Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Black ladodgers

PaloMFC
Zaslal: 13.11.2012, 21:25 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
nepozna ho niekto osobne, daroval som mu kupon, pozičal metro kartu a odvtedy ignoruje tel aj mail.. dajte si pozor, nech Vas neosmekne o niečo dolezite.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 14.11.2012, 17:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kto kupil od neho olej MTF ?
Priznajte sa Wink ,bol to vobec MTF ?
Ked som mu to zmazal tak som mu pisal ss a chcel od neho vediet odkial ho ma,zistit ci je to naozaj MTF...,lebo videl,ze je tu o ten olej zaujem tak ho hned zacal ponukat a za tak lacno sa da tazsie zohnat.Neodpisal mi vobec,ale pisal tym co maju zaujem o tento olej,ze som mu to zmazal kvoli tomu,ze mi kazi kseft Very Happy ,tak drzim palce tym co ten olej kupili.

Dalsia vec,ze ho ponukal aj za 13 pri vacsom odbere a inde zase tvrdi,ze ho kupil za 14...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Gandzi
Zaslal: 14.11.2012, 17:35 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2007 Príspevky: 794 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Mne len pisal do SS ze ma olej na predaj ako som reagoval na spolocny nakup MTFka Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
thomi
Zaslal: 14.11.2012, 17:44 Odpovedať s citátom
Založený: 14 august 2010 Príspevky: 159 Bydlisko: Žilina 2000 Honda Civic
Aj mne, len keď som videl ako mu Majo vymazal inzerát tak som radšej cúvol Very Happy

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist