Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  AUTOSLALOM 2012

M&R
Zaslal: 15.01.2012, 16:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Tak,ale kto ti za to moze,ze mas taky vyfuk Wink ,jedine ,ze ti to prida kone potom to asi ma pre teba zmysel Very Happy .
Special vyfuk ma specialny vykon Very Happy ,ale potom treba vozik na ten strasny vyfukovy vykon.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 16.01.2012, 13:00 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
... specialne cinske zvody Very Happy

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 16.01.2012, 20:10 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
vtičko: neblázni šak som si chcel s tebou dať,aj tak len stále sľubuješ Very Happy a čo sa ti zase skomplikovalo? môžeš SS alebo FB ak nechceš tu riešiť.
TatoHP: raz som tú ,,krčmovicu´´ zažil vo Svidníku ak sa pamätáš a do utorka mi bolo zle ešte Very Happy už by som to asi neriskol s vami Very Happy

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 16.01.2012, 21:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Semir,nevyhováraj sa na nás Very Happy

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
emrik
Zaslal: 17.01.2012, 16:01 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 51 Bydlisko: 906team 2005 Honda S2000
vticko napísal:
gratulujem alesovi k vsetkym rekordom trate v roku 2012 a rovno aj k titulu najrychlejsieho jazdca z pomedzi hondic zaroven Laughing


nerobte si stres Smile . Rad postupim pohar dalej ak by sa mi malo zadarit .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 18.01.2012, 13:24 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
preco by si to robil? Wink ja osobne som tvoj fanusik a tesima ze aspon nejaka S2K to tam vysvetluje tym specialom Twisted Evil Si hondak jak sa patri a vynikajuci pilot zaroven, tak to budes mat zasluzene Wink Drzim palce Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 13.02.2012, 15:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
sorry za offtopic: jazdci, vyzyvam vas k samoprezentacii:
jazdci "HondaClub Racing Team" http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=130127#130127
...popiste trosku seba, trosku to mozno koliduje so showroomom, ale tento topics je skorej, aby sme vedeli sa identifikovat na pretekoch a nejak si pomahat a podporovat sa...

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Branislav
Zaslal: 13.02.2012, 16:40 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
no tak toto neviem ci prezijeme tu Very Happy takyto offtopic Very Happy

No ale spat k teme o necele tri tyzdne sa vidime Very Happy (na wintercare znova ) Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
adrians
Zaslal: 16.02.2012, 10:44 Odpovedať s citátom
Založený: 24 január 2011 Príspevky: 26 Bydlisko: Slovakia 2007 Honda Civic
mno tak ako teda? urcite by to amlo byt len pre zucastnene hondy v zmysle "ked chces jazdit hondaclub cup, tak ho jazdi na honde". mal by to byt urcite HondaClub Cup, kym to nezasponzoruje SK honda ako importer, tak naco im robi zbytocnu reklamu.
Dalsia vec, co sa tak stat medialnym partnerom AS, tak ako je Swift Club? neviem co to vsetko obnasa, ale zistit to neni problem. To by dodalo HondaClub Cup-u nejake "renome". Otazka je, ci by to bolo len pre registrovanych clenov hondaklubu, alebo pre vsetky hondy automaticky. ak len pre reg clenov, tak to bude o dost menej ludi, lebo nemyslim ze vsetky tie typery a s2000ky su tu regnute. skor by som to fakt spravil otvorene pre vsetky hondy (ten kto bude jazdit hondou a dozvie sa ze sutazi aj v nejakom HondaClub Cup-e tak sa sem pride minimalne pozriet a pravdepodobne sa aj regne Wink. sucet bodov rovnaky ako AS, akurat sa z poradia vyhadzu vsetky ne-hondy a ostanu len kvalitne auta :DDD ceny by sa rozdavali az na konci sezony pre naj 3 jazdcov v kategoriach. tam by mohli byt aj hodnotnejsie. a mozno by sa podaril aj nejaky sponzoring od importera hondy, keby sa HondaClub Cup dobre spropagoval Wink. a ak nie, tak by sa spravila nejak zbierka jazdcov (nejaky bank) a z toho by sa zaplatili cena na konci sezony. takze?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 16.02.2012, 12:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Mne sa paci skoro vsetko co si napisal,ale tu je ten problem,ze kym sa rozhybeme,niekto sa do toho pusti tak je po sezone,minimalne jednej Very Happy
HondaClub moze nieco zasponzorovat,ale cele to vybavit,riesit musi nam niekto pomoct.
Last?Nechce sa ti do toho pustit?Alebo niekto iny?Viaceri..

ytvorime nejaky"stab",nejaku pracovnu temu,hmm?

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Branislav
Zaslal: 16.02.2012, 13:04 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
adrians napísal:
lebo nemyslim ze vsetky tie typery a s2000ky su tu regnute.


No toto pobavilo Very Happy zhodou okolkosni sa tu ziaden z nich nebude registrovat (uz druhy krat) Very Happy

No ale tiez pravda ,ked sa to rozhybe... A ja neviem ci budem mat tuto sezonu cas na taketo veci administrativno/vybavoacie.
Ale uz sa nam to blizi ,uz len dva tyzdne Very Happy

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
adrians
Zaslal: 17.02.2012, 9:30 Odpovedať s citátom
Založený: 24 január 2011 Príspevky: 26 Bydlisko: Slovakia 2007 Honda Civic
ok, vieme dat dokopy/spisat co to vsetko bude obnasat?
zatial ma napada toto:

1. Navrhnut oficialny nazov cup-u: myslim ze "HondaClub Cup" moze byt. Pripadne "HondaClub AutoSlalom Cup", aj ked to prve mi pride lepsie.

2. zadefinovat podmienky ucasti a bodovanie: ucast - kazdy jazdec na vozidle znacky Honda, ktory sa zucastni aspon jedneho preteku AS bude zaradeny do vyhodnotenia na zaklade ziskanych bodov v klasifikacii AS. Cize spravime niekde priebezny rebrice, ktory sa bude po kazdych pretekoch updatova podla vysledkov v AS (zoberu sa vysledky z AS, vyhadzu sa nehondy, a mame nasu vysledkovu listinu).

3. zistit u marosa z AS ako je to s tym medialnym partnerstvom HC v AS, co to vsetko obasa, ci za to chcu nejake prachy, atd. predpokladam ze by to bolo len uverejnovanie nejakej propagacie AS na strankach HC. to by bolo hadam aj schodne, co vy na to admini?

4. ceny: mno, toto je asi naproblematickejsia cast, kedze by to zahrnalo financie. asi by stacili 3 pohare (pre vyhodnotenie na konci sezony) pre kazdu kategoriu (su 4 zakladne kategorie S1, S2, S3, S4, potom SS2 a SS3, no a potom D-damy, a J-juniori). Urcite by mali byt zahrnute S1-S4 a asi aj SS2 a SS3. Damy a Juniori by boli zahrnuty v S1-S4, resp SS2, SS3, aj tak su zahrnuty v tychto kategoriach. Cize 6x3 = 18 poharov. pozeral som zbezne na nete a jeden pohar stoji cca do 10EUR (tie najlacnejsie), neviem ako je to s gravirovanim. kazdopadne by sa to mohlo riesit priebezne. financne by sa mozno mohla spravit nejaka zbierka elbo nieco, mozno by sa zohnal nejaky sponzor, ..

5. sponzori Cup-u: mno, toto je asi najtazsia vec. sice nieje podmienkou, no bolo by dobre keby boli, aspon by boli nejake zaujimavejsie ceny.

6. propagacia HC Cup-u: no, samozrejme na strankach HC, mozno by sa mohlo skusit nieco dohodnut s SK importerom (aj ked, SK honda ma pristup taky aky ma..), spravit FB stranku, co ja viem co este..

co vy na to? hlavne by sa mali asi vyjadrit potencialny jazdci a admini tohto fora.

co sa tyka rozdelenia "prace", ja by som mohol pomoct s vysledkovou listinou, mozno FB pagea, pocas sezony mozem dodavat nejake tie videjka z jazd. Pripadne mozem napisat marosovi z AS skrz to medialne partnerstvo, atd..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
adrians
Zaslal: 17.02.2012, 9:37 Odpovedať s citátom
Založený: 24 január 2011 Príspevky: 26 Bydlisko: Slovakia 2007 Honda Civic
inac akot ak pozeram stranky suzuki klubu, mno, tak su daleko daleko pred HC Sad

http://www.suzukiswift.sk/news/partneri/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 17.02.2012, 10:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ano,su pred HC,lebo tam su ochotnejsi clenovia a aj pomahaju.
Dalsia vec,ze maju uz hlavnu stranku co by sme mali aj my keby ju mal kto spravovat,uz je hotova,len ju treba naplnit,vytvorit nejaku redakciu a tak.

K bodom...

HondaClub Cup by bol dobry nazov na vsetky motoristicke discipliny a spravit rebricek.
Ale moze sa to aplikovat aj na autoslalom tym,ze sa tam prida to slovo Autoslalom ako pises.

HondaClub ak sa do toho niekto pusti bude to plne podporovat.To plati aj pre ceny,pohare.Uverejnenie vsetkeho na nasej stranke a podobne.Zial ceny az na konci roka nech mame cas do dat dokopy.

Sponzorov tiez najdeme,myslim,ze je tu viac firiem,shopov,olejovych firiem co by nas po troske zasponzorovali,ci uz vecnymi cenami,alebo par eurami za napr.reklamu tu...to uz doriesime,s cenami vobec nebude problem.

HondaClub v podstate nema zasadny problem k tomu co vymyslite,vymyslis,podstatne je to,ze to niekto spravi,pusti sa do toho.

Kto sa este prida k tebe a pomoze?Hmm?

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
adrians
Zaslal: 17.02.2012, 15:23 Odpovedať s citátom
Založený: 24 január 2011 Príspevky: 26 Bydlisko: Slovakia 2007 Honda Civic
ok, co tak HondaClub AS Cup (podobne by sa dalo spravit HondaClub TDC Cup, pripadne dalsie discipliny).
ceny a sponzori = super!
k vysledkovym listinam, mozno by sa dalo dohodnut s marosom z AS ci by nebol ochoty zavesit na svoju stranku nejaku podsekciu vysledkov HC AS cup a tam by sa filtrovali vysledky. to uz mozno fantazirujem, vsetko zalezi na ASmarosovi (technicky nieje problem, poznam chalanov co robili tu vysledkovu listinu).

ako pises, ostava uz len otazka kto vsetko by sa bol ochotny o to starat..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 20
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist