Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Podvodnik scorpi4 - Miro Biskorovajný

HellAngel
Zaslal: 04.06.2013, 13:21 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
o sudoch sme tu uz pisali, je to cesta, ale dlho trva Wink

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 04.06.2013, 14:13 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Ked sa poradis s pravnikom, da sa to zvladnut za par dni. Pravnikovi zaplatis len jednorazovku pri pisani papiera. Len musi byt zrejme, ze sa nedodrziava zmluva, prip. ze neboli vyplatene peniaze.

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 04.06.2013, 19:15 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
No, Miro moc oficialneho majetku asi nema. Ved len poistovni ide ku 30.4. 2730,31 EUR. A to je len klapka v mori. Keby je ta zmluva na neho, ani si nadeje nerobim, no ako som pisal, auto kupil vlastne jeho syn. Sice student, ale platobny rozkaz plati 10 rokov a ked nezaplati hned, tak dlh len porastie. Inak 2 dni mi odpisuje, ze DNES vecer to so mnou moze prebrat, mam zavolat. Samozrejme jedno cislo vypate, druhe docasne odpojene (zrejme zabudol zaplatit). Ten clovek klame tak, ze sa nanho nechyta ani parlament.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 05.06.2013, 9:30 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Tak to mas asi este lahsie, ked je to na syna. Ocino asi nebude tyrat syna, ze po skonceni skoly sa nebude moct zamestnat ani zalozit firmu..
Vybav si toho exekutora a uvidis, ako sa veci pekne pohnu..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Papek
Zaslal: 05.06.2013, 11:43 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Veci sa pohnu tak, ze sud vyda platobny rozkaz. Potom bude robit par dni obstrukcie a nasledne poda odpor voci platobnemu rozkazu a moze sa zacat pojednavanie ...

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tomas311
Zaslal: 05.06.2013, 12:17 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
keby to ma sem dojst... Aky odovodneny odpor moze podat? Snad sud nemoze vytycit pojednavanie za to, ze sa mu to iba "nepaci" ?

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 05.06.2013, 12:48 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Je na nich, ci to chcu tahat tak daleko (riskuju vysoke trovy konania).
Ak nechcu zaplatit, neprevezmu si ten platobny rozkaz, alebo do 15 dni podaju odpor (mali by v nom uviest nejake "dokazy", ale mozno sudca zoberie aj to, ze sa im to "nepaci") a sud si vas zavola na pojednavanie...

Ale ako som pisal, kedze ide o jeho syna, mohol by si to mat lahsie..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Papek
Zaslal: 05.06.2013, 19:46 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Moznosti na odpor je dost, myslim, ze obstoji aj obycajne vyjadrenie "podavam odpor", aj ked by mal byt odovodneny. Ale ako dovod sa da vymysliet hadam vselico, napr. napise, ze podla neho je zmluva neplatna.

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tomasx17
Zaslal: 05.06.2013, 20:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 marec 2009 Príspevky: 793 Bydlisko: Prievidza 1994 Honda Civic
pokial je poistka nateba obavam sa ze budes ju musiet zaplatit poistovnu nezajma kto ma auto poistka je nateba takze radsej ju cvakni pokial nebudes mat exekutora nakrku to je aspon moj nazor mozno sa milim ale kazdopadne drzim palce nech to co najsor vyriesis.

_________________
MC2 VTI aerodeck EX
EG4 DXI hatchback EX
IT GSR coupe EX
EH9 ESI sedan EX
MC2 VTI aerodeck EX
EH9 SIR sedan EX
MA8 IS sedan EX
EG3 LSI hatch EX Sad
EK3 VTEC-E EX
CL9 ACCORD
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
tomas311
Zaslal: 06.06.2013, 6:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
poistku platim, aspon teda do konca septembra je zatial zaplatena. tam som to zistoval, som naozaj v pasci.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 06.06.2013, 8:06 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
v pasci nie si, stale mas moznosti.
Nad docasnym vyradenim z evidencie si nerozmyslal ? Ale tam asi treba platnu STK...

Este mozes auto nanho normalne odhlasit, zrusit poistku a nadalej vymahat od neho peniaze..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 06.06.2013, 10:32 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Ano, mam tieto 2 moznosti. Len este preverujem, ci nahodou odhlasenie na neho nemoze neskor vysvetlovat ako naplnenie zmluvy. Docasne odhlasenie je mozne, su tu vsak 3 drobne komplikacie - potrebujem doklad o STK/EK (mozno by som vedel vybavit), stoji to prachy a stale je to iba docasne. Co zase po roku, dvoch, piatich ...

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 06.06.2013, 12:21 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
to docasne odhlasenie je v tomto pripade onicom. Nic to neporiesi, akurat to oddiali problem. Jednoznacne pravnik musi najist nieco co je pouzitelne aby uz viacej nic neplatil a mohol vymahat peniaze. Treba mysliet aj na STK, alebo ak sa naurobi pride pokuta.
Ale je smutne ze na slovensku sa podobnym ludom dari. Zakon aje na nich kratky, respektive veelmi dlho trva kym sa veci pohnu. Najjednoduchsie je auto odhlasit a nehat to tak.

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 07.06.2013, 8:45 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Docasne odhlasenie je vhodne prave preto, aby sa ziskal cas na vyriesenie problemu. Ja by som odhlasil na rok-dva, vybavil si ten platobny rozkaz a potom chodil na sudne pojednavania. Nakoniec sud rozhodne o pravde (ci uz pre teba alebo prenho) a bud dostanes zvysok penazi, alebo to prepises nanho a vykasles sa na peniaze. Hlavne, za pocas tejto doby nebudes musiet platit poistky ani robit STK..

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HellAngel
Zaslal: 07.06.2013, 8:58 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
a potom to je ako s opetovnym prihlasenim. Uz si to nepametam. Iba sa pojdu znova zobrat znacky?

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 14
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist