Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  KW Berg-trophy 2008

MUGEN1
Zaslal: 13.03.2008, 21:01 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
a máš všetky 4 slicky alebo len 2kusy? dúfam,že 4.. lebo už som počul aj taký názor, že na kopce stačia aj 2 len do predu.. mne by zadok lietal v každej zákrute Smile

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matvej
Zaslal: 14.03.2008, 13:49 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
jasne ze 4kusy mam Wink ma na civiku zadok obiehal pravidelne ked som ubral v zatacke, takze uz som sa vyzbrojil na to slikmi a zadok musi ist bezpodmienecne znizit viac ako predok, inak lieta jak handra.. Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 14.03.2008, 18:13 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
No vidím,že už nie si "amatér" a vieš ako sa správa auto pri pretekoch..Ja v posledných týždnoch precízne testujem auto a stále viac a viac sa učím techniku brzda+plyn v zákrute,kedže samosvor ešte nemám..Super, to je dobre, že máš 4slicky! Mne sa práve robia disky, rozširujú mi ich o 5cm a šírku slickov mám 210/550 , bez nich by som už ani nešiel jazdiť kopec... Už sa neviem dočkať keď začne sezóna KWBT..Inak nechcel by si sa už do predu zaregistrovať cez internet? zaplatíš 600sk poštovné ale máš isté štarty na celom seriály! Lepšie ako sa potom ponáhlať v piatok večer a a rýchlo nahánať štart.číslo ako ja.. Wink

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matvej
Zaslal: 16.03.2008, 18:37 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
Wink no uz sa mi rysuju nejake vti-cka, hadam z toho vzide nejaky ten satanizmus Twisted Evil zatial som nekupoval tu permanentku, az ked bude tiger doma v klietke nachystany Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 16.03.2008, 19:57 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
To je super! potom sa ozvi, že čo bude.. Už sa nám blíži sezóna Twisted Evil

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist