Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  B.B. stretko

PuLo
Zaslal: 08.11.2007, 20:53 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
ked mi zajtra svihne tak uz pridem na vlastnom Very Happy

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
omaron
Zaslal: 08.11.2007, 20:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
ok dojdi nedela 15 00
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
nota11
Zaslal: 09.11.2007, 10:39 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Ešte jedna fucktická poznámka. Kde sa v BB nachádza Kaufland. Niekde pri autobusovej stanici Laughing Laughing Kua v Bystrici poznám Europu a Tesco a tot asi vše Embarassed Embarassed
Takže ak nahodou prídem aj ja tak aby som trafil Very Happy

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Soram
Zaslal: 09.11.2007, 17:56 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2007 Príspevky: 55 Bydlisko: BB 1998 Honda Civic
nota11 napísal:
Ešte jedna fucktická poznámka. Kde sa v BB nachádza Kaufland. Niekde pri autobusovej stanici Laughing Laughing Kua v Bystrici poznám Europu a Tesco a tot asi vše Embarassed Embarassed
Takže ak nahodou prídem aj ja tak aby som trafil Very Happy

Kaufland je pri vlakovej a autobusovej stanici, je to tam na kope. Parkuje sa aj na streche a tam budeme.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Orbith-R
Zaslal: 11.11.2007, 17:26 Odpovedať s citátom
Založený: 31 január 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: BR-Pol. 2004 Honda Accord
Sorry ze som sa nedostavil,ale to strasne pocasie co je u nas.....Ach jaj Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
omaron
Zaslal: 11.11.2007, 22:45 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
Orbith-R napísal:
Sorry ze som sa nedostavil,ale to strasne pocasie co je u nas.....Ach jaj Evil or Very Mad


ved toto sme tam boli dvaja aj to len my z BB a ja som siel z Revucej koli tomuto trepal som sa 4O kou 2 hodky som myslel ze umrem Smile ale tak no chapem pocasie boli nap....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
nota11
Zaslal: 12.11.2007, 8:42 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Kua a o ktorej ste tam boli?? Ja som tam cakal zhruba do 15:10 a nikoho nikde tak sme sli dom Very Happy Very Happy Very Happy
Som si myslel ze nik nedojde, ale aspon sa dalo na tej streche dobre vysantit. Ja som zacal a potom ma este dvaja klasici nasledovali Very Happy Very Happy
Kua skoda ze sme necakali trocha dlhsie. Ale inak to bola sranda ist z BB do DK na trojke Twisted Evil Twisted Evil

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
omaron
Zaslal: 12.11.2007, 13:07 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
nota11 napísal:
Kua a o ktorej ste tam boli?? Ja som tam cakal zhruba do 15:10 a nikoho nikde tak sme sli dom Very Happy Very Happy Very Happy
Som si myslel ze nik nedojde, ale aspon sa dalo na tej streche dobre vysantit. Ja som zacal a potom ma este dvaja klasici nasledovali Very Happy Very Happy
Kua skoda ze sme necakali trocha dlhsie. Ale inak to bola sranda ist z BB do DK na trojke Twisted Evil Twisted Evil


ti poviem ja som siel z RA na trojke ale boli sme tam asi o 15 20 a kecali sme asi 20 min a potom ja som sa santil trochu ale bola velka kopa snehu na moje narazniky to nebolo naj len ma to brzdilo som bol ako pluh ked som siel bokom Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
nota11
Zaslal: 12.11.2007, 14:28 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Kua tak to sme sa obyšli celkom tesne. A stálo tam na tom vjazde na strechu ešte zelené Punto Question

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
omaron
Zaslal: 12.11.2007, 14:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
nota11 napísal:
Kua tak to sme sa obyšli celkom tesne. A stálo tam na tom vjazde na strechu ešte zelené Punto Question


tak to neviem daval som pozor na lampy Smile a nie auta fiatky....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Soram
Zaslal: 12.11.2007, 16:43 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2007 Príspevky: 55 Bydlisko: BB 1998 Honda Civic
nota11 napísal:
Kua tak to sme sa obyšli celkom tesne. A stálo tam na tom vjazde na strechu ešte zelené Punto Question

ja ked som prichadzal tak ho partia dotlacala k vrcholu , pockal som kym sa to vycisti a vybehol som hore, museli sme sa ozaj tesne minut, ja som siel iba z nedalekeho Tajova ale cesta mi trvala pekne dlho, vsade boli poodstavovane trolejbusy a osobne auta isli 20 km/h, ozaj psie pocasie ale soferi co trosku vedia jazdit si to uzivali, len ten strach ze do mna niekto vpali mi kazil radost. Ale zase posmykat sa na parkoviskach som si neodpustil, aj ked na zimnych gumach to az tak dobre neklzalo ako niektorych na letnych, ty to ale nerobili z radosti ale so smrtou v ociach Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
nota11
Zaslal: 12.11.2007, 16:54 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Kurňa no škoda. Inak dalo sa blaznit celkom aj na zimakoch. Ale skor ma prekvapováli soféry čo aj v tom snežení ašli bez svetiel. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
No a tiež som skoro stále čakal na šupu zozadu, ale chvalabohu žiadna neprišla. Very Happy Very Happy

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Soram
Zaslal: 12.11.2007, 17:17 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2007 Príspevky: 55 Bydlisko: BB 1998 Honda Civic
Ved sa este skusime stretnut za lepsich poveternostnych podmienok, hlavne nam daj aspon akademicku stvrthodinku, nejazdime vsetci tak rychlo ako ty Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 12.11.2007, 19:00 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Soram napísal:
Ved sa este skusime stretnut za lepsich poveternostnych podmienok, hlavne nam daj aspon akademicku stvrthodinku, nejazdime vsetci tak rychlo ako ty Smile

tak tak, skuste este par x nieco v okoli BB zorganizovat, aby sa o tom dozvedelo viac ludi a na celoslovensky HK ich prislo co najviac..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
DeniZ
Zaslal: 13.11.2007, 21:10 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
sorry, som neprisiel ani ja...ked som videl to ranajsie pocasie a potom sneh...a to ani zimaky nemam este, ved len pred tyzdnom som tam obul 17"(letne)a uz sneh...ach jaj Sad ale tak ak bude este daco (predpokladam sice ze az na jar) tak sa jednoznacne pokusim dostavit...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist