Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Podvodnik scorpi4 - Miro Biskorovajný

Milos
Zaslal: 08.11.2013, 10:05 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Mozno nema ziaden majetok a na to sa spolieha..?

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xtp
Zaslal: 08.11.2013, 10:06 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
aj to je moznost, je otazne na koho su pisane majetky...

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tomas311
Zaslal: 08.11.2013, 11:50 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Mlady (syn) ma 19, stary myslim 42. Zmluva a teda aj platak je na mladeho, ktory zrejme studuje, takze zrazky zo mzdy zatial nehrozia. Ale zas je to vymahatelne myslim 10 rokov a uroky stale rastu, takze cim neskor, tym drahsie ...

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
666potky
Zaslal: 13.11.2013, 20:30 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
pri akomkolvek zamestnai mu vyrubia zrazky zo mzdy, jedine zeby fungoval vo schwartz systeme alebo formou dohody ako napr ludia v Oriflame, to potom bude na dlhe lakte.

a s tou hypotekou mas pravdu, akonahle svieti v uverovom registry, co uz svieti (banky kontroluju cisty rocny priebeh ) ziadna banka mu neponukne reinvest financii, ani pozicku, jedine nebankovky

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Performance
Zaslal: 13.11.2013, 21:02 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Nejaký dôverčivý honďák mu isto zasponzoruje bývanie, nemajte srach... Wink

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
xy
Zaslal: 06.01.2014, 22:11 Odpovedať s citátom
Založený: 06 január 2014 Príspevky: 1 Bydlisko: bratislava
Zdravim všetkých,
nahodou som natrafil na toto vaše forum a chcem len tolko uviesť , že toho zmrda poznam velmi dobre , oklamal vela ludi je trestne stíhani za tr.čin podvodu ....čo mam info tak oklamal ludi cca o 100 tis. eur čo je zdokumentovane v ramci SR, ja medzi nich vdaka bohu nepatrim , lebo ho poznam čo je to za podvodnika a slubotechnu a okrem toho je po tomto zmrdovi vyhlasené celoštátne pátranie viď. link na MVSR

http://www.minv.sk/?patros-zaznam-detail&Id=198464&pu=1&pr=biskorovajny&pi=3


schováva sa ako prašivy pes , lebo čo mam info tak ho nehladaju iba policajti ale aj niekto iný a to je horšie ako Policia ....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.01.2014, 22:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Diky za info,len skoda,ze sme info o nom nedali na net skor,bolo by menej oklamanych.

Aj to niektori tomu neverili a cudovali sa ,ze aky je to fajn clovek.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
majys
Zaslal: 07.01.2014, 0:54 Odpovedať s citátom
Založený: 06 január 2013 Príspevky: 465 Bydlisko: Bratislava
to by jeden nepovedal, kolko zla a skody dokaze narobit jeden clovek.. Rolling Eyes

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 07.01.2014, 6:51 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Caute, vsetko dobre v Novom roku vsetkym Hondakom.
Jak pise Majo, skoda, ze taketo info nebolo na svete skor. Napr. ja, ked som mu isiel pred tymi 2 rokmi "predavat" to Acco, tak som samozrejme pre istotu aj zagooglil a na tohoto cloveka som nenasiel nikde jedine krive slovo. Takze mozno aj vdaka tejto teme sa jemu a podobnym hajzlom bude darit o cosi horsie.
Co sa samotneho pripadu tyka, este pred sviatkami dala pravnicka overit rozhodnutie a posunula ho exekutorovi. Sice ma to stalo dalsich par korun, ale co uz. Pripominam, ze chvalabohu mne oficialne dlzi jeho syn, takze je mozno aspon mala sanca, ze za najblizsich 10 rokov sa niekde zamestna a zacne splacat. Teda ak toho na neho nenasil jeho podariny tatino aj dalsie veci a nepojde sedet s nim.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jopal
Zaslal: 07.01.2014, 11:14 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Tak som sa dostal az na koniec. Dobre si to urobil, mozes uz spokojnejsie spavat. Mas "vyhodu", ze je to na syna, tak kym otec si bude uzivat "dnu", syn ma uz minimalne prvy pruser. Pokial ide o pravoplatnost a vykonatelnost exekucii, tiez som dakedy mnoho pohladavok neriesil, kedze dlznik si "osetril" majetok. Tiez som bol informovany, ze exekucia plati 10r., ale zase od samotneho exekutora mam info, ze je to blbost, plati do uspokojnenia pohladavky. Neviem kde je pravda, ale mozem potvrdit, ze mi po mnohych rokoch zacali chodit platby od "nemajetnych" ludi, ktori su medzicasom uz na dochodku. A dochodok je svina, ten dostava kazdy. Laughing Takze v najhorsom pripade si na starobu prilepsich o pravidelnych par € do konca zivota, pretoze za tie roky to slusne narastie, hlavne u exekutora. Ale nech sa na mna dotycny odrbavak nehneva, pretoze on musi byt riadny vymet, ked si toto vsetko nevie dat v hlave dokopy. No a ze este aj synovi otvoril dalsie konto, tak to uz je na diagnozu...
No a najviac ma pobavil "nahodny Schwartz"
(ze "...prihlaseny dnes na zaklade nahody"...,"...Mimochodom, tie kamery naozaj ma.." (no jedine ak na "lizing"...), "...lebo mu niekto aktivne vymazal pristup...", (Schwartz to vie asi najlepsie, mna by takyto argument vobec nenapadol), "...dnesnej dobe je takych, co dlzia velka vacsina.." Shocked Shocked

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PaloMFC
Zaslal: 07.01.2014, 17:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
tych 10 rokov je premlcacia doba na uplatnenie, ak si uplatnis, mas nan narok aj 100 rokov, ak sa mylim, pravnici opravte ma
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tomas311
Zaslal: 07.01.2014, 20:49 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Na margo toho patrania po dotycnom: Dufam, ze sme si vsetci vedomi povinnosti slusneho obcana SR, ze ak nam bude zname miesto pobytu takejto osoby, sme povinni ho oznamit na zname cislo 158 !!! Ja osobne tak urobim okamzite, ako ho uvidim.
Stranka TDC stale zije a slubuje sezonu 2014, len som zvedavy, ako bude osoba v patrani vybavovat povolenia u statnych uradov. Ked teda ovsem este funguje ako "pan Promoter".

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 08.01.2014, 13:58 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
dnes som siel kuknut kalendar kopcov kedze som minuly rok nic nejazdil a troska som aj to rozhorcenie nad komentármi niektorých jazdcov tam predychal a uz by som sa rad zviezol tento rok, no a stranka zprms.sk nefunguje.. a potom co citam vyssie, tak mam taky pocit, ze uz ani nebude fungovat..

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sunway147
Zaslal: 14.01.2014, 13:16 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2014 Príspevky: 4 Bydlisko: Bratislava
Miro je uz vo vazeni.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 14.01.2014, 20:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Aspoň ,ze tak .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 14
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist