Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  White dovoz aut z DE Andrej Pekar

PaloMFC
Zaslal: 06.04.2013, 20:26 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
Ahojte, kedže som uspešne vymenil auto a osud to zariadil tak,že som sa zhodou nahod dostal k šikovnemu a serioznemu dovozcovi, tak sa rad podelim o kontakt
http://apekar.autobazar.eu/ jedna sa o tohoto pana, cena za dovoz zaleži od toho ako daleko auto je, a či ide solo pre auto, alebo či sa trafi situacia ako u mna, že šiel po ine auto a tak popri tom dokazal zobrat v okoli ešte jedno auto pre mna a tym padom znižiť naklady... pristup, ochota pohladat vozidlo, alebo zavolat na konkretne auto o ktore som mal zaujem maximalna, poskytnute podrobne info vopred, zaroven nebola nutnost skladat ziadnu zalohu, a kedze dovezene auto bolo v popisanom stave, tak nebol dovod ho nezobrat..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palo_lude
Zaslal: 06.04.2013, 22:03 Odpovedať s citátom
Založený: 11 september 2009 Príspevky: 435 Bydlisko: Bratislava
a co to stalo teda? mne sa uz tiez velmi nechce doviezt si auto sam...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 07.04.2013, 3:22 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
mna to nakoniec vyslo cena v nemecku + 500 Eur, uz aj s prihlasenim na cisla v BA , auto bolo v dusseldorfe, cize peknych 1000km od ba. inak ale co som sa s nim o tom bavil, tak standardne treba ratat okolo 1000 Eur, ak sa ide po 1 auto.. a samozrejme ficoregistracny poplatok(ten sa mna netykal)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist