Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  M3M racing cup 2013 (TDC)

Semir
Zaslal: 10.04.2013, 16:48 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Schwartz, vďaka. PS: z mojho uhlu pohladu, nikto niesme svätý, nikoho sa nezastávam ale ani na nikoho nekydám... 100ludí,100chutí, len nech sa zbytočne nevyjadrujú osoby čo niesu zainteresovaný s Mirom, či pozitívne, či negatívne. Áno viem že Komár má s Mirom negatívny spor , je to len ich vec, mna do toho nič. Z mojej strany nemôžem nič zlé povedať na jeho osobu, ja som Mirovi keď sa dalo vyšiel v ústretý, on mne taktiež, čiže ja s nim vychádzam takisto normálne kladne ako s hociktorým z vás s ktorým sa poznám bližšie,keď bude treba pomôžem opäť Wink a dúfam že sa väčšina vidíme na Hrabovke. OL mi dala spoznať, o nového člena viac, s S2000 runcajsa Very Happy

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ogi11
Zaslal: 10.04.2013, 17:30 Odpovedať s citátom
Založený: 06 november 2012 Príspevky: 35 Bydlisko: BpB
Semir napísal:
ja som Mirovi keď sa dalo vyšiel v ústretý, on mne taktiež, čiže ja s nim vychádzam takisto normálne kladne ako s hociktorým z vás s ktorým sa poznám bližšie,


Takýto vzťah s ním malo x ľudí vrátane mňa predtým ako ich nasr**.
To len pre upresnenie.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 10.04.2013, 18:25 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
jasné Ogi, ja ho nezastávam, ani neočierňujem, len vravím ako ho vnímam ja. Toš toľko len k tejto téme,vráťme sa k Hrabovke. Cool

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 10.04.2013, 23:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Scorpi,mne je jedno co si vybavil,mna si okradol a aj dalsich...tak si mozes strcit cele tie zavody do riti a aj s tymi co ti veria pokial sa im nestane to co nam...nastastie si aj prave kvoli tymto temam budu davat viac pozor...

A vybavil si to prave preto,ze si hajzel,liska ,vies manipulovat,mas dar reci a pisania s ktorym ukecas skoro kohokolvek a mal si na to aj nase peniaze,takze vsetci ktorym to je jedno aky je a "netyka sa ich to zatial" a boli jazdit tak ste jazdili aj za nase peniaze(snad ste si to uzili..),lebo keby ich vratil tak by mal holu rit a nie peniaze na vybavovanie.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 11.04.2013, 5:10 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Ked sa s nim neviete spojit a viete ze organizuje pretek, ze bude tam a tam vtedy a vtedy, tak neviem co tu placete a neriesite si to osobne Majo a spol...

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 11.04.2013, 6:02 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Semir,
snad sa nebudem je..t na OL 130 km aby mi ten blb povedal, ze proste NEMA, jak mi hovori stale? A nemienim chodit robit problemy na preteky, kedze tam mam dost znamych. Ani nechcem sabotovat TDC, viem, ze sme radi, ked sa je kde povozit. Len jedno si uvedom, co som ti viackrat hovoril: Ten clovek klame az sa prasi, podla mna ani nezaspi, ked volakoho neoj..e. Isto nasluboval veci, ktore sa nebude darit plnit, tak ako to robi vzdy. Vozte sa, vyuzivajte tu moznost, ze sa amateri maju zas na chvilu kde odviezt, len sa s nim v nicom nedavajte dokopy. Lebo presne vtedy olutujete.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 11.04.2013, 7:01 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Jasne tomi, to mas pravdu, ja som len povedal navrh ako by som to riesil ja a bolo by mi to jedno ci je tam pretek a ci ma tam ludia poznaju a ci spravim niekomu hambu ked je pravda na mojej strane... Ale ma tam peniaze pokope co mi dlzi tak aj to je moznost ako to riesit. V tejto teme som len chcel dat moznost jazdit viacerym hondakom kto by chcel ist na kopec bez ramu a zvrtlo sato Very Happy

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 11.04.2013, 20:25 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
schwartz, ake urcite podmienky platili pre kabriolety? ze koli vyvazeniu museli mat spolujazdca? Laughing a ked pises ze si bol iba ako divak, tak to znamena, ze inokedy si chodil ako jazdec? Wink

btw, ako 18rocny mas 4 rocneho syna? to si kedy stihol Very Happy



_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.04.2013, 22:20 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Semir napísal:
Ked sa s nim neviete spojit a viete ze organizuje pretek, ze bude tam a tam vtedy a vtedy, tak neviem co tu placete a neriesite si to osobne Majo a spol...

Semir napísal:
Jasne tomi, to mas pravdu, ja som len povedal navrh ako by som to riesil ja a bolo by mi to jedno ci je tam pretek a ci ma tam ludia poznaju a ci spravim niekomu hambu ked je pravda na mojej strane... Ale ma tam peniaze pokope co mi dlzi tak aj to je moznost ako to riesit. V tejto teme som len chcel dat moznost jazdit viacerym hondakom kto by chcel ist na kopec bez ramu a zvrtlo sato Very Happy


Semir...

Takze ty by si to spravil takto pri tvojej vyske 2 metre,bojaschopnosti za pravdu,taktike,logistike,chrabrosti a odvahe ako citam a pocul som.
S peniazmi na pravnikov za krades penazi pred svedkami,mozno aj ublizeni na zdravi...by si tam prisiel za nim ako organizatorom pretekov kde ma "100" svedkov ktorym organizuje zavod...(asi nebudu moc na tvojej strane a nepochopia to moc ,ale tebe by to nevadilo..) a vysvetlil by si mu to,ze pravda je na tvojej strane,zobral by si mu tvoje peniaze kedze tam ma peniaze ...este aj hanbu by si mu spravil...
Chalani ktorym dlzi Scorpi viac penazi a je ich tu viac,berte si priklad od Semira-bojovnika ked je pravda na jeho strane co treba robit...
Snad mi niekto za moju drzost gumy nedopicha Wink .


Teraz vazne,boli ste upozorneni na neho ,davajte si pozor,peniaze bude musiet niekde brat... Wink

Drzim palce nech nemate nehodu ziadnu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Semir
Zaslal: 12.04.2013, 4:44 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Majo ty si dilino, nemam k tebe viac slov, tak nic pre to neurob len tu plac ako ufrflane decko za pocitacom... co ti mam na to povedat. hadam ti to tu nebudem rozpisovat dopodrobna... Pre teba hra výška rolu? máš to teda ,,vyfúkané´´

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 12.04.2013, 23:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Dilino si skor ty ked tu pises taketo debiliny ,ze by si mu zobral peniaze,isiel tam,len by si si narobil viac problemov a vobec to nie je riesenie....Sustred sa na jazdenie,to ti ide...

Mne dlzi skoro nic oproti inym,fakt par eur,neplacen kvoli tomu,su tu ludia co mi dlzia 10 x tolko a neriesim to .Skor ma stve ako clovek a jeho drzost a este sa tvari pred druhymi ako svatec a ako sa mu krivdi a pritom ta moze hocikedy oklamat.
Preto to tu piseme,natahujeme to tu,obkecavame aby sa na to nezabudlo a vrylo do pamate aj ked ste teraz hotovi,ze mate zavod.
Ja som rad,len skoda toho cloveka tam,ale zase iny by to asi nedokazal vybavit a obkecat..a nejazdilo by sa .

Pre mna vyska nehra rolu aj pre to,ze som moc nenarastol Wink ,spokojny som,ale ty asi nebudes moc vysoky a mrzi ta to ked si si z celej tej ironickej vety vsimol prave toto najmenej podstatne Wink .
Budem sa snazit uz nereagovat.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 16.04.2013, 12:20 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
chalosi, vam ide stranka zprms? mne ide iba hlavna a dalej nic.. Question

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 16.04.2013, 18:54 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
M&R napísal:
Budem sa snazit uz nereagovat.

Presne tak,nereagujem radšej.

Vtičko - maju to nejake pošahané, na uvodnej stránke píšu že skončila platnosť starej stránky a treba čakať. Rolling Eyes

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 16.04.2013, 19:28 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Ze by do tretice nezaplatena stranka Question Twisted Evil

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tomas311
Zaslal: 23.04.2013, 9:20 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
Chalani, co mate pristup na TDC, napiste obcas co nove v diskusii. Kedze viacero z nas ma zablokovany pristup, chceme byt aspon tymto sposobom pri tom. A hlavne som zvedavy, kedy to sku.vi.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist