Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Podvodnik scorpi4 - Miro Biskorovajný

M&R
Zaslal: 04.03.2013, 16:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Najhorsie je,ze takyto clovek organizuje nove "TDC"....

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 04.03.2013, 16:47 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
jednoznacne treba nato zavolat pravnika, dat mu material nech si ho prejde. BOlo by super keby sa Vas co Vam dlhuje prachy dali dohromady. Podal by som tresne oznamenie za podvodne konanie. Ma ta na kamerach? Ok nech, vypovedacia hodnota je nulova, a ak si mu povedal ze je ko*ot? pri tom co ti urobil by som povedal ze mi praskli nervy, samozrejme som to nemyslel vazne a bez problemov sa mu ospravedlnim.
ale byt tebou by som zacal vec riesit cez policiu, auto je stale prihlasene na teba, platis poistku za auto ktore nemas. Coked ho zoberie a niekho na nom zabije? co budes potom robit? Dalsia vec su tie SPZ, v podstate sa jedna o falzifikat co urcite nie jelegalne.
V zmluve to mas ako? ze ti dal zalohu a zbytok penazi ti doplati? ak ano Tak by som siel to auto normalne odhlasit. Tim mu to cele skomplikujes, pretoze on je poviny auto prihlasit do 14 dni na seba. A teba uz nebude zaujmat ci ho nabira, niekoho zrazi a sposobi mu smrt. Takto si za auto zodpovedny ty.
Ohladne tych penazi, ak mas v zmluve napisane ze bola zaplatena zaloha a zbytok ti doplati, tak sa to da riesit znova cez policiu a sudnou cestou. Tu by to chcelo ale toho pravnika.
Ohladne medii, ak ho das to telky alebo novin tak jednoznacne to chce viacerych ludi, lebo by ta este udal za verejne sosocovanie a tak podobne.
Ked som kupoval seat tak som tiez narazil na podobneho typka, asle chybu som spravil ja ze som mu naletel. Takisto predaval cudzie auto pod zamienkou ze je jeho znamy a majitel momentalne nie je na Slovensku. Tahalo sa to cca 2 tyzdne, az som siel na radu na policiu. Najprv som mu zavolal ze idem na policiu a podavam tresne oznamenie, to som si vypocul aky som k****t a ze poda tresne oznamenie on na mna. Tak som prisiel na policiu, bol tam kamarat, pozistovali sme ze je to kseftar s autami a viacero ludi ma snim problem. Zavolal som mu priamo z policie, povedal som mu ze som tam a ze policajt ma na naho par otazok. Po kratok telefone odprisahal ze vsetko da do poriadku a do 2 dni tak skutocne bolo.
Tu akurat zamrzi ze to bol clen fora a clovek mu doveroval.

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 04.03.2013, 21:16 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Pozeram, ze o temu je zaujem, tak pridam dalsie info.
Asi pred vyse tyzdnom mi zdvihol, zadychcany, ze prave docestoval z Nemecka, jak ma toho moc atd. Vraj dava dokopy nejake peniaze, ale musi si vyplatit dan za firmu, ale ze zaplati hned, ako sa bude dat. Potom nasledoval tyzden vypaty telefon. Zapol az dnes. Hned som mu volal, vraj je na Danovom urade, nemoze volat a zlozil. Vraj sa ozve. Samozrejme sa neozval, volam mu, pisem...nic. Co sa tyka oznamenia na policiu a riesenie sudnou cestou, tak su tu iste komplikacie. Neviem, ci som to spominal, ale kupcom bol v case predaja jeho 17-rocny syn. Vraj lebo ma toho na seba moc a auto aj tak zostane mlademu. To som si samozrejme nevsimol, ani ma nenapadlo, ze k niecomu takemuto dojde. A samozrejme na sudy nemam ani cas, ani chut, ani nejak moc navyse penazi. Bavil som sa aj s kamosom policajtom, volaco mi poradil a ja som mu zas podal zopar zaujimavych info o zaujimavom cloveku.
Najvacsie chrapunstvo je ale to, ze mne nedokazal za vyse rok zaplatit cenu auta posratych 2500 Eur (doteraz mam 1500), ale zato bez problemov investoval do montaze plynu, striekania, kolies, roznych doplnkov a este najazdit za 9 mesiacov 45 000 km !!! To robi pri realnej spotrebe 2-litra cca 3000 Eur za plyn, pripadne 6000 Eur za benzin. Neviem ako dlho je v aute splynovac, ale povedzme ze nejakych cca 4000 Eur na palivo a min 2000 Eur na upravy problem nebol. Ale naco sa zachovat ferovo a doplatit dlznu tisicku+poistku, ked aj bez toho sa vozit da???
Tu je inzerat s cislom, na ktore sa dovolate velmi tazko:
http://autobazar.autovia.sk/honda-accord-2-0i-108-kw-mt-5-st--1256284
Tu uz ho predava jeho syn, zrejme preto, ze otec je stale zaneprazdneny a ma vypnuty telefon.
http://auto.bazos.sk/inzerat/22811325/Honda-Accord-20i-LPG-aj-na-splatky.php
Skuste niekto zavolat, co povie. Ci nahodou nieje inzerat iba pre moju radost a na dotaz odpovie, ze je uz predane.

Ale zas verim v "Bozie mlyny" a veci podobne. Vzdy, ked si nanho spomenem, tak mu prajem skoru, pomalu a bolestivu smrt. Tak snad ...

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 04.03.2013, 22:11 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
tak som mu napisal, ked pride nieco napisem. Ohladne toho ze je to na syna, to je fuk. Tak budes obhanat jeho naoko obhanat jeho syna. Nevravim ze to musis pohnat na sud, to ozaj za tych 1000e nestoji, ale proste poradit sa s pravnikom a podat tresne oznamenie. Ved to mozes hocikedy stiahnut. Tresne oznamenie pojde najeho syna. Mozno prave koli nemu to vyplati hned.
Len sa porad a zavolaj mu ze to ides riesit cez policiu, ze ides im predlozit zmluvu co ste uzatvorili, vipis z banky kolko ti zaplatil.

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
haRRibo
Zaslal: 05.03.2013, 7:15 Odpovedať s citátom
Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 1008 Bydlisko: Trnava 1998 Honda Prelude
co takto tam poslat niekoho, ako zaujemcu, ktory by sa chcel previest na aute

no a pocas skusobnej jazdy by sa mu to auto zobralo a hotovo

Laughing sak nech sa sudi on

inak mne sa zda, ze som to auto vidaval v Špačinciach na zaciatku od dediny v jednom autoservise, ktory uz asi skrachoval
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
tomas311
Zaslal: 05.03.2013, 9:26 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Hej, tam vraj bolo ked ho mlady nabural.
Je uplne najmenej tam poslat particku "zaujemcov", ktory do toho sadnu a odidu, ale asi som z podobnych kovbojstiev uz vyrastol a snazim sa veci riesit ferovo. Aj ked si to chlapec nezasluzi.
Prave sa mi podarilo s nim spojit, vraj ak nieco vide, zajtra mi da 7 kil. Tipujem, ze to ale zas nevide.

M&R spomenul TDC, tam som zvedavy, ako to dopadne. Vsetci sa tvaria, ze sezona zacne za mesiac, no vypada to, ze nikto z organizatorov nema a neda ani korunu a tak tahaju peniaze z jazdcov vopred. Pochybujem, ze ludia budu slepo popredu platit za nieco, co nieje iste, ci sa vobec pojde. A aj keby zaplatilo napr. 50 ludi vopred po 20 Eur, tak je to stale malo na rozbehnutie sezony. Ludia sa sice tesia, ze sa konecne povozia, ale ja tomu nedavam extra sance.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 07.03.2013, 11:35 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Tak samozrejme ani vcera som sa nedockal slubenych penazi, dnes uz pre istotu sklada telefon a nereaguje na SMS. A takto stale dookola. Slubi, nedodrzi, odmlci sa... po case znova slubi, nesplni a dokolecka dokola.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 07.03.2013, 11:42 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
ja ti vravim, chod za pravnikom a treba poriesit tresne oznamenie. bude na syna, tak mozno sa uvedomi a nenaha syna zavriet do basy. Ideal najist viacero ludi co obabral a podat tresne oznamenie pripadne spolocnu zalobu. Inac sa budes stresovat a privodis si akurat tak vredy. Hlavne si treba uvedomit ze auto je stale napisane na teba a ty preberas zodpovednost za vozidlo, v pripade ak sa nieco stane. TO ci si ho mal alebo nie uz bude vec dokazovania, ale nebude to vobec prijemne ak nieho zrazi na tom aute.

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 07.03.2013, 12:41 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Sudom neverim a navyse tento clovek ma uz volaco odsudene, tak neviem , ci sa mi oplati sa do toho pustat. Chcel by som sa aspon zastavit na Policii, co sa s tym da robit, ale toto vsetko su veci, co absolutne nestiham. Proste robota, dielna, stavba, rodina ... Ked budem chciet dat trestne oznamenie, musim si zobrat den dovolenky. Zavolaju ma 5-6 krat vypovedat, dalsia dovolenka. Nedajboze sud. Mozem dat rovno vypoved. Tento system nepomaha normalnym ludom, co poctivo makaju. Do takych veci sa moze pustit |censored|, co je na podpore, nema nic na seba napisane a vsetko robi na cierno.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 07.03.2013, 13:19 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
to mas pravu Rolling Eyes tak sa na to vykasli a odhlas to auto na neho. lebo mozes mat fakt problem

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HellAngel
Zaslal: 17.03.2013, 9:01 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
inac som mu pisal na ten inzerat, a ziadna odpoved Rolling Eyes

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 18.03.2013, 12:23 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Komunikacia zostava na urovni, ze sice telefon zdvyhne, ale povie akurat tolko, ze zaplati, ked auto preda, ze inak peniaze nema. Konkretne pred chvilou mi zlozil telefon preto, ze caka na hovor od kupca, co je vraj na ceste. Pomaly sa urazi, ze mu vobec volam, ze co ma akoze robit. Cele to posuva na nejakeho kupca a kym sa nenajde, tak to nema ako inak riesit.
Tento tyzden sa zastavim na policii, uvidim, ci sa s tym da nieco robit.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 18.03.2013, 13:45 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
na policiu si uz mal ist, proste ta od*bava. teraz osm kontroloval mail a nic, ziadna odpoved neprisla. inac by som siel to auto odhlasit, ak neplatis poistku ani nic a niekde s tym drbne, alebo yrayi, tak mas na krku pruser ako ..... To ze asi prides o 1000e bude ten najmensi problem.

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomas311
Zaslal: 21.03.2013, 7:10 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Vcera som sa konecne dostal na Policiu. Chcel som ho odhlasit, no po porade s muzmi zakona som to este odlozil. Prakticky mi povedali to, co som tusil. Da sa na sude podat ziadost o vydanie platobneho rozkazu, co teda moze trvat roky a bude ma to stat cas a peniaze a to ze sa dockam realne penazi nieje zarucene. Momentalne vyzera byt najlepsi dalsi krok podanie trestneho oznamenia za podvod a poskodzovanie cudzej veci (prestriekanie).
Realne z toho nic neziskam a aspon v pripade podvodu na 90% vyviazne scorpi bez trestu, ale aspon mu trocha pridam starosti a neprijemnosti s predvolaniami a vypocuvanim. Pocitam, ze bude nasledovat Oznamenie na mna, ze som mu "ukradol" znacky z auta pred domom.
Vcera som s nim telefonoval asi 10 sekund, stihol ma odbit s tym, ze rokuje so starostom Ostrej Luky a nemoze volat, ze sa mi isto ozve ........... neozval, asi zabudol Laughing

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 21.03.2013, 7:27 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
ukradol si si znacky z vlastneho auta Laughing
tak hlavne mu to zneprijemnis koli tomu ze na to vypoveanie nepojde on ale jeho syn. To bude asi super tatko, ked takto namaca syna do podvodov.

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 14
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist