Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  KW Berg-trophy 2008

MUGEN1
Zaslal: 17.10.2007, 11:47 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
takže Marek dík za založenie tejto témy,pre nás "amatérov" čo nás už zunovali šprinty a dali sme sa na skutočné preteky Very Happy Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 12:04 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
nie je za co, budem velmi rad, ked sa vsetci "zavodnici" z dopravnej spicky presunu na uzavrete kopce a okruhy, kde mozu dokazat, aki su naozaj dobri a neohrozovat normalnych ludi cestujucich do prace.

Tym samozrejme nemyslim MUGEN1-a, ten prvy takto verejne a zaroven aj prakticky vystupuje ako realny zavodnik, zatial amater, ale kto vie? Smile

Takze vsetkym zvazujucim vela stastia a financii!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 12:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
takže Marek dík za založenie tejto témy,pre nás "amatérov" čo nás už zunovali šprinty a dali sme sa na skutočné preteky Very Happy Wink

a ked uz si vytvoril temu s dobrym nazvom, tak sem hod aj nejaky opis pretekov a par fotiek Smile
A mal by si si objednat aj ECV podlozky, nech robis reklamu na zavodoch Smile


Naposledy upravil morloq dňa 17.10.2007, 13:13, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 17.10.2007, 12:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
morloq napísal:
MUGEN1 napísal:
takže Marek dík za založenie tejto témy,pre nás "amatérov" čo nás už zunovali šprinty a dali sme sa na skutočné preteky Very Happy Wink

a ked uz si vytvoril temu s dobrym nazvom, tak sem hod aj nejaky opis pretekov a par fotiek Smile


no neviem, podla mna zo sezony 2008 este ziadne fotky nebudu... Neutral

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 17.10.2007, 12:35 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Aha, tak to bolo myslene ako priprava na 2008, hmm - som myslel, ze uz bude nieco konkretne z poslednej serie Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 18.10.2007, 8:18 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
jasné,ja by som sem aj nejaké fotos hodil,ale neviem ako nato Confused ale myslím,že sezona 2008 bude dobrá,základ na kopcoch je dobrá psychika..ked sa bojíš ideš pomaly...ked nemyslíš nato,čo sa može stat,ideš na doraz ako ja v už v druhej jazde Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 18.10.2007, 8:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
jasné,ja by som sem aj nejaké fotos hodil,ale neviem ako nato Confused ale myslím,že sezona 2008 bude dobrá,základ na kopcoch je dobrá psychika..ked sa bojíš ideš pomaly...ked nemyslíš nato,čo sa može stat,ideš na doraz ako ja v už v druhej jazde Very Happy

skor by som povedal, posunuty pud sebazachovy, ja sa bojim viac o auto ako o seba..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 18.10.2007, 8:41 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
jasné že o auto..aj ked kasnu mojej starej Civici by nebol problém zohnat za pár tisíc..v Tvojom prípade by to už bol vačší problém Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 18.10.2007, 8:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
jasné že o auto..aj ked kasnu mojej starej Civici by nebol problém zohnat za pár tisíc..v Tvojom prípade by to už bol vačší problém Smile
hej, trochu drahy problem na moj vkus - ale chcel by som ho dostat na limit a vediet ako sa chova, potrebujem letisko kua Smile


Naposledy upravil morloq dňa 19.10.2007, 6:47, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 18.10.2007, 19:38 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
mal by si skúsit aspon slalom,aj to je adrenalím,a s volantom pracuješ skoro ako na kopci,a ked poznáš dobre auto,tak spravíš aj nejaký čas Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 18.10.2007, 21:13 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
MUGEN1 napísal:
mal by si skúsit aspon slalom,aj to je adrenalím,a s volantom pracuješ skoro ako na kopci,a ked poznáš dobre auto,tak spravíš aj nejaký čas Smile


Ma pravdu-slalom je fajn a celkom sa pri tom zabavis a spoznas svoje auto ako sa sprava....a ani adrenalin nechyba
Ked sa mi podari tak sem hodim par foto zo slalomu co bude o 3 tyzdne na Babe a mozno uz niekoho nahovorim ,nech tam mame zastupenie H-KLUBU.... Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Rodom
Zaslal: 18.10.2007, 22:04 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
hehe, ja by som isiel na slalom, vzdy som to chcel skusit Smile

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 18.10.2007, 22:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
peto009 napísal:
MUGEN1 napísal:
mal by si skúsit aspon slalom,aj to je adrenalím,a s volantom pracuješ skoro ako na kopci,a ked poznáš dobre auto,tak spravíš aj nejaký čas Smile


Ma pravdu-slalom je fajn a celkom sa pri tom zabavis a spoznas svoje auto ako sa sprava....a ani adrenalin nechyba
Ked sa mi podari tak sem hodim par foto zo slalomu co bude o 3 tyzdne na Babe a mozno uz niekoho nahovorim ,nech tam mame zastupenie H-KLUBU.... Very Happy


..prideme sa pozriet ak nenasnezi Smile Smile Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PuLo
Zaslal: 19.10.2007, 6:29 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Majo nebooj, Moskva zatial nehrozi Smile

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 19.10.2007, 16:10 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
peto009 napísal:
MUGEN1 napísal:
mal by si skúsit aspon slalom,aj to je adrenalím,a s volantom pracuješ skoro ako na kopci,a ked poznáš dobre auto,tak spravíš aj nejaký čas Smile


Ma pravdu-slalom je fajn a celkom sa pri tom zabavis a spoznas svoje auto ako sa sprava....a ani adrenalin nechyba
Ked sa mi podari tak sem hodim par foto zo slalomu co bude o 3 tyzdne na Babe a mozno uz niekoho nahovorim ,nech tam mame zastupenie H-KLUBU.... Very Happy
serus,viem,že Ty jazdíš slalom..aj ja som už jazdil slalom a myslím,že na Babu pojdem..tam býva najkrajší slalom Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist