Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  www.autodoplnky.cz

MUGEN1
Zaslal: 15.10.2007, 21:05 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
super e-shop! v sobotu som si cez net objednal smerovky,v pondelok mi volala baba a vo štvrtok som ich mal..a to nie je jediná vec..ešte na jar som si objednal sedačku aj 3bodové pásy,tiež cez víkend,cez týžden mi volala,že to bude dlhšie trvat lebo to nemajú na sklade,došlo mi to asi o 3dni neskvor..a ked niečo bude meškat,vždy sa mi ozvú,že čo sa deje a prečo tovar mešká..čiže maximálna spokojnost Smile a ceny sú v porovnaní s konkurenčnými e-shopmi rovnaké alebo menšie..nemám dovod objednávat z ostatných stránok.. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Petrik
Zaslal: 16.10.2007, 6:26 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
Oni dealuju cez Cobra Tuning mam pocit nie? Ak hej, tak sa zda, ze si vzali k srdcu rady co sme im dali Smile

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 16.10.2007, 8:10 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
áno robia cez cobra-tuning Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Orbith-R
Zaslal: 16.01.2008, 23:06 Odpovedať s citátom
Založený: 31 január 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: BR-Pol. 2004 Honda Accord
Ja som si tiez objednal smerovky..Vo stvrtok som objednal,v piatok mi volali ze ich maju na sklade a dnes som montoval Smile Takze spokojnost Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
kiwicko77
Zaslal: 18.03.2010, 7:27 Odpovedať s citátom
Založený: 06 máj 2009 Príspevky: 105 Bydlisko: Zemianske Podhradie 1997 Honda Civic
Pridavam aj moju skusenost. Objednaval som odtial vyfuk a musim povedat, ze som bol milo prekvapeny. Ochota, serioznost, rchlost dodania....takze spokojnost Wink Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DadAN
Zaslal: 18.03.2010, 8:14 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
objednaval som odtial kozmetiku, pravdepodobne dost exoticku a za taku cenu ako som kupoval nebolo sirikok daleko takze cakat mesiac alebo tusim dva sa oplatilo..

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist