Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: Autoservis - Jozef Holub, BA

matulo
Zaslal: 18.10.2007, 9:35 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Kedze sa viaceri zhanaju po referencii na servis, rozhodol som sa zalozit tuto temu.

Par krat som s mojou kiwinou bol v servise u bratov Holubovcov na Mierovej. Pristup k zakaznikovi velmi dobry, vsetko co bolo treba vysvetlili, poradili, ... Ked bol nejaky problem/otazka, okamzite ma volali. Robota odvedena az nad ocakavania kvalitne. Tomu vsetkemu zodpoveda aj cena: zhruba 400 Sk/hod, +DPH.

Treba vsak povedat ze sa nejedna o nejakych "garazmajstrov". Maju dobre vybavenu dielnu, servisne manualy aj na Hondy a slusne diagnosticke zariadenia.

V tom servise boli uz viaceri z nas, takze mozno aj oni mozu prispiet...

Keby nahodou niekto chcel kontakt, momentalne sa napr. da najst TU.


Naposledy upravil matulo dňa 24.12.2007, 23:15, celkom upravené 1 krát.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 18.10.2007, 11:12 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...tak som teda rad,ze som ti dal na nich cislo Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
5oH
Zaslal: 21.03.2009, 9:56 Odpovedať s citátom
Založený: 30 november 2008 Príspevky: 35 Bydlisko: Bratislava okolie 1997 Honda Civic
Takze vcera som tam bol vymenit rozvody + vodna pumpa, nastavit ventily a odvzdusnit spojku. Suciastky som mal vlastne. Platil som rovnych 100 Ecok.

Musim potvrdit ze maju super pristup. Chalan, co bol za kasou mi vsetko povedal, ze co ako robili a co sa mu nezda a tak.

S pracou som zatim max spokojny, na motore je citit ze ide lepsie a aj zvuk je akosi lepsi. Taka velka zmena to nie je bo motor isiel super ale je to citit. A aj spojka je lepsia a plynulejsia.

Zatim mozem odporucat d;o)


----------
A v tych krabiciach co som mal v kufri som potom doma nasiel tie stare siciastky. Stary remen vyzeral naozaj dobre, je vidiet ze honda robi kvalitne. Vodna mumpa sa tocila dobre, ale tesnenie vyzeralo uz tost staro. A kladka miestami chytala hrdzu.

_________________
D14A8 MB2 ENG97
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
lordken
Zaslal: 06.09.2010, 14:51 Odpovedať s citátom
Založený: 03 september 2010 Príspevky: 47 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
Ahojte,
viete mi niekto povedat, ci ten autoservis este funguje ??
Asi od stvrtka sa pokusam volat na to cislo a este to nikto nezdvihol...

PS: ak mate niekto kontakt na dobry servis BA+blizke okolie tak kludne mi poslite kontakt do SS, budem vdacny Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist