Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Stretko, sobota 20.10.2007

Kde by sa mal konat najblizsi "krcmovy zraz"?

v Alibabe  
25%
  [ 4 ]  25%
 
v Mlyne  
6%
  [ 1 ]  6%
 
inde (treba dat navrh do temy)  
6%
  [ 1 ]  6%
 
pridem a je mi to jedno  
37%
  [ 6 ]  37%
 
nepridem, takze mi to je uplne jedno  
25%
  [ 4 ]  25%
 

Celkom hlasov : 16
matulo
Zaslal: 20.10.2007, 9:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
takze ludkovia, nezabudnite.. stretko je uz dnes... Exclamation Exclamation Exclamation

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Gorgi
Zaslal: 21.10.2007, 13:35 Odpovedať s citátom
Založený: 25 marec 2007 Príspevky: 359 Bydlisko: Bratislava
no supa ...tiez by ste mohli tie stretka prejednavat aj o den skor ...koli tomu som zas presvihol dalsie stretko !som musel ist pomahat na dom a okolo 10 tej som sem kukal a nist tu nebolo ...Aaaaaaaaach Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.10.2007, 13:44 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Gorgi napísal:
no supa ...tiez by ste mohli tie stretka prejednavat aj o den skor ...koli tomu som zas presvihol dalsie stretko !som musel ist pomahat na dom a okolo 10 tej som sem kukal a nist tu nebolo ...Aaaaaaaaach Evil or Very Mad


? ty si tu asi nebol od 14.10.do vcera ked si si to tu nevsimol...od 14.10. je tu tato tema a hlasuje sa tu kde to bude,tak si myslim,ze nie kvoli nam si to presvihol...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 21.10.2007, 16:45 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
neake foto z Alibaby........








Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 21.10.2007, 19:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Gorgi napísal:
no supa ...tiez by ste mohli tie stretka prejednavat aj o den skor ...koli tomu som zas presvihol dalsie stretko !som musel ist pomahat na dom a okolo 10 tej som sem kukal a nist tu nebolo ...Aaaaaaaaach Evil or Very Mad


ako uz majo napisal... informacia o stretku bola na fore vyvesena takmer tyzden vopred (t.j. od nedele 14.10). Moj vcerajsi prispevok bol len taka lahka pripomienka. Wink

takze ak nabuduce nechces nic zmeskat, treba pozornejsie sledovat diskusne forum... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Gorgi
Zaslal: 22.10.2007, 14:35 Odpovedať s citátom
Založený: 25 marec 2007 Príspevky: 359 Bydlisko: Bratislava
matulo napísal:
Gorgi napísal:
no supa ...tiez by ste mohli tie stretka prejednavat aj o den skor ...koli tomu som zas presvihol dalsie stretko !som musel ist pomahat na dom a okolo 10 tej som sem kukal a nist tu nebolo ...Aaaaaaaaach Evil or Very Mad


ako uz majo napisal... informacia o stretku bola na fore vyvesena takmer tyzden vopred (t.j. od nedele 14.10). Moj vcerajsi prispevok bol len taka lahka pripomienka. Wink

takze ak nabuduce nechces nic zmeskat, treba pozornejsie sledovat diskusne forum... Wink



Nj, aspon vidite jak mi na tom zalezi Wink , nabuduce mam oci na stopkach Shocked , peace
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist