Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  B.B. stretko

omaron
Zaslal: 17.10.2007, 6:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
Co keby sme zoraganizovali nieco aj v BB alebo okolí.
Termýn sa mozeme dodnut aj miesto ale predbezne horne parkovisko Kauflandu je ideal Smile
Verim ze sa najdu ludia z okolia a vsak hondiciek je dost vsade Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 17.10.2007, 17:36 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
nahodou v okoli BB neni nejake vatsie miesto(nieco ako mensie letisko)??bo by sme potom mohli spravit Honda stretko ale na cely den...stanovacka a pod....

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
omaron
Zaslal: 17.10.2007, 21:20 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
2Bera napísal:
nahodou v okoli BB neni nejake vatsie miesto(nieco ako mensie letisko)??bo by sme potom mohli spravit Honda stretko ale na cely den...stanovacka a pod....


Janse bol tam aj zraz v letisko Čerín-Čačín je to hned pri BB a dost velky a volny plac Smile to by bolo skevle
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 17.10.2007, 21:21 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
omaron napísal:
2Bera napísal:
nahodou v okoli BB neni nejake vatsie miesto(nieco ako mensie letisko)??bo by sme potom mohli spravit Honda stretko ale na cely den...stanovacka a pod....


Janse bol tam aj zraz v letisko Čerín-Čačín je to hned pri BB a dost velky a volny plac Smile to by bolo skevle


a tam treba kesovat alebo ako je to stym letiskom???

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
omaron
Zaslal: 17.10.2007, 21:24 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
citácia:
a tam treba kesovat alebo ako je to stym letiskom???



no to neviem kamoska mi vravel aze jej znamy tam chcu urobit male stretko a spronty tak asi to je free mozem tam odbehnut zajtra kuk a zistit aj pofotit
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 17.10.2007, 21:26 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
omaron napísal:
citácia:
a tam treba kesovat alebo ako je to stym letiskom???



no to neviem kamoska mi vravel aze jej znamy tam chcu urobit male stretko a spronty tak asi to je free mozem tam odbehnut zajtra kuk a zistit aj pofotit


ak to je blizo tak skus zbehnut a buduci rok by sme daco na jar poriesili Wink uz konence celoslovensky zraz Smile)))

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
omaron
Zaslal: 17.10.2007, 21:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
citácia:
ak to je blizo tak skus zbehnut a buduci rok by sme daco na jar poriesili Wink uz konence celoslovensky zraz Smile)))



noo to je pekne to by bolo fajn Smile tak ja tam zajtra pojdem kuk a zistim ale mne teraz ide aj o nejake stretko len take v BB len nik sa neoziva vsak uvidim este
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
nota11
Zaslal: 18.10.2007, 8:56 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Ja by som sa aj s polovičkou dostavil, no uvidíme kto ešte prejaví záujem Laughing Shocked Rolling Eyes

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
omaron
Zaslal: 18.10.2007, 8:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
nota11 napísal:
Ja by som sa aj s polovičkou dostavil, no uvidíme kto ešte prejaví záujem Laughing Shocked Rolling Eyes


mas na myslis v to letisko ale aj to mensie stretko
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
nota11
Zaslal: 18.10.2007, 9:14 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Ja som myslel aj to menšie do BB to mam celkom na skok. Very Happy

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
omaron
Zaslal: 18.10.2007, 9:18 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
nota11 napísal:
Ja som myslel aj to menšie do BB to mam celkom na skok. Very Happy


v pohode ked nas bude "niekolko" nie len zopar tak nieco hadam bude bol by som rad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
omaron
Zaslal: 20.10.2007, 8:56 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
citácia:
ak to je blizo tak skus zbehnut a buduci rok by sme daco na jar poriesili Wink uz konence celoslovensky zraz Smile)))


No tak ujo omaron tam bol Smile
1; je to skvelá plocha, letisko ako hrom. A vedľa trávička rovná pre autíčka Smile Takže hondičiek sa tam zmesíi dosť.

2; je tam tak na "pivnicu" cesta až som si myslel že moje prahy nechám na polceste, tenká sama-jama, do kopca, a čo je hlavné bez vyznačenia

Pýtal som sa občanov a tí majú v tom ešte väčší "hokej" ako cudzinci - ale ujo omaron to našiel a keď sa niečo bude diať tak vezmem papeky plagátiky a vyznačím to
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Orbith-R
Zaslal: 20.10.2007, 16:43 Odpovedať s citátom
Založený: 31 január 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: BR-Pol. 2004 Honda Accord
No keby sa nieco poriesilo tak by som sa hadam aj ja zucasnil....Nech nas je aspon 50 Twisted Evil ,to som uz asi prehnal Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Havran
Zaslal: 20.10.2007, 18:52 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
Super napad spravit nieco v BB ten cerin-cacin by bol ideal na celoslovensky zraz to je pravda....a keby sa nieco robilo tak sa zucasinm mozno aj na tom kauflande mam to cestou domou zo Ziliny Smile a na tom celoslovenskom isto
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 21.10.2007, 17:39 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Vyzera to ako idealne miesto na SK zraz, takze pomaly sa tomu mozme zacat venovat Smile. Omaron, ak mozes, hod mi do SS telefon, zrejme budeme potrebovat spojenie. Diky
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist