Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  honda cbr 900 Fireblade mazanie retaze

Mikro
Zaslal: 01.02.2012, 22:23 Odpovedať s citátom
Založený: 22 september 2008 Príspevky: 24 Bydlisko: Kosice
Ahojte! Rozmyslam o kupe elektronickeho systemu na mazanie retaze.
Dcital som sa ze su aj podtlakove, ktore vraj nemaju vplyv na vykon motora, ale mazu aj pri stati za chodu motora. Dalej su aj take pri ktorych je olej k retazi privadzani samospadom je tam ventil na regulaciu prietoku oleja s moznostou 1 alebo 2 kvapky za minutu, ale tiez maze pri stati. Elektronicky system nieje lacna zalezitost, preto ak s nim mate nejake skusenosti tak mi napiste. Alebo mam radsej ostat pri spreji ako doteraz?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 01.02.2012, 22:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Idealne ked napises na nick HMT,mal by o tom nieco vediet.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 12.02.2012, 21:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Mikro napísal:
Ahojte! Rozmyslam o kupe elektronickeho systemu na mazanie retaze.
Dcital som sa ze su aj podtlakove, ktore vraj nemaju vplyv na vykon motora, ale mazu aj pri stati za chodu motora. Dalej su aj take pri ktorych je olej k retazi privadzani samospadom je tam ventil na regulaciu prietoku oleja s moznostou 1 alebo 2 kvapky za minutu, ale tiez maze pri stati. Elektronicky system nieje lacna zalezitost, preto ak s nim mate nejake skusenosti tak mi napiste. Alebo mam radsej ostat pri spreji ako doteraz?


nazdar,
neviem, ci by som daval automaticke mazanie na blejda. teda, ak jazdis dochodcovsky, tak ok. ale na vyssie rychlosti to nie je stavane. skor na turisticke motorky. ak mas dobru retaz ako DID 530 ZVMX, vydrzi vela aj pri obcasnom premazani sprejom a vycisteni tak raz za 5000 km.
tu su inak dalsie velmi uzitocne info, aj navody k tomu:
http://www.volny.cz/hampster/mazani/amaret.html

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Mikro
Zaslal: 19.02.2012, 15:17 Odpovedať s citátom
Založený: 22 september 2008 Príspevky: 24 Bydlisko: Kosice
nazdar,
dik za tvoj nazor na to. Ked som si cital o tom viac na internete tak ti musim dat za pravdu, ze viac sa to hodi na turistiku ako na bezny vyjazd motorkou.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist