Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  AUTOSLALOM 2012

piotir
Zaslal: 11.01.2012, 11:52 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2008 Príspevky: 725 Bydlisko: bratislava 1999 Honda Civic
Very Happy hej hou lec gou a jako nedalo by sa uvazovat nad takym dacim aspon tak okrajovo nad aspon dvoma kategoriami ze jedna v ktorej by boli slabsie a v tej druhej silnejsie auta lebo taky napriklad ja zo 75chciplimi konikmi tazko budem nahanat daco oturbene Very Happy to ja len tak na margotku veci

_________________
hakúúúna ma taata
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
vticko
Zaslal: 11.01.2012, 12:14 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
gratulujem alesovi k vsetkym rekordom trate v roku 2012 a rovno aj k titulu najrychlejsieho jazdca z pomedzi hondic zaroven Laughing

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 11.01.2012, 15:09 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
vticko napísal:
gratulujem alesovi k vsetkym rekordom trate v roku 2012 a rovno aj k titulu najrychlejsieho jazdca z pomedzi hondic zaroven Laughing


vsetko je otvorene, kym neprejde posledne auto cielom Very Happy

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 11.01.2012, 16:53 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
alebo to spravit regionalne a pocitat iba "zapadne" preteky a skrtat napr.2.

nerozumiem jazyku tvojho kmeňa Question

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 11.01.2012, 22:24 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
tato ma pravdu regionalne je to kravina. Celoslovensky a môj názor že keď to má byť HC-SKcup, tak len slovenské hondice. či si mal na mysli keď si čechov spomenul, Európsky HondaClub cup? Laughing Aleš dúfam že aspoň to pivo zobereš keď si už vyhral nech si vtičko má s kým štrngnúť Wink

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 12.01.2012, 12:12 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Ide o to, ze slalom ma nejaku "zapadnu" komunitu a teraz ide aj na vychod. Tomu akoze regionu zapad sa v AS majstraku budu spocitavat iba body z 10 pretekov na zapade (SKring, PN, TN, Trebatice) a vychodnarom body zo 6 pretekov, co sa pojdu na vychode. Teda tak som to pochopil. Tym padom sa da ocakavat, ze vychod a zapad budu mat uplne odlisne startovne pole. Teda s rozdielom Levicanov, ti to maju skoro rovnako daleko aj tam, aj tam ... Very Happy Very Happy Very Happy
No a bolo by asi trocha odveci, keby sa na 10 zapadnych pretekoch bije medzi sebou 15-20 jazdcov o kazdy bod, ktori na vychod nepocestuju (BA-Svidnik=500km) a na vychode sa budu pasovat 2 Hondy, ktore si podelia body za prve 2 miesta a na konci roka mozno budu mat viac bodov za ucast, ako vacsina z tych 15-20 jazdcov, co sa na zapade nahanali za kazdou desatinkou.
Vzdy som bol za regionalne zavodenie. Pochopili to aj Cesi, ktori robia Rallyslalom v okoli Zlina, ci Edda a Triola Cup. Rovnako poloprofi KW-Berg malo diviziu East a West. Rovnako to pochopil ASMaros, ked rozdelili AS na diviziu Z a V, zatial to nepochopili iba TDC a na kvalite je to poznat.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 12.01.2012, 18:23 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Tomas,je mi to jedno koľko aut bude štartovať na západe,koľko na východe a koľko západniarov príde na východ a koľko východniarov na západ,ale podľa toho čo si napísal si jednoducho východniarov odpálkoval.Netrúfam si ani len tipnúť koľko hond sa na východe autoslalomu zúčastní a či vôbec sa niekto nájde aspoň na jeden pretek.Ako sám píšeš na západe je nejaká slalomárska komunita ,ktorej každý člen už má niečo odjazdené a bojíš sa nejakých východniarskych začiatočníkov Wink
Jeden sa tu na východe predsa len nájde,ktorý dokáže celkom slušne zajazdiť,ale ten s najväčšou pravdepodobnosťou na nejaký Honda Cup kašle a mám pocit že nie je regnutý ani na fore Wink

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 12.01.2012, 18:30 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
podla mna, ked uz mame robit cup ako club, taj jednoznacne len z ludi ktory aj v klube su...takze ostatne hondy sa skrtaju...
robime tuto iniciatyvu vac koli sebe a nie koli znacke honda ktora sa na to moze vykaslat...takze by som asi celorocne spravil 4 kategorie a podla skoro nasich praviel ludom z HC prideloval body za umiestnenie...
kategorie by som dal cca ako AS az na to ze ziadne specialy...jednoducho do 1.4, do 1.6, do 2.0 a nad 2.0 +oturbene potvory
otazka je ci sa zapocitavat budu ludia z HC co jazdia len na honde alebo stary hondaci co uz vymenili H za nieco ine...napr ja ako hondak pojdem slalom na fabke tak pocitam sa aj aj alebo uz nie lebo nemam H...co ked aj clovek co ma Hcko bude mat moznost ist s niecim lepsim v tej istej kategorii???napr laci nezobere zlteho turbo kanarika ale dojde prevetrat audinu...
a potom uz je to jednoduche...v danej kategorii prvy hondak lapy 5 bodov, druhy 4 a tak dalej... na konci sezony v novembri sa body spocitaju a vysledky by boli jasne...v decembri sa spravi krcmovica a vyhlasenie vysledkov... ci problem???

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
tomas311
Zaslal: 12.01.2012, 20:22 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
tatoHP: skor ako odpalkovat vychod som mal na mysli 2 divizie Z a V, tak ako to bude vlastne aj v AS. Samozrejme bude zalezat aj na pocte startujucich, nech sa napr. HC Cup div. V nerobi pre 2 ludi.
pa1ec: ked das HC Cup pre vsetkych ludi regnutych na fore, aj pre tych bez Hondy a nebodaj by sa podarilo vybavit nejake ceny, tak sa moze lahko stat, ze sa sem regnu vsetci slalomari Very Happy Very Happy Very Happy
Zase by ale nemuselo byt odveci, spravit Cup iba pre registrovnanych, pretoze by sa mohlo podarit na forum pritiahnut dalsich ludi, ktori by sa museli registrovat a sledovali by pravidla a vysledky tu na fore.
No ale 5 kategorii, neviem, neviem ... to je dost. Radsej spravme 2 kategorie: SA - Ales, SO - Ostatni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 12.01.2012, 20:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Zapocitavat by sa malgq vsetky zavody kazdeho kto bude zavodit na honde a je tu registrovany,ked to ma byt hondaclub cup,ak to ma byt honda cup tak kazdu hondu,ale potom by sa to malo riesit s vyrobcom aut .Skusme aj spolu nieco spravit a nie naopak.Kto absolvuje menej zavodov jeho chyba,tu ide aj o ucast,mali by sme sa s vychodom spajat,nie naopak,mozno regionalita je dobra na zavodoch,neviem,nezda sa mi to,ale nam ide o spojenie vsetkych zo Slovenska.Snad sa najde niekto kto sa do toho pusti a bude bojovat.Alesa,Brana a dalsie turba by som nebodoval,aj tak nestoja o nejake nase bodovanie a ceny.


Naposledy upravil M&R dňa 12.01.2012, 20:38, celkom upravené 1 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 12.01.2012, 20:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Jaj boa s...r na divizie,na východe aj tak nik nebude jazdiť,max.tak dvaja,ja a syn Very Happy
edit:šak dôjdite aj navýchod kua,Aleš tu bol v PO a nenadával,trať je v jednom úseku hooodne rýchla a v druhom technická,vo Svidníku som nebol na slalom,neviem posúdiť,ale letisko je dosť široké a dlhé,po slalome môže byť aj krčmovica Wink

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
scorpi4
Zaslal: 12.01.2012, 21:30 Odpovedať s citátom
Založený: 13 jún 2011 Príspevky: 184 Bydlisko: Trnava
svidnik je uzasna a rychla trat...urcite pojdem jazdit aspon dva slalomy aj na vychod...a jeden z toho bude isto aj svidnik...

k tomu cupu len tolko, ze si myslim, ze by sa mali pocitat len hondy , a ci sa budu pocitat aj ludia mimo fora alebo nie, to uz necham na tych, co sa do toho pustia..

_________________
Honda Civic 6G, 1,4i, 55kW (bez restriktoru cosi viac), rv. 96
Honda Accord CG, 2,0i, 108 kW, rv. 99
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vticko
Zaslal: 13.01.2012, 18:55 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
semir, rob si prcu z plasteliny a nie so mna Laughing tento rok sa mi komplikuje horsie jak zle a maximalne vam hondakom asi pojdem gumy cistit pred startom Surprised ale myslim ze by to mali byt hondaklubaci zo slovenska a na hondach a vyhodnotenie by som spravil na konci roka Wink kategorie tak ako su v AS. Wink tot moj skromny nazor Cool

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 13.01.2012, 20:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Suhlasim co si napisal.

Robte si srandu z plasteliny nie z Vticka Wink .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 15.01.2012, 15:53 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Vsak by som aj rad dobehol na vychod na slalom, len to je dost komplikovane prejst 2x400 km s autom, co ma vyfuk 5 cm od cesty a zastavi ho uplne kazdy policajt, co ho zbada. Confused jedine, ze nahovorim Vticka a odveze ma tam za traktorom. Very Happy

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 20
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist