Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Podvodnik scorpi4 - Miro Biskorovajný

amp
Zaslal: 14.01.2014, 21:08 Odpovedať s citátom
Založený: 19 júl 2011 Príspevky: 1171 Bydlisko: Prievidza 2001 Honda Civic
Pátranie stále svieti tak neviem. Hádam tu má dotyčný náhodne registrovaný pravdu Question

_________________
EX: Civic 6g 1,4iS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
sunway147
Zaslal: 15.01.2014, 7:38 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2014 Príspevky: 4 Bydlisko: Bratislava
Ano, urcite mam pravdu...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shacool
Zaslal: 15.01.2014, 11:51 Odpovedať s citátom
Založený: 06 marec 2011 Príspevky: 878 Bydlisko: Trenčín 1998 Honda Civic
Laughing ja nemozem... treba pozret ip odkial nam sunway pise Very Happy

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Endu
Zaslal: 15.01.2014, 14:48 Odpovedať s citátom
Založený: 21 január 2011 Príspevky: 137 Bydlisko: Turcianske Teplice 1996 Honda Civic
z Ilavy Very Happy (joke)

_________________
EK35
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
sunway147
Zaslal: 15.01.2014, 15:06 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2014 Príspevky: 4 Bydlisko: Bratislava
No..takto, z Ilavy určite nie som, to máte potom veeeeľmi zlé informácie.Záleží na tom odkiaľ som? Lebo podľa mňa nie. Len som dal info, že už je vo vazení, netreba moju osobu ďalej rozoberať.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
majys
Zaslal: 15.01.2014, 15:16 Odpovedať s citátom
Založený: 06 január 2013 Príspevky: 465 Bydlisko: Bratislava
zaujimave, ze sa niekto sem registruje len preto, aby oznamil, ze je vo vazeni.. gg

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sunway147
Zaslal: 15.01.2014, 15:44 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2014 Príspevky: 4 Bydlisko: Bratislava
Ako naozaj nechápem, prečo sa v tom treba vrtať. Len som dal info a tým to zhaslo. To že som čerstvo regnutý, ešte neznamená, že neviem o čo sa jedná. Tiež mi dlží peniaze, ale to je už jedno. 21eho má pojednávanie, uvidíme ako sa to bude vyvíjať.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Branislav
Zaslal: 15.01.2014, 18:25 Odpovedať s citátom
Založený: 23 február 2007 Príspevky: 2661 Bydlisko: mam 2000 Honda CR-V
dovod regnutia sa sem moze byt aj to ,ze oznamit nieco co by sa patrilo.


Naposledy upravil Branislav dňa 16.01.2014, 7:03, celkom upravené 1 krát.

_________________
Breath the taste of delSol , Make tribute to delSol !
http://kocuriatko.mybrute.com <== Mas namna nervy ? Zbi ma !
Som len Kocurik. Let me be
Bazar dielov A kto si chce zalietat takOnline lietanie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 15.01.2014, 20:07 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Sme radi,ze si si dal tu namahu sa sem regnut,len aby si nam to oznamil,skoda len,ze naše info tu o nom ani tebe nepomohlo a dlzi ti peniaze.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 16.01.2014, 7:13 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
sunway,
ak mas doveryhodne info, kludne ich pridavaj. Kedze pribeh tohoto "zaujimaveho cloveka" sleduje mnoho ludi a ocividne presiahol hranice HC fora, budeme radi za kazdu pikosku Very Happy
Tvoja identita, si myslim, nieje podstatna (ked ovsem niesi dalsi Schwarz), ale skor by ma zaujimalo, ako Ta pripravil o peniaze.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
DonRoberto
Zaslal: 06.02.2014, 13:32 Odpovedať s citátom
Založený: 14 máj 2011 Príspevky: 127 Bydlisko: Košice
Zname to meno hlavne to priezvisko

http://rallybazar.sk/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=20352&catid=5&Itemid=1

_________________
Accord 7g CL7 N22A1
Civic coupe 1997 D15Z6 ex
Civic hatch. 1998 D15Z6 ex
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 07.02.2014, 8:05 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Tak, mam tu moznost Vam oznamit dobru spravu:
Ked hlavneho hrdinu tejto temy "dolapili", zacali sa hybat lady. Minulu nedelu ma kontaktovala jeho rodina s tym, ze maju zaujem celu vec urovnat. Kedze celu vec uz riesi pravnicka a exekutor, mohol som im odporucit iba aby co najskor zaplatili. Nasledne mi volala pravnicka, ze ju kontaktovali a potvrdili, ze su ochotni zaplatit. V stredu mi pristala na ucte dlzna suma 1000 Eur, teraz by mala pravnicka dopocitat urok a sudne trovy (300-400 Eur) a mali by byt doplatene. Cize mi spadol velky kamen zo srdca. Negativom zostava, ze mi nikto nezaplati poistku, ktoru som za auto platil, kym ho vyuzival niekto iny (cca 200 Eur), ci naklady na telefon a palivo, ked som obhanal dotycneho (cca 100 Eur), no a samozrejme nervy, neprespate noci a podobne ...
Zostava mi podakovat viacerym ludom aj z HC fora za pomoc a podporu a zaroven prajem aj ostatnym ludom ktorych tento dobrotnik oklamal, aby sa im podarilo ziskat svoje.
Bohuzial tychto ludi asi bude hodne, ved len nedavno som sa dozvedel o dalsom cloveku, ktory mu nieco predal a peniaze nedostal. Zvedavy som aj kolko ludi mu naletelo na "zbierku na sezonu 2014", kde pytal od kopciarov po 50 Eur za nic, aj napriek tomu, ze uz po nom v tom case bolo vyhlasene patranie. Takyto ludia ale aspon davaju robotu nasim sudom, napr. http://otvorenesudy.sk/hearings/search?court[]=Okresn%C3%BD+s%C3%BAd+Trnava&judges[]=Mari%C3%A1n+Kus%C3%BD&participants=Miroslav+Biskorovajn%C3%BD sa taha 1,5 roka a nasleduje 15. pojednavanie. Ktovie, ci konecne skonci tam, kde patri ...

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HellAngel
Zaslal: 07.02.2014, 11:54 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2010 Príspevky: 489 Bydlisko: Turčianske Teplice
vsak nase sudnictvo, necudujem sa ze sa tu podobnym zivlom dari. Kym ich dolapia tak sa stihnu nabalit a ist odtialto prec.
ALe gratulujem k dotiahnutiu pripadu dokonca. Wink

_________________
CR-V 3G
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
221romco
Zaslal: 11.04.2014, 18:38 Odpovedať s citátom
Založený: 06 november 2013 Príspevky: 11 Bydlisko: NM 1998 Honda Accord
Zaujimave, ze po kliknuti na link, kde dotycny figuruje ako hladana osoba, je stale aktivny... Tak maju ho alebo nie??

_________________
Honda Accord 5g po FL, rocnik 1998
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
skswat
Zaslal: 01.07.2014, 12:51 Odpovedať s citátom
Anonymný
Ja som ho poznal z Autobazar.eu fora a dokonca som bol aj na jednom zraze kde priviezol tu zelenu hondu a poziciaval ju ucastnikom aby si vyskusali. Naozaj by clovek nepovedal co za podvodnika to je.
Gratulacia ze si mal nervy takuto dobu sa s nim natahovat a tolko krat mu telefonovat a pod. Stavim sa ze drviva vacsina ludi by to uz asi riesila baseballovymi palicami, popripade kanistrom s benzinom Very Happy
Co by si po precitani vsetkych problemov ktore si kvoli nemu mal aj zasluzil... Ja osobne by som tiez asi davno stratil nervy a riesil to drastickejsou cestou Very Happy


Mimochodom link na MINV funguje preto, lebo je to priamy link. Ked si znova rozkliknete osoby v patrani, tak uz ho tam neuvidite.

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 12 z 14
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist