to vybavi?Da vyrobit?
HC vie nieco zafinancovat,spravit nejake poukazky na nakup H dielov ako ceny,zlavy a podobne,nie je problem,len niekto musi vymysliet koncepciu,riesit to,vybavit to.Niekto seriozny na koho sa da spolahnut .
Ja som skor za vyhlasenie po ..s tym,ze by sme spravili nejake ceny aj len zucastnenym.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 10.01.2012, 23:44 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
O.K...tak pome to vymyslet.
Vyhlasenie naj jazdcov (resp. vsetky umiestnenia) by bolo na konci sezony po vsetkych pretekoch v danom roku.
Budeme vychadzat z vyhodnocovacieho systemu co ma autoslalom,teda vychadzat z ich majstrakovej tabulky,alebo si vytvorime vlastne pravidla?
Bude sa robit celkove hodnotenie,alebo po triedach?
Bude do HC CUPu zaradena kazda zucasnena Honda,alebo len clenovia HC?
Ked napr. len clenovia,tak bude tam zaradeny automaticky kazdy HC slalomar,alebo sa bude musiet regnut tu na stranke ze ide jazdit?(Ja by som bol za to aby sa registracka na kazdy slalom urobila tu,jednak aby sme vedeli priradit meno jazdca k nicku a jednak aby sme vedeli ci jazdec ma vobec zajujem zucasnit sa HC CUPu)
A dalej by to chcelo cloveka,ktory by to sledoval a pribezne vyhodnocoval(niekto ,kto ma na to cas...dobrovolnici?)
A este sa urcite vynory par otazok....

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.01.2012, 0:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Dobrovolnik sa uz nasiel...ty Very Happy

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 11.01.2012, 11:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Podla mna:
Pravidla a poradie prebrat od Autoslalomu. Hodnotit dohromady vsetky Hondy, ci uz je alebo nieje HC, kludne aj Cechov. Keby to ma byt rozdelene na triedy, tak to je nezaujimave. Navyse sa relativne vieme ponahanat, ci uz ide o VTi, Type-R, alebo vykuchanu SOHC c4g. Jedine, ze by mali 3 nemenovane oturbene Hondy svoju vlastnu kategoriu, kedze tam je to o niecom inom...
Ocenovanie az na konci sezony, zapocitat bud vsetky preteky a napr. 3-4 najslabsie vysledky skrtat, alebo to spravit regionalne a pocitat iba "zapadne" preteky a skrtat napr. 2.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 20
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist